Ik denk dat ze met deze actie toch nog heel veel belletjes en smsjes binnen halen en zelf ook wel snappen dat Rob nooit meer Ja stemmers dan nee stemmers gaat krijgen. Dit hebben ze gewoon bedacht om de verloren exit goed te maken (qua inkomsten).quote:Op donderdag 27 oktober 2005 20:42 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat ben je toch Naief. Al;sof de bellers er toe doen.Rob blijft gewoon. Valty me van je tegen Scanman.
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 20:53 schreef Duderinnetje het volgende:
Even voor de duidelijkheid: Ik sms NEE naar nummer 1010 als ik wil dat Robbie vertrekt?
Ach... ze moeten iemand de bekende 40% geven. Het is altijd 40, 30, 30.... dat is bijna onmogelijk.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 20:54 schreef teamlead het volgende:
ik gok dat ze rob eruit knikkeren en die vent voor chantal erin gooien... en in de tussentijd verdienen ze bakken met geld aan me... maar ik heb het er graag voor over
opvallend wel hoeveel stemmen natte lie kreeg zeg....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |