quote:De Open Australische Tenniskampioenschappen werden dit jaar overheerst door blessures en opgaves. Daarom stelt Holland Sport de vraag: hoe staat het met de weerbaarheid van de huidige tennisgeneratie? Richard Krajicek en sportarts Babette Pluim proberen deze vraag te beantwoorden.
Op De Massagetafel ligt veldrijder Gerben de Knegt. Hij werd gisteren, ondanks een valpartij, achtste op het WK. De Knegt heeft al jaren last van een chronische rugblessure.
Sprintster Annette Gerritsen haalde pas geleden haar rijbewijs en was daarvoor zenuwachtiger dan voor welke schaatswedstrijd dan ook. Wilfried en Matthijs stappen bij haar in de auto en rijden richting de Olympische Spelen in Turijn.
Hoe plassen marathonschaatsers? Jan Maarten Heideman en Peter de Vries reden afgelopen dagen twee wedstrijden op de Weissensee in Oostenrijk. In Holland Sport een gesprek met hen over de sanitaire stop in het marathonschaatsen.
Presentatie: Wilfried de Jong & Matthijs van Nieuwkerk
als vanavond nou Dione studio Sport presenteert dan kan je avond niet meer stuk, hè snoeperd???quote:Op maandag 30 januari 2006 17:09 schreef Ambrosius het volgende:
Gerritsen, al genoeg reden om te kijken. Verder klinkt het iig ook leuk.
Ben benieuwdquote:Op maandag 30 januari 2006 17:54 schreef lemieux het volgende:
vergeet ook in de uitzending van vanavond het boekje van matthijs over mario lemieux niet!!![]()
En voor deze post speciaal een accountje aangemaaktquote:Op maandag 30 januari 2006 17:54 schreef lemieux het volgende:
vergeet ook in de uitzending van vanavond het boekje van matthijs over mario lemieux niet!!![]()
of hij/zij is echt nieuwquote:Op maandag 30 januari 2006 18:30 schreef golfer het volgende:
[..]
En voor deze post speciaal een accountje aangemaakt
Grappig om 2 sporters naar de studio te halen en het alleen maar over plassen te hebben.quote:
Ik kijk VIquote:Op maandag 30 januari 2006 20:32 schreef komrad het volgende:
je kan ook gewoon kijken hoor tong
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |