quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:25 schreef CartWOman het volgende:
Downtime!
Serverupgrade woensdag 26 oktober
Voor de werkers die net thuis zijn.
gaan we met ze alle hierna toe http://webchat.xs4all.nl/cgi-bin/efnet/irc.cgiquote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:25 schreef CartWOman het volgende:
Downtime!
Serverupgrade woensdag 26 oktober
Voor de werkers die net thuis zijn.
over doen? Wat bedoel je daarmee?quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:31 schreef regenworm het volgende:
[..]
ik ken bedrijven die het onderhoud gewoon over doen
die chantal is echt te kansloos voor woordenquote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:30 schreef Jane het volgende:
Chantal zit nu te beweren dat Menno alle camera's volgt en daar dan ook expres bij gaat staan. Roel heeft dat nog nooit aan hem gemerkt, maar Chantal weet het zeker!
Chantal zit bij Roel nog even te stoken tegen Menno. Ze begrijpt er nog steeds geen reet van dat het helemaal niet uitmaakt of je goed in de groep ligt.
typo overdagquote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:34 schreef Maurisico het volgende:
[..]
over doen? Wat bedoel je daarmee?
OKquote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:33 schreef regenworm het volgende:
[..]
gaan we met ze alle hierna toe http://webchat.xs4all.nl/cgi-bin/efnet/irc.cgi
tijdens de downtime
welk kanaal?quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:33 schreef regenworm het volgende:
[..]
gaan we met ze alle hierna toe http://webchat.xs4all.nl/cgi-bin/efnet/irc.cgi
tijdens de downtime
En dat zegt voldoende, lijkt mequote:
ok, policy zal per bedrijf anders zijn. Bedrijf waar ik werk is erg strikt: alleen werken aan de hardware in de zgn . onderhoudsuren tussen 01.00-07.00....quote:
Is allemaal kroegenpraat. Zegt gelijk met wat voor mensen zij omgaatquote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:36 schreef Jane het volgende:
Chantal zegt nu dat de meeste mensen al bij voorbaat hadden geroepen "Ik ga ECHT geen bonen rapen"
Weet ze nog wel dat ze in dat programma zit en dat ze zichzelf heeft aangemeld? En lekkere kennissen heeft ze dan, btw. Mensen die gelijk het bijltje erbij neergooien.
weer zo'n irc ding, die doen het niet zonder irc softwarequote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:33 schreef regenworm het volgende:
[..]
gaan we met ze alle hierna toe http://webchat.xs4all.nl/cgi-bin/efnet/irc.cgi
tijdens de downtime
Het waren gele erwten!quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:37 schreef Kimske het volgende:
[..]
Ze hadden t hier ook steeds over maisHeb ze niet van dichtbij bekeken
Vind jij echt dat braaf de regels volgen en nooit in opstand komen of BB bekritiseren de juiste houding is?? Ik in ieder geval zéér zeker niet. In het dagelijks leven niet en al helemaal niet in een programma als Big Brother. Alsjeblieft zeg. Een beetje pit en strijdkracht mag je wel tonen hoor.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:34 schreef Jane het volgende:
Chantal: Of zij allemaal weten wat hier de juiste houding is.
Nou, niet allemaal, Chantal... maar Menno op dit moment wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |