FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / gratis strings...
Rinze007woensdag 19 oktober 2005 @ 09:32
Ik las net op nu.nl:
quote:
Gratis strings
De plaatselijke politieke formatie Stadspartij Enschede wil bijstandsmoeder aan de man helpen door gratis strings uit te delen op de markt. Dat schrijft het AD. Het initiatief is een "ludieke" reactie op plannen van de plaatselijke fractie van de conservatief-liberale partij VVD om bijstandsvrouwen door de gemeente aan een man te laten koppelen, zodat ze niet meer afhankelijk zijn van een uitkering. Volgens de Stadspartij Enschede is dit een "vrouwonvriendelijk en discriminerend plan" dat verdient "in het belachelijke te worden getrokken
Dit is dus echt inderdaad belachelijk.
Libriswoensdag 19 oktober 2005 @ 09:32
en oud...
Foolwoensdag 19 oktober 2005 @ 09:32


Geef ze dan een brood ofzo
PostSvenwoensdag 19 oktober 2005 @ 09:34
of bier dat schijnt mannen aan te trekken
pc-fr34kwoensdag 19 oktober 2005 @ 09:35
Gewoon koud bier in de koelkast en een boordje buiten hangen dat er gratis bier is. .
bliebliewoensdag 19 oktober 2005 @ 09:36
quote:
Op woensdag 19 oktober 2005 09:34 schreef PostSven het volgende:
of bier dat schijnt mannen aan te trekken
Keb een paar van die vrouwen voorbij zien komen bij een kwaliteitsprogramma en idd, daar heb je bier voor nodig wil je er aan beginnen.
The_day_afterwoensdag 19 oktober 2005 @ 09:37
Dubbel topic, zie hier

Blik op Nieuws meldde dat bericht al op 14 oktober
beebjewoensdag 19 oktober 2005 @ 09:39
quote:
Heibel bij VVD over ‘koppelplan’

Door Jan Ankoné

ENSCHEDE - Heibel binnen de Enschedese VVD: gemeenteraadslid Sisca van de Aa neemt afstand van het spraakmakende plan van haar eigen partij om bijstandsvrouwen via relatiebemiddeling aan de man te helpen. Ze omschrijft het voorstel als ‘borrelpraat’ en ‘groot gezwam’.

Van der Aa: ‘Ik schaam me ervoor dat ik tot een partij behoor die dit serieus ter discussie wil stellen.’ Ze geeft eerlijk toe dat ze de bewuste passage in het concept-verkiezingsprogramma aanvankelijk over het hoofd heeft gezien. Pas na publicatie in deze krant drong de betekenis ervan echt tot haar door. ‘Principieel verwerpelijk en voor liberalen ondenkbaar’, zo noemt ze het idee om het aantal uitkeringen terug te dringen door mensen in de bijstand te ‘koppelen’ aan een partner. Ze heeft geprobeerd VVD-bestuur en -fractie te bewegen om het programma alsnog aan te passen. Tevergeefs. Het raadslid wil nu tijdens de komende ledenvergadering voorstellen om het omstreden plan te schrappen. ‘Ik wil er niet eens serieus over discussiëren, zoiets doms.’

Bestuur en fractie willen die discussie juist wel aangaan. In de ledenvergadering, waar een definitief standpunt wordt vastgesteld. Op basis daarvan wil de VVD dan een gesprek aangaan met de stichting BEU (Bundeling Enschedese Uitkeringsgerechtigden).

De VVD is geschrokken van de heftige reacties, zo blijkt uit een persverklaring. ‘Wij betreuren het dat de discussie over deze loden last voor de Enschedese samenleving en de individuele bijstandsgerechtigde wordt beheerst door een suggestie van relatiebemiddeling als één van de mogelijke oplossingsrichtingen. Met de verwijzing naar relatiebemiddeling hebben wij een signaal willen doen uitgaan (...) , dat wij open staan voor elke suggestie die kan bijdragen aan de oplossing van deze hardnekkige problematiek. Daarbij zal vanzelfsprekend zorgvuldige afweging moeten worden gemaakt tussen het collectieve belang en het individuele belang van de bijstandsgerechtigde. Wij beseffen daarbij terdege dat bijna elke mogelijke oplossing gevolgen heeft voor de persoonlijke levenssfeer van de betrokkene.’
stelletje idioten daar
kLowJowwoensdag 19 oktober 2005 @ 12:37
Gratis sexy strings voor "zielige" bijstandsmoeders :0.