maak ni ergquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:48 schreef Jappie het volgende:
[..]
Uhh...dit is 621 en die andere was 620...dat betekent dus ?![]()
quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:48 schreef Sonique het volgende:
Ongelovelijk... Menno kots z'n guts eruit, en Ingrid zit op nog geen twee meter er vandaan de snoepschaal leeg te eten...
echt lief van die twee van dido had ik het iets minder verwacht van lieske.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:52 schreef mijn23 het volgende:
zooo lieske en dido zijn top!!! echt de beste van het stel!!
Voordat hij t helemaal verpest bij Didoquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:53 schreef Bocaj het volgende:
Denk dat Roel ook iets teveel heeft gehad en is uit voorzorg maar in bed gaan liggen
Had ze gestudeerd tochquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:55 schreef BlaBlub het volgende:
Lieske die kan wel verpleegkunde of iets dergelijks gaan doen
Dat is nog een te zachtaardig woord om haar te beschrijven.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:56 schreef Pijlemans het volgende:
Chantal is de ramptoerist,
Chantal is de ramptoerist,
Ole!
Dat was Dido, Lieske heeft economie gedaanquote:
Wat zou jij doen met Chantal aan je bed ??quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:58 schreef Foreverblue het volgende:
Roel gaat maar naar de meidenkamer om te slapen
Zou ik ook doen hoor, vluchtenquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:58 schreef Bocaj het volgende:
Roel smeert hem naar de meiden slaapkamer...
Was te verwachten....quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:58 schreef Bocaj het volgende:
Roel smeert hem naar de meiden slaapkamer...
kloptquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:58 schreef flugeltje het volgende:
Kunnen ze Menno niet beter op z'n zij leggen? Als hij nu in z'n slaap moet kotsen stikt hij erin.
Maar hij liet Ingrid één vd eerste zaterdagavonden alleen, toen die ziek werdquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 22:00 schreef stil het volgende:
Menno nam ook de zorg over Linda, toen die dronken was.
Slim, denkt door het kotsen van Menno zo alsnog bij Dido in bed te belanden...quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:58 schreef Bocaj het volgende:
Roel smeert hem naar de meiden slaapkamer...
Juist daarom, dan wordt hij dus ook niet wakker als hij weer moet kotsen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 22:00 schreef regenworm het volgende:
[..]
klopt
maar menno is nu geheel van de wereld.
als je goed dronken bent en je gaat liggen en gaat helemaal draaien dan kan je beter een voet op de grond houden,dat helptquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 21:58 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Ja begreep ok ook niet dat het goed is om je voet op de grond te hebben![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |