Gefeliciteerd. Hoe ging het precies in zijn werk? (ben altijd een beetje bang dat het mis gaat bij de Key)quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 20:00 schreef Blinker het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja!!!! YEAH!
Ik heb aanbieding gekregen op studentenwoningweb
Gelijk geaccepteerd natuurlijk![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ja, waar jij het aangeeft daar moet het staan. Ik zit op de begane grond.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 20:14 schreef Snicker het volgende:
Blinker, ten eerste congrats uiteraard![]()
Hoe zie je die aanbieding precies op sww.nl?Heb je er ook een e-mail over gehad? Ik zag dat je sinds 8-8-05 ingeschreven stond... Ik sinds april, maar heb nog niks vernomen van DeKey. Op welke verdieping ben je ingedeeld?
Bezichtiging Onbekend
Reactietermijn Onbekend
Status van de aanbieding Voorlopig geen aanbieding
Ik neem aan dat ze op de begane grond beginnen. Er was hier ook iemand met nummer 4 op de begane grond. Die postte eerder dat hij de woning had. Jij zit ook op de begane grond, met nummer 50 ofzo. Ik zie een systeem :pquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 22:27 schreef Blinker het volgende:
Erg vreemd allemaal! Ben ik nou de uitverkorene ofzo ?
Dank je. Maar ik heb helemaal geen mail gehad, ik zag alleen bij sww dat ik kon accepteren en dat heb ik gelijk gedaan.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 22:38 schreef Jesper_ het volgende:
Blinker, ik kreeg vorige keer ook een aanbieding terwijl ik nummer 250 ofzo was. Dus je weet maar nooit hoor! (dat is toch dat je een mail krijg en je ja/nee kan zeggen op de woning? toch?). als dat niet zo is, dan kan je dit berichtje gelijk vergetenen alvast geveliciteerd
Hoezo niks zeker? Of bedoel je dat je nog niet zeker een kamer de 14e hebt?quote:Op woensdag 26 oktober 2005 09:31 schreef Gimmick het volgende:
Woehoe! ook een aanbieding. Maar nog niks zeker dus...
Gebruik je postcode 1096DN eensquote:Op woensdag 26 oktober 2005 09:11 schreef Semmy het volgende:
Gefeliciteerd!!! Per 14 november er in dus?
Trouwens, ik kan niet meer inloggen bij SWW.. hoe kan dat? (ff ervanuitgaande dat ik niet mn wachtwoord fout typ etc). Las eerst ergens dat je account tijdelijk werd geblokkeerd maar ik kan er nu al 2 weken niet meer op, niet dat het me zoveel kan schelen, maar was benieuwd of meer mensen dit hebben.
Misschien komt het door je FOK naamquote:Op woensdag 26 oktober 2005 11:13 schreef Charlie85 het volgende:
Ik ben trouwens een man volgens Dekey...![]()
![]()
En ja, dat werkte :pquote:
Ik heb ook een mail gehad van sww, ik was 3e van de 70, begane grond, hoeveelste was jij dan? Want als jij op de BG hebt gereageerd, worden wij buren per 14 november!quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 20:00 schreef Blinker het volgende:
Ja!!!! YEAH!
Ik heb aanbieding gekregen op studentenwoningweb
Gelijk geaccepteerd natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |