ja en die kraamtranen duren nog wel ffquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:08 schreef Martine73 het volgende:
Dag drie na de bevalling : kraamtranen en borst stuwing vandaag.. kan nog gezellig worden
De kwaliteit van de streams is een stuk minder geworden.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:06 schreef BONG4002 het volgende:
Die rate op de streams is nog steeds 248KB/ps sinds dinsdagdenk niet dat ze dat nog gaan terugzetten naar de originele capaciteit (448KB/ps)
Dan is het te hopen dat tanja snel vertrektquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:09 schreef J-net het volgende:
[..]
ja en die kraamtranen duren nog wel ff
misschien krijgt ze wel een postnatale depressie ofzow
Bij gillesdesmit geen last vanquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:14 schreef regenworm het volgende:
[..]
De kwaliteit van de streams is een stuk minder geworden.
Er zit soms een happering in de beelden staat een seconden stil en schiet dan weer door
quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:14 schreef scanman01 het volgende:
Roel is eigenlijk wel benieuwd als Ingrid en Chantal een keer op de bank komen
Rob: "Laatste 5 moet voor ons in ieder geval te doen zijn"
Ja erg jammer idd, ik dacht eerst nog dat het tijdelijk was ivm de baby (dus ook de drukte) maar nu is het nog steeds zo dus ik heb er zelf een hard hoofd in dat ze het weer terugzetten naar de normale capaciteit.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:14 schreef regenworm het volgende:
[..]
De kwaliteit van de streams is een stuk minder geworden.
Er zit soms een happering in de beelden staat een seconden stil en schiet dan weer door
werk met BBstream tool.quote:
Daar was hij wel mee bezig ja. Ik heb zo mijn twijfels, maar goed...quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:18 schreef Jojogirl het volgende:
Gaan ze Lieske nu roodbruin aanpraten?
Ik ook, maar dat komt misschien doordat ik een beetje dezelfde huidskleur en haarkleur heb als zij en de kapper waar ik laatst heenging me hetzelfde vertelde. Dat durfde ik dus ook echt niet.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:21 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daar was hij wel mee bezig ja. Ik heb zo mijn twijfels, maar goed...
blonderenquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:22 schreef Giggio het volgende:
Gewoon afscheren die pruit van ROB!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |