abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31358758
quote:
EDE - Een onderzoeksteam van de politie in Ede heeft een 28-jarige man uit Renkum aangehouden op verdenking van seksueel misbruik en verkrachting van hoogbejaarde vrouwen in Ede en Bennekom. De man klom bij de bewoonsters van bejaardenhuizen naar binnen via hun balkon. Een 32-jarige inwoner van Bennekom zou bij een geval betrokken zijn geweest.


Dat heeft een woordvoerder van de politie dinsdag bekendgemaakt. De man uit Renkum is begin september al aangehouden en zit nog vast. Hij nam bij zijn slachtoffers ook geld en sieraden weg. De politie verdenkt de man ook van schennisplegingen in Ede, Wageningen en Bennekom en meer inbraken in woningen. De man uit Bennekom is vorige week aangehouden. Ook zijn vijf helers opgepakt.

De Renkummer heeft tussen begin april en begin augustus een reeks vrouwen misbruikt. De politie wil nog niet zeggen om hoeveel vrouwen het precies gaat. De meesten van hen waren hoogbejaard. Een aantal vrouwen was bovendien doof of lichamelijk gehandicapt en kon zich niet verweren tegen de aanval in hun eigen slaapkamer. De man ging volgens de politie steeds gewelddadiger te werk. In één geval kwam het zelfs tot een verkrachting.

De man klom via de gevel van bejaardenhuizen naar een balkon, waar een raam of een deur open stond. Hij bereikte zo zelfs een derde etage. Hij liep tegen de lamp toen hij bij een inklimming in Wageningen werd betrapt. Doordat de man eerder op het nippertje ontsnapte aan hem achtervolgende agenten, herkenden die hem meteen. Verhoren van de Renkummer leidden naar de man uit Bennekom, die al in de gevangenis zat voor een ander misdrijf.

Omdat de politie er niet zeker van is, dat met de aanhouding van de man uit Renkum en de inwoner van Bennekom alle zedenzaken zijn opgelost, gaat het onderzoek nog verder. Het meisje en de vier mannen die op verdenking van heling zijn gehouden, zijn in afwachting van hun rechtszaak op vrije voeten gesteld.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/26726191/Arrestaties_wegens_misbruik_bejaarden.html
Dat lees ik de laatste tijd wel vaker dat bejaarde vrouwen aangerand/verkracht worden.
What te fuck is dit nou weer? Een trend?
Achterlijke mongolen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')