Offtopic: Nils, jij bent de Nils die ook op het prikbord van gsm.pagina komt tochquote:Op donderdag 1 december 2005 14:42 schreef nils7 het volgende:
Hij ligt pas over 2 weken in de winkels overigens.
Ik denk dat ik zondag wel foto's heb!
quote:Op vrijdag 2 december 2005 12:12 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Offtopic: Nils, jij bent de Nils die ook op het prikbord van gsm.pagina komt toch![]()
quote:Op zaterdag 3 december 2005 11:38 schreef tonks het volgende:
Is overduidelijk een photoshop
Duurde ffquote:Op zaterdag 3 december 2005 14:48 schreef tonks het volgende:
Dat van die fotoshop was een grapje hoor.
Kun je wat foto's posten die met de telefoon gemaakt zijn?
Belcompany heeft hemquote:Op woensdag 14 december 2005 21:12 schreef denthemen het volgende:
iemand al een idee of hij ergens te krijgen is, zo ja, hoeveel kost het ongeveer als je er een 30 euro abo bij neemt?
550 dacht ik!quote:Op woensdag 14 december 2005 21:20 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Belcompany heeft hem
Prijs durf ik je niet te zeggen
Ik vind zelf dat de filmpjes er prima uit zien. Mooi vloeiend. Kwaliteit is redelijk tot goed... dus ik klaag er niet over!quote:Op maandag 6 februari 2006 10:16 schreef Kwyjibo het volgende:
Als het goed is krijg ik hm vandaag binnen, ben zeer benieuwd allemaal. vooral of dat schuif ding echt zo irri is. pics zien er wel ok uit, maar hoe zijn de filmpjes?
Heb hm gister binnen gekregen en moet ook zeggen dat het beeld kwaliteit inderdaad wel goed is. Ook valt de irritatie van het heen en weer schuiven wel mee.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 13:24 schreef Dulghar het volgende:
[..]
Ik vind zelf dat de filmpjes er prima uit zien. Mooi vloeiend. Kwaliteit is redelijk tot goed... dus ik klaag er niet over!
Ik heb al wat gezocht maar nog niks gevonden. Volgens mij is het ook niet mogelijk want deze phone heeft geen GPS functie. Maar ik kan het ook fout hebbenquote:Op vrijdag 3 maart 2006 13:23 schreef Dulghar het volgende:
Is er ook iets van navigatiesoftware voor deze telefoon? Ik heb m zelf en bevalt me erg goed, alleen als er ook nog navigatiesoftware voor is, zou dat helemaal mooi zijn
idd, dat heb ik ook telkens. Altijd "schuift" die lock er weer vanaf als je het in je broekzak hebt zitten.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 10:17 schreef Kwyjibo het volgende:
Heb na 3 dagen al wel een klein minpuntje gevonden. Als je hm op toetsenblok hebt en je hebt hm in je broekzak zitten wil ie nog wel eens open gaan door bewegingen. Zodra hij open is geweest is dus de toetsenblok er af. Heb al gehad dat er van alles was geopend zoals Vodafone Live! en de walkman functie. Dat is niet echt handig!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |