dus als een mongolide geestelijke in iran iemand schuldig bevindt, dan heb jij vrede met deze executie, maar als president bush die ongetwijfeld betere gronden heeft voor het uitvoeren van bepaalde handelingen de bevolking van een bepaald land wel eens ff een lesje zal leren, dan ben jij daar op tegen?quote:Op woensdag 19 oktober 2005 10:39 schreef Meki het volgende:
, werd schuldig bevonden voor het vermoorden van haar echtgenoot,
terecht
de mens wordt hierdoor minder waardquote:Op woensdag 19 oktober 2005 10:42 schreef soldierboy het volgende:
Nee zo bedoelde ik het niet Meki, ik weet het, het gebeurd in vele landen, helaas
Ja, maar datzelfde kun je dus over executies in de VS stellen.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 11:04 schreef soldierboy het volgende:
ik weet niet waarom dat er staat, is niet mijn site helaas.
Maargoed, pleeg je een moord, dan is de gevangenis een goede straf, maar een executie gaat tog te ver?
Wie ben jij om iemands rechtssysteem te veroordelen? Als 100% van de inwoners van een land voor executies is en men weet dat je voor bepaalde daden de doodstraf krijgt dan lijkt het me niet gepast om daar een veroordeling over uit te sprekenquote:Op woensdag 19 oktober 2005 11:08 schreef soldierboy het volgende:
Executies moeten verboden worden, weghalen dieshit, overal!
Mee eens?
Niet 100% , maar wel de meerderheid...quote:Op woensdag 19 oktober 2005 11:14 schreef soldierboy het volgende:
is 100% van het land voor executies? dacht het niet
inderdaad, soldierboyquote:Op woensdag 19 oktober 2005 11:19 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Niet 100% , maar wel de meerderheid...
Hangt er vanaf waar je staat ten opzichte vanquote:Op woensdag 19 oktober 2005 11:14 schreef soldierboy het volgende:
is 100% van het land voor executies? dacht het niet
Iran heeft een rechtsysteem waar de doodstraf is toegestaan. Dat jij de rechters daar omschrijft als "mongolide" geestelijken slaat nergens op. Die mensen daar kunnen net zo goed claimen dat onze rechters hypocritische kapitalisten zijn. Feit blijft dat beide rechters handelen volgens de normen en waarden van de bevolking aldaar, punt uit. Al het andere is niet relevant.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 10:43 schreef electricity het volgende:
[..]
dus als een mongolide geestelijke in iran iemand schuldig bevindt, dan heb jij vrede met deze executie, maar als president bush die ongetwijfeld betere gronden heeft voor het uitvoeren van bepaalde handelingen de bevolking van een bepaald land wel eens ff een lesje zal leren, dan ben jij daar op tegen?wat een moslimlogica weer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |