MUTE ONquote:Op maandag 10 oktober 2005 15:57 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Weet je het echt zeker dat je het echt ermee eens bent?
Het lijkt inderdaad alsof je bijna dagelijks een herhaling van zetten krijgt nu. Alleen komen ze volgens mij steeds dichter bij de grens dat het mis gaat. Een aantal bewoners hebben even een laatste zetje nodig.quote:Op maandag 10 oktober 2005 15:59 schreef regenworm het volgende:
Joost en lieske ze passen wel bij elkaar.
Begin steeds meer uitgekeken te raken op chantal,rob.dido.ingrid,menno,roel,tanja,natje.
Deze figuren zijn net een lp die blijft hangen. steeds maar hetzelfde
Dat is het enige wat ze goed kunnen zuipen.quote:Op maandag 10 oktober 2005 15:57 schreef teun911 het volgende:
Ze zitten weer lekker vroeg aan de drank.![]()
Ik heb zelf zo'n idee, dat als ze tegen Chantal in de dbk uitleggen wat ze willen... Chantal het plan gewoon afwijst... zo van... jullie kunnen hier wel bepalen wat ik moet doen... maar buiten het huis leef ik mijn eigen leven. Ik denk dus niet dat het Chantal-koppelplan gaat werken.quote:Op maandag 10 oktober 2005 15:47 schreef CGJung het volgende:
Roel vergrijpt zich nu aan Chantal. Weet hij al dat er binnenkort maar liefst 6 mannen in het huis om de hand van Chantal gaan dingen?![]()
Als we niet oppassen dan vergrijpt hij zich straks nog aan Joost![]()
HOezo populair?? Ik zie dat niet. Ik zie toch een hoop mensen buiten die zich aanhaar ergeren. En in het huis idem dito. Die lange lege verhalen zijn erg vermoeiend. En vannacht liet ze helemaal van een rare kant zien. Als je nu geen verstand van dingen hebt, luister dan en houd je mond, maar probeer niet de leukste te zijn en *mee te doen*.quote:Op maandag 10 oktober 2005 15:47 schreef regenworm het volgende:
[..]
Waarom wil niemand lieske meer in het huis hebben.
Ze is een gevaar voor de andere bewoners, omdat lieske erg populair is.
Dus moet je alles in het werk stellen om je concurent weg te werken.
ik neem ook aan dat het de bedoeling is dat Chantal het helemaal niet leuk gaat vindenquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:03 schreef Foreverblue het volgende:
Ik heb zelf zo'n idee, dat als ze tegen Chantal in de dbk uitleggen wat ze willen... Chantal het plan gewoon afwijst... zo van... jullie kunnen hier wel bepalen wat ik moet doen... maar buiten het huis leef ik mijn eigen leven. Ik denk dus niet dat het Chantal-koppelplan gaat werken.
Is ook te zot voor woorden... een buitenstaander met kennis over het spel en de buitenwereld het huis in duwen voor 1 bewoner. Dat zou ik ook voor elke andere bewoner daar hebben.
Dat denk ik ook, ben alleen bang dat sommige van de bewoners dat zelf ook doorhebben enh zich daarom maar beetje inhouden de laatste paar dagen.. dat is dan weer jammerquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het lijkt inderdaad alsof je bijna dagelijks een herhaling van zetten krijgt nu. Alleen komen ze volgens mij steeds dichter bij de grens dat het mis gaat. Een aantal bewoners hebben even een laatste zetje nodig.
Ben alleen bang als er ruzie komt dat het dan ook echt goed mis gaat.quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het lijkt inderdaad alsof je bijna dagelijks een herhaling van zetten krijgt nu. Alleen komen ze volgens mij steeds dichter bij de grens dat het mis gaat. Een aantal bewoners hebben even een laatste zetje nodig.
Briljant gedaan!! Hulde!!quote:
Dat probleem wordt met voldoende alcohol wel weer opgelost hoorquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:09 schreef muizemeis het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, ben alleen bang dat sommige van de bewoners dat zelf ook doorhebben enh zich daarom maar beetje inhouden de laatste paar dagen.. dat is dan weer jammer![]()
Nee verheug me juist wel beetje op ruzie tussen Roel en Joost. Denk echt dat Joost dan voor een verrassing gaat zorgen en dat Roel helemaal weggevaagd wordt, zeker als ie gedronken heeft.quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:10 schreef regenworm het volgende:
[..]
Ben alleen bang als er ruzie komt dat het dan ook echt goed mis gaat.
Vrees een beetje voor een slaande ruzie tussen roel en joost.
En dat lieske wordt aangepakt en dit niet pikt
Ik vind het te bizar voor woorden zo saai als het de laatste dagen is... snap het echt niet, ze mogen niet roken, er is alcohol en sinds dat allemaal aanwezig is gebeurt er niets meer!! wat moet er gebeuren voor die bewoners beetje uit hun dak gaan zeg??quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:11 schreef teamlead het volgende:
[..]
Dat probleem wordt met voldoende alcohol wel weer opgelost hoor
vandaag is trouwens wel heel erg saai zeg...
k Denk niet dat Joost m echt aankan. Vannacht was Roel ook even lekker grof tegen Joost. De rest moest uitleggen dat ie dat met een korrel zout moest nemen. Joost is ondertussen gevoerd door Rob tegen Roel.quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:11 schreef muizemeis het volgende:
[..]
Nee verheug me juist wel beetje op ruzie tussen Roel en Joost. Denk echt dat Joost dan voor een verrassing gaat zorgen en dat Roel helemaal weggevaagd wordt, zeker als ie gedronken heeft.
je kijkt maar naar één ding en dat zijn haar verhalen.quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:07 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
HOezo populair?? Ik zie dat niet. Ik zie toch een hoop mensen buiten die zich aanhaar ergeren. En in het huis idem dito. Die lange lege verhalen zijn erg vermoeiend. En vannacht liet ze helemaal van een rare kant zien. Als je nu geen verstand van dingen hebt, luister dan en houd je mond, maar probeer niet de leukste te zijn en *mee te doen*.
Ze zitten te tongen en Menno voelt aan dr tieten... hoezo mag ie niets??quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:13 schreef arneaux het volgende:
Wat is Ingrid eigenlijk een zeikwijf. Die Menno mag echt helemaal niks, wat een gezeik.
Joost is vrees ik te lief om iemand echt aan te pakkenquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:13 schreef Utwodublin het volgende:
k Denk niet dat Joost m echt aankan. Vannacht was Roel ook even lekker grof tegen Joost. De rest moest uitleggen dat ie dat met een korrel zout moest nemen. Joost is ondertussen gevoerd door Rob tegen Roel.
Ik denk dat Joost hem best wel aankan, volgens mij schuilt er in Joost, als je hem echt kwaad hebt gekregen, een ontzettend fel mannetje. Hij is niet voor niets weggelopen toen bij die discussie met Tanja over het verpesten van de weekopdracht... daarnaast komt hij beter uit zn woorden dan Roel met zn semi psychologische praatjes. Nee denk echt dat Roel hem beetje onderschatquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:13 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
k Denk niet dat Joost m echt aankan. Vannacht was Roel ook even lekker grof tegen Joost. De rest moest uitleggen dat ie dat met een korrel zout moest nemen. Joost is ondertussen gevoerd door Rob tegen Roel.
Naar wat dan? k Ben geen man dus haar uiterlijk boeit me niet. k Vind haar bizonder oninteressant. Ik ken mensen van 19 die heel wat meer te vertellen hebben.quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:14 schreef regenworm het volgende:
[..]
je kijkt maar naar één ding en dat zijn haar verhalen.
Kijk nou een verder dan dat alleen?
ruzie is leuk maar slaande ruzie niet.quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:11 schreef muizemeis het volgende:
[..]
Nee verheug me juist wel beetje op ruzie tussen Roel en Joost. Denk echt dat Joost dan voor een verrassing gaat zorgen en dat Roel helemaal weggevaagd wordt, zeker als ie gedronken heeft.
ingrid wil geen seks voor de kameraquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:13 schreef arneaux het volgende:
Wat is Ingrid eigenlijk een zeikwijf. Die Menno mag echt helemaal niks, wat een gezeik.
Als ik hem goed begrepen heb is ie thuis helemaal niet zo lief en juist best wel fel. Brenda geeft hem dan wel eens gewoon maar gelijk of zegt niets meer, en daar wordt ie juist superpissig van...quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:16 schreef Wup het volgende:
[..]
Joost is vrees ik te lief om iemand echt aan te pakken
Jurkjes voor de mannenquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:13 schreef muizemeis het volgende:
[..]
Ik vind het te bizar voor woorden zo saai als het de laatste dagen is... snap het echt niet, ze mogen niet roken, er is alcohol en sinds dat allemaal aanwezig is gebeurt er niets meer!! wat moet er gebeuren voor die bewoners beetje uit hun dak gaan zeg??
Nou Ingrid wil niet tongen eigenlijk en Menno mag zeker niet aan r tieten zitten.quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:14 schreef muizemeis het volgende:
[..]
Ze zitten te tongen en Menno voelt aan dr tieten... hoezo mag ie niets??
Ik zou er persoonlijk ook niet op zitten wachten om uitgebreid gevingerd te worden ofzo in die tuin daar hoor
Nou kijk ik de streams niet dus misschien heb ik wat gemist
Die foto's doen heel anders vermoeden!!quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:18 schreef arneaux het volgende:
[..]
Nou Ingrid wil niet tongen eigenlijk en Menno mag zeker niet aan r tieten zitten.
hij is wel drammerig en fel als het bv. over politiek gaat maar ik dacht dat het anders is als het persoonlijk zou zijn? ik ben niet zo een Joost expert dus ik wacht het wel af:)quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:18 schreef muizemeis het volgende:
Als ik hem goed begrepen heb is ie thuis helemaal niet zo lief en juist best wel fel. Brenda geeft hem dan wel eens gewoon maar gelijk of zegt niets meer, en daar wordt ie juist superpissig van...
Possitief:quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:17 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
Naar wat dan? k Ben geen man dus haar uiterlijk boeit me niet. k Vind haar bizonder oninteressant. Ik ken mensen van 19 die heel wat meer te vertellen hebben.
LOLquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:18 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Jurkjes voor de mannen.
Dat gaat de goede kant op dus??quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:20 schreef arneaux het volgende:
Linda en Roel hebben 'm trouwens behoorlijk hangen zeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |