abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31656712
Hoi, ik heb niet alle topics over dit onderwerp doorgenomen. Maar ik wil mijn verhaal hier nu ook wel even kwijt...

Ik ben 27 jaar en nog niet zo lang geleden had ik nooit sex, gezoend, en nagenoeg geen enkel lichamelijk contact met een vrouw/meisje gehad. Ik heb de afgelopen jaren en mijn jeugd helaas grotendeels zonder vrienden, uitgaan en alle leuken dingen die daarbij horen doorgebracht. Ik heb wel altijd wel graag een vriendin willen hebben, maar gebrek aan zelfvertrouwen, angst, koppigheid en luiheid weerhielden mij ervan om stappen te ondernemen hier wat aan te doen.

Totdat ik een half jaar geleden me inschreef op een datingsite. Ik had al snel een date, We hadden om half acht afgesproken en namen pas weer om 3 uur afscheid met een heerlijke zoen! Het was voor mij toen pas de eerste keer dat ik zoende, maar gelukkig ging het voor mijn gevoel redelijk goed en het was absoluut geweldig. Vanaf dat moment werd er 10 jaar twijfel, onzekerheid en ellende in 1 klap weggevaagd. Ik was een aantal weken enorm verliefd (was ook de eerste keer voor mij). Helaas was het na 3 dates over en werd ik weer keihard terug geworpen in de harde realiteit. Maar de knop was bij mij om. Ik heb sindsdien wel meer dates gehad en vaker gezoend alleen niet meer dan dat.

Maar nu komt ook wel het besef wat ik allemaal gemist heb. Ik krijg vaak te horen dat ik er goed uit zie en wel een leuke jongen ben. Ik mis niet alleen de sex maar toch ook wel de liefde, ik heb de afegelopen jaren vaak gedroomd mijn leven te delen met een lief meisje, maar nooit beseft dat ik die droom met een beetje inzet ook kon waarmaken!
Ik heb nu wat dat betreft wel een achterstand en ben dus nog steeds maagd. Ik heb er nu wel vertrouwen in dat het ik niet als maagd hoef te sterven.

Maar ik maak me wel een beetje zorgen over de eerste keer. Soms twijfel ik wel of ik niet beter wat les kan nemen bij de lokale hoer. Maar ik wil toch ook wel graag mijn maagdelijkheid verliezen aan een mooie meid die mij helemaal te gek vind. Aan de andere kant beangstigd mij wel dat op het moment dat het er eindelijk van gaat komen mijn onervarenheid te groot is en het meisje/vrouw gelijk op mij afknapt. Ik kan dan natuurlijk wel uitleggen dat ik nog maagd ben, maar geen 1 vrouw zit te wachten op zenuwachtig gestuntel in the heat of the moment.

Zijn er ex-maagden hier die op late leeftijd werden ontmaagt, heb je het van te voren verteld dat je maagd was en hoe reageerde je partner toen?
  zondag 23 oktober 2005 @ 23:19:48 #2
121713 ThaGuitarmaistro
Muzikaal hoogstandje
pi_31656764
Ik zou me daar persoonlijk niet zo druk over maken......
pi_31656860
ik maak me er toch wel zorgen. ik ben bang dat ik veelste snel klaarkom of dat ik te voorzichtig of juist veel snel ga. Zal natuurlijk ook wel per persoon verschillen maar de meeste mensen van mijn leeftijd moet sex wel onderhand een routine klusje zijn.
pi_31656907
Jawel, daar istie weer

* Meldt! *
<i>So many theories, so many prophecies,
but what we need is a change of ideas</i>
pi_31656954
Ja ik dit onderwerp een tijdje geleden een beetje gevolgd dacht ik mag niet in het lijstje van kansloze stumpers ontbreken Dus bij deze.
pi_31656968
quote:
Op zondag 23 oktober 2005 23:34 schreef mispoes het volgende:
Ja ik dit onderwerp een tijdje geleden een beetje gevolgd dacht ik mag niet in het lijstje van kansloze stumpers ontbreken Dus bij deze.
Welkom

Ik voldoe ook nog steeds aan de topic titel
<i>So many theories, so many prophecies,
but what we need is a change of ideas</i>
pi_31656992
Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoeveel (mannelijke) maagden van 25 jaar en ouder in Nederland zijn die daar niet bewust hebben voor gekozen. Ik schat niet meer dan 1000. Dat makt ons maagden toch wel redelijk uniek. Always look on the bright side of life...
pi_31656997
ga gewoon zo vaak mogelijk uit. Zo leer je een meer mensen kennen, en wordt je miss op feesjes uitgenodigd etc. stap op meisjes af, maak praatjes. Als je een totale nietsnut bent verder op dat gebied kan je ook wel even www.fastseduction.com eens door.
#winning
pi_31657005
Dank je en jammer voor je! Maar ben je ondertussen wel wat stappen dichterbij gekomen?
pi_31657027
probleem is dat ik eigenlijk geen mensen ken om mee uit te gaan. ik ga dan af en toe wel alleen uit maar dan ben ik niet zo vrolijk en zelfvertrouwd als je met een groepje vrienden gaat. maar via datingsites kom ik nou gelukkig met genoeg vrouwen in contact. Ik heb nu wel bijna elke week een date.
pi_31657072
quote:
Op zondag 23 oktober 2005 23:15 schreef mispoes het volgende:
Zijn er ex-maagden hier die op late leeftijd werden ontmaagt, heb je het van te voren verteld dat je maagd was en hoe reageerde je partner toen?
geen ervaring met op late leeftijd ontmaagd worden (was er wat eerder bij dus), maar ze zal het zeker wel merken als je het nog nooit gedaan hebt. niet vertellen is dus geen echte optie, tenzij je echt voor lul wilt staan tijdens de sex
[Love] Beyond this dejection there's beauty and grace
A glorious future we long to embrace
[Rage] (PAIN!) All the time, I have waited with rage
All the time, I was promised my salvation
pi_31657129
Nou ik wil dus zeker niet voor lul staan. Ik heb hier dus geen ervaring mee maar het lijkt me juist leuk als het meisje er ook volop van geniet. Ik denk eigenlijk ook wel dat ik het beter van te voren kan vertellen maar het risico bestaat dan natuurlijk wel dat ze gelijk de deur uitloopt
pi_31657218
Nou ik kan je wel verzekeren dat je niet 1 van de 1000 bent in NL hoor. Mischien een van de 1000 in de stad waarin je woont.
Ikzelf was voor mijn gevoel ook rijkelijk laat met het eerste vriendinnetje en ook niet zo'n stap-figuur.
Maar als ik om mij heen kijk (beta-studievrienden) dan zijn er echt wel meer die pas laat aan een vriendinnetje komen.

Mijn grootste probleem was niet alleen zelf nauwlijks kunnen geloven dat meisjes je leuk kunnen vinden, maar nog wel meer dat ze je zagen als diegene aan wie ze de problemen kwijt konden.
Je zou eens moeten weten hoe ongelooflijk frustrerend dat is, maar ik vermoed dat er hier wel mee-lezers zijn die datzelfde ook hebben.
Het lijkt wel hoe meer meiden je om je heen hebt (mijn Havo/VWO-tijd), hoe minder kans je maakt zeg maar. (ik zat met nog 2 jongens in een eindexamenklas van 19 en het jaar eronder was niet veel anders)
Maar goed, uiteindelijk heb ik ook wonder-boven-wonder een vriendinnetje gekregen, terwijl ik er dus eigenlijk op dat moment helemaal niet (meer) naar op zoek was. Klinkt een beetje cliche natuurlijk en het is eigenlijk helemaal niet iets wat je nu wilt horen, maar wanneer je gewoon niet op zoek bent, gaat het het eigenlijk vanzelf.
Zij had er helemaal geen moeite mee dat ik nog nooit met een meisje echt gezoend had, of een stap verder. Ze vond het wel leuk.
"de eerste keer" was dus in mijn ogen ook een mislukking, maar dat werd al heel snel een stuk beter over gedaan.

Maar goed, mijn punt is dus dat je je juist niet/minder druk moet maken over dat soort zaken, dan gaat het allemaal beter/vanzelf, hoe cliche dat ook maar klinkt.
pi_31657268
Bedankt voor je advies Fester! Dat stelt me wel weer eenigzins gerust. Ik merk nou bij mezelf dat ik wat minder desperate ben dan een half jaar geleden, het lijkt wel nu ik er meer bezig ben de dwang voor sex weer wat minder word. Ik had wel er eigenlijk wel opgehoopt dat ik inmiddels het er wel een keer van gekomen zou zijn. Maar ik word dan toch liever ontmaagd door iemand waar ik een wat voor voel dan dat ik de eerste de beste troela in bed probeer te krijgen. Dan kan ik net zo goed naar de hoeren gaan.
pi_31660291
quote:
Op maandag 24 oktober 2005 00:07 schreef mispoes het volgende:
Bedankt voor je advies Fester! Dat stelt me wel weer eenigzins gerust. Ik merk nou bij mezelf dat ik wat minder desperate ben dan een half jaar geleden, het lijkt wel nu ik er meer bezig ben de dwang voor sex weer wat minder word. Ik had wel er eigenlijk wel opgehoopt dat ik inmiddels het er wel een keer van gekomen zou zijn. Maar ik word dan toch liever ontmaagd door iemand waar ik een wat voor voel dan dat ik de eerste de beste troela in bed probeer te krijgen. Dan kan ik net zo goed naar de hoeren gaan.
Tsja, een lastige situatie, ik kan me goed voorstellen dat je je daar druk over maakt op je 27e, maar het is nu eenmaal niet iets dat je kunt forceren. Je kunt inderdaad naar de hoeren gaan, maar dat lijkt me écht geen goede manier om je maagdelijkheid te verliezen, tenzij je echt er van overtuigd bent dat je nooit iemand aan de haak zult slaan en als ik zo je verhaal lees, dan denk ik dat dat allemaal wel meevalt. Bedenk ook hoe zoiets overkomt op je eventuele toekomstige vriendin, als je gaat vertellen dat je eerste seksuele ervaring met een hoer was (ervan uitgaande dat je wel eerlijk bent).
Je bent trouwens zeker niet de enige die op 'latere' leeftijd nog geen seks heeft gehad, alleen al in m'n vrienden- en kennissenkring zitten twee jongens van tegen de 30 die allebei nog nooit een vriendin of seks hebben gehad. En dat gebrek aan ervaring, volgens mij kun je dat vrij snel weer "goedmaken", door de juiste persoon tegen het lijf te lopen. Op m'n 23e had ik ook een vriendinnetje die nog maagd was en ik vond dat helemaal niet raar of vervelend, uiteindelijk komt dat altijd wel goed. 't Is ook echt niet zo dat seks één of andere magic skill is, die je alleen maar kunt beheersen door het zo vaak mogelijk en met zoveel mogelijk verschillende mensen te doen. Probeer die wanhoop om 'te scoren' nu maar gewoon los te laten en dan zul je zien dat je vanzelf wel iemand tegenkomt. En als dat op je dertigste is, dan is het toch ook goed?
pi_31660866
Dat staat me inderdaad ook wel tegen om naar de hoeren te gaan. Ik heb er eigenlijk moreel niet zoveel bezwaar tegen zolang ik vrijgezel ben, maar het is idd niet leuk om je vriendin te vertellen dat ik ben ontmaagd door een hoertje omdat ik te ongeduldig was. Het is wat dat betreft idd wel een "desperate measure" voor als er echt geen alternatief meer is. De zoektocht naar een vriendin is dan veel uitdagender en spannender. Ik ben ook meer op zoek naar liefde en een relatie dan puur alleen sex. En als ik er niet in slaag om iemand aan de haak te slaan moet ik toch eens bij mezelf te raden gaan of ik niet mezelf hier en daar moet veranderen.
quote:
Probeer die wanhoop om 'te scoren' nu maar gewoon los te laten en dan zul je zien dat je vanzelf wel iemand tegenkomt. En als dat op je dertigste is, dan is het toch ook goed?
Ik probeer het wel los te laten, maar je word gewoon aan alle kanten geconfronteerd door mensen die er vrolijk op los neucken en dan is het wel lastig om die behoefte te onderdrukken zeker omdat ik er zo'n 15 jaar met die sex drang rondloop. (Mannen schijnen dat toch wel sterker te hebben dan vrouwen.) Ik heb nog geen deadline voor mezelf gesteld maar ik hoop toch wel binnen een aantal maanden een leuk meisje te vinden waarmee het klikt en dan komt het vanzelf wel. Ik wil ook niet teveel haasten ik wil wel graag door iemand ontmaagt worden waar ik ook verliefd op ben en niet de eerste beste proberen in bed te krijgen.
pi_31662007
quote:
Zijn er ex-maagden hier die -[KNIP]- werden ontmaagt, heb je het van te voren verteld dat je maagd was en hoe reageerde je partner toen?
Download gewoon verschillende p0rno films en bekijk die aandachtig.
Dat is imo de beste leer methode (buiten praktijk ervaring om)

NIET meteen de cumshot sessies na willen doen... dat lijkt me niet echt verstandig de eerste keer

[ Bericht 23% gewijzigd door von_manstein op 24-10-2005 15:50:49 (Quote vergeten.) ]
  maandag 24 oktober 2005 @ 16:22:37 #18
6622 Abonides
Zo af en toe...
pi_31662077
Je bent niet de enige hoor mispoes. Ik denk dat er meer mannen (en ook vrouwen) in dezelfde situatie zitten dan je denkt.

Zelf ben ik bijna 27 en heb ook nog nooit een relatie gehad. Alleen mis ik de sex wat minder dan dat jij dat doet. Voor mij is voornamelijk de liefde. Het gevoel dat er iemand voor je is.

Wanneer ik wat meer contact met een meid heb en iets dergelijks komt ter sprake, dan vertel ik het wel meteen eerlijk. Of dit verstandig is weet ik niet, het is me namelijk al een paar keer gebeurt dat het direct in het verbreken van het contact heeft geresulteerd. Als je het niet verteld komt de vrouw in kwestie er vanzelf wel achter.

Een bezoekje aan een prostituee is voor mij sowieso not done!
Be careful what you wish, you may regret it.
Be careful what you wish, you might just get it.
pi_31663016
dubbelpost
pi_31663021
quote:
Download gewoon verschillende p0rno films en bekijk die aandachtig.
Dat is imo de beste leer methode (buiten praktijk ervaring om)
Ik best een aardige p0rn collectie op m'n pc staan en ik raadpleeg die "leerstof" met enige regelmaat. Probleem is wel dat ik het liefst al die kunstjes gelijk bij de eerste keer in de pratijk zou willen brengen. Dat zie ook wel als een probleem bij mij dat ik door het gebrek aan sex juist oversext ben geworden.
quote:
Alleen mis ik de sex wat minder dan dat jij dat doet. Voor mij is voornamelijk de liefde. Het gevoel dat er iemand voor je is.
Nou die liefde mis ook, hoor. Ik heb eigenlijk alleen me familie waarmee ik een hechte band heb. Voor de rest ben ik mezelf aangewezen, iemand die om je geeft, een arm om je heen zou voor mij heel veel betekenen. Tsja, sex is voor mij ook wel een belangrijke factor maar ik denk dat die obsessie misschien wel een stuk minder word als ik het eenmaal een paar keer heb gedaan.

Dat was voor mij ook een overweging om naar de hoeren te gaan. Als dan daar flink experimenteer dan heb ik die drang wat minder om het moment dat ik een vriendin zou krijgen. Het is maar de vraag of ze op de sexuele nieuwsgierigheid van mij zit te wachten.
quote:
het is me namelijk al een paar keer gebeurt dat het direct in het verbreken van het contact heeft geresulteerd.
Dat is wel erg lullig dat je geeneens een kans krijgt. Ik ben ook erg eerlijk en kan slecht liegen maar ik zou er denk ik wel proberen omheen te praten.
pi_31665216
Vergeet wat je in de films ziet. De eerste keer ben je zo zenuwachtig dat je blij zult zijn als er uberhaupt iets gebeurd (spreek uit ervaring). De emoties gieren door je lijf, was zelf ook vrij laat en wist niet wat me overkwam.

Neem er in ieder geval rustig de tijd voor en wees niet teleurgesteld als het de eerste keer niet lukt. Zeg wel eerlijk dat het je eerste keer is, ze merkt het toch wel. En als je er eerlijk over bent, is de kans op begrip groter dan dat je het verzwijgt en ze komt er later achter.
Nee!
pi_31666264
quote:
Op maandag 24 oktober 2005 21:47 schreef TexSteel het volgende:
Vergeet wat je in de films ziet. De eerste keer ben je zo zenuwachtig dat je blij zult zijn als er uberhaupt iets gebeurd (spreek uit ervaring). De emoties gieren door je lijf, was zelf ook vrij laat en wist niet wat me overkwam.

Neem er in ieder geval rustig de tijd voor en wees niet teleurgesteld als het de eerste keer niet lukt. Zeg wel eerlijk dat het je eerste keer is, ze merkt het toch wel. En als je er eerlijk over bent, is de kans op begrip groter dan dat je het verzwijgt en ze komt er later achter.
Inderdaad. Pornofilms zijn géén goed ijkpunt voor een doorsnee vrijpartij.
Maar geloof me nu maar, als je een aardig meisje tegenkomt, met wie het klikt, dan hoef je je daar écht niet druk over te gaan zitten maken. Zoals TexSteel al zegt, misschien lukt het de eerste keer niet, maar dat is heus niet erg, er gaat zóveel mis bij seks (en ik spreek ook uit ervaring!), maar je moet er ook om kunnen lachen, 't is geen doodserieuze aangelegenheid waarbij koste wat kost gepresteerd moet worden. Eigenlijk heb ik zelf wel goede herinneringen aan m'n eerste keer, het ging allemaal heel ontspannen en ik had in ieder geval niet het idee dat het op dát moment móest gebeuren. Het ging eigenlijk vanzelf. Maar daar zou ik me nu nog niet druk over gaan zitten maken, dat gaat allemaal wel goedkomen op het moment dat je een leuk iemand tegenkomt.
pi_31666780
quote:
De emoties gieren door je lijf, was zelf ook vrij laat en wist niet wat me overkwam.
Kan ik me ook wel iets bij voorstellen, ik heb eigenlijk geen idee hoe ik het ga ervaren. Maar ik zal zeker wel enorm zenuwachtig zijn. Ik heb niet de illusie dat ik gelijk de eerste keer een wereld prestatie ga leveren. Maar ik zal inderdaad wel proberen rustig te blijven en niks overhaast te doen, het voorspel en knuffelen lijkt mij ook een hele prettige ervaring.
quote:
Zeg wel eerlijk dat het je eerste keer is, ze merkt het toch wel.
Het is inderdaad misschien beter om openkaart te spelen en hopen dat ze begrip ervoor heeft. Als iemand je echt leuk vind hoop ik dan maar dat ze ook daar een beetje geduld mee heeft. Als het zover is, beslis ik wel of ik het vertel of niet, hangt een beetje van de situatie en de relatie die ik met haar heb af.

Waarschijnlijk kan ik dan ook maar beter niet voor de one night stand gaan. Grote kans dat het op een teleurstelling uitloopt... Aan de andere kant lijkt me lastig om nee te zeggen als de situatie zich voor doet.
pi_31667545
oke, laat ik mij hier ook maar eens melden. 19 jaar oud en zelfs nog nooit een meid gezoend. Belangrijkste redenen zijn: late interesse in meiden, onzekerheid, verlegenheid en een zeer kleine sociale kring (weinig vrienden). Maar daar werk ik nu wel goed aan.
pi_31667561
quote:
Het ging eigenlijk vanzelf. Maar daar zou ik me nu nog niet druk over gaan zitten maken, dat gaat allemaal wel goedkomen op het moment dat je een leuk iemand tegenkomt.
Het is ook niet dat ik er continue mee bezig ben hoor, ik ben sinds een half jaartje achter de vrouwtjes en tot nu toe laat ik vooral mijn gevoel spreken en probeer niet alles te plannen. Mijn eerste zoen ging wat dat betreft ook wel goed voor mijn gevoel. Zij nam voor mij vrij onverwacht het initiatief en echt veel bedenktijd van hoe en wat precies was er niet. Desondanks ging dat verbazingwekkend soepeltjes en relaxt, daarna hebben we meer gezoend dus het was voor haar kennelijk ook niet onaangenaam. Ik hoop dat het met vrijen ook zo gaat, ik zou niet willen dat het binnen 5 minuten over is. In mijn dromen is dat een lange nacht knuffelen, strelen, zoenen en meer. Ik droom voorlopig nog even verder...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')