Avondquote:Op maandag 10 oktober 2005 22:53 schreef Jaguarized het volgende:
Goedenavond.
Whehe, zou mn zusje niet hoeven proberenquote:Op maandag 10 oktober 2005 22:55 schreef MaRySe het volgende:
Ik heb m'n broertjes haar nu ook geverfd;d:D:D:D:D::D:D:D !
Ja dat had ik met de tandarts en nu was ik 5 maanden te laat ..quote:Op maandag 10 oktober 2005 22:57 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Whehe, zou mn zusje niet hoeven proberenIk moet trouwens al weken naar de kapper maar ik heb eigenlijk geen zin
BumBums?quote:Op maandag 10 oktober 2005 23:05 schreef snopprinses het volgende:
wat zijn tumtums in engeland?
Ik zou de tekst weglaten.quote:Op maandag 10 oktober 2005 23:34 schreef snopprinses het volgende:
ik vind em nogal inspiratieloos..dus zodra ik weer wat inspiratie heb komt er een originelere
Dan zou ik de animatie uit de tekst halen.quote:Op maandag 10 oktober 2005 23:43 schreef snopprinses het volgende:
[..]
ik heb de vervelende eigenschap dat ik persee tekst in wil :/
Je zou er misschien een sjieke slip doorheen laten gaan ? zo rechtsonder zoeen dikke slip. Boh gek toenstraks ik ging naar jasper he. Dikke slip op dat ene bruggetjequote:Op maandag 10 oktober 2005 23:51 schreef snopprinses het volgende:
ye ik weet het niet
ben er zelf iig ook nog niet tevreden over, zodra ik een leuk idee heb ga ik em veranderen
dit is gewoon even een tijdelijke
Ja gek maar jij kan neit zo sjiek slippen als mij. Ik doe meestal op het bruggetje als ik naar Jasper gaquote:Op maandag 10 oktober 2005 23:59 schreef Gizmore het volgende:
Maikuuul wat heb jij toch met slippenIk zie er de lol niet zo van in (ja ik had vroegah een scootah) en slippen vond ik niet bepaald boeiend ofzo
Maar goed, ik ga maar weer eens slapen: half 7 eruit
Als het net zo'n slip is als in dat kansloze filmpje van laatst stelt dat niks voorquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 00:01 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ja gek maar jij kan neit zo sjiek slippen als mij. Ik doe meestal op het bruggetje als ik naar Jasper gazo sjiek blijven die slippen liggen én als ik terug kom uit school is er altijd het stoplicht waar fietsers/bromfietsers rechtsaf mogen, ik doe dan altijd dik slippen daar
Ja gek als ik wheelie en ik ga op mijn gezicht kost het me veel geld, een stoppie hetzelfde verhaal. Slippen kost me 1x in de 2 jaar een nieuwe bandquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 00:02 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Als het net zo'n slip is als in dat kansloze filmpje van laatst stelt dat niks voorLeer eens wheelies of stoppies, dat is veel leuker om te zien. Iedere mongool kan slippen dus dat is écht niet boeiend ofzo..
Ow shit, ik ging slapen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |