Welke straf had je wel passend gevonden?quote:Op zondag 16 oktober 2005 00:54 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Ik vind de straf totaal van deze wereld en buiten porportioneel.
Of Guantanamo Bay.quote:het enige verschil tussen nederland en een communistische bananen-republiek is het ontbreken van palmbonen.
Gewoon laten gaan. Carnaval bestaat nu eenmaal puur uit een paar dingen waaronder:quote:Op zondag 16 oktober 2005 00:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Welke straf had je wel passend gevonden?
Op welke manier wordt hier de lokale politiek beledigd?quote:Op zondag 16 oktober 2005 01:09 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Gewoon laten gaan. Carnaval bestaat nu eenmaal puur uit een paar dingen waaronder:
- Bier zuipen.
- Pogen de lokale politiek te beledigen.
Van de overdreven reactie van Justitie tegenover dit grapje krijg ik toch echt de indruk dat het OM extreem selectief is in het vervolgen van mensen. Zeker omdat een paar woorden en cijfercombinaties natuurlijk niet echt een racistisch geheel zijn.
Iedereen op dat karretje was namelijk stomdronken en niet geuniformeerd het Horst-Wessel lied aan het zingen terwijl ze op een fictieve neger sloegen.
Ben je blind? Ze wilden provoceren door wat overbekende combinaties te gebruiken. Helaas ben je dan voor justitie een makkelijk doelwit vanwege klassieke anti-rechtse krachten binnen het OM.quote:Op zondag 16 oktober 2005 01:10 schreef SCH het volgende:
[..]
Op welke manier wordt hier de lokale politiek beledigd?
Je paranoide slachtofferdenken interesseert me niet zo.quote:Op zondag 16 oktober 2005 01:13 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Ben je blind? Ze wilden provoceren door wat overbekende combinaties te gebruiken. Helaas ben je dan voor justitie een makkelijk doelwit vanwege klassieke anti-rechtse krachten binnen het OM.
Je tunnelvisie breekt je weer op SCH, waarom ze de kreten 88 en "VOL=VOL" gebruikten zul je aan die dronken boeren op die aanhanger moeten vragen.quote:Op zondag 16 oktober 2005 01:15 schreef SCH het volgende:
[..]
De vraag blijft staan op welke manier hier de lokale politiek beledigd wordt? Speelt er iets racisme of nazisme in dit dorp?
Er zal wel een neger in de buurt gesignaleerd zijn.quote:Op zondag 16 oktober 2005 01:15 schreef SCH het volgende:
Speelt er iets racisme of nazisme in dit dorp?
Dan zijn er heel wat cartoonisten en cabaretiers in overtreding. Kom nou tochquote:Op zondag 16 oktober 2005 11:41 schreef Gia het volgende:
Je mag zelfs niet eens de draak steken met burka's e.d. omdat dat kwetsend zou zijn.
Theo en Pim hebben daar de kogels voor gevangen, en nu is Nederland weer mond dood zoals het hoort.quote:Op zondag 16 oktober 2005 11:54 schreef SCH het volgende:
Dan zijn er heel wat cartoonisten en cabaretiers in overtreding. Kom nou toch![]()
Was Volkert ook al een allochtoon en/of Moslim?quote:Op zondag 16 oktober 2005 12:58 schreef Scandum het volgende:
[..]
Theo en Pim hebben daar de kogels voor gevangen, en nu is Nederland weer mond dood zoals het hoort.
geen eer aan te behalen.quote:Op zondag 16 oktober 2005 20:19 schreef Knarf het volgende:
Bedenk ik mij net eigenlijk.
Waar was de advocaat die wel in de bres wilde springen voor deze jongens?
Waar was mvr. B. Bohler?
quote:Op zondag 16 oktober 2005 12:58 schreef Scandum het volgende:
[..]
Theo en Pim hebben daar de kogels voor gevangen, en nu is Nederland weer mond dood zoals het hoort.
Ehm, ze hebben waarschijnlijk gewoon een advocaat gehad...?quote:Op zondag 16 oktober 2005 20:19 schreef Knarf het volgende:
Bedenk ik mij net eigenlijk.
Waar was de advocaat die wel in de bres wilde springen voor deze jongens?
Waar was mvr. B. Bohler?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |