Ik wel.quote:Op zondag 9 oktober 2005 23:03 schreef heiden6 het volgende:
Ach, ik vind het niet erg.
Verrotte Surinamers ook altijd, ze zouden allemaal teruggestuurd moeten worden naar Turkije.quote:Op zondag 9 oktober 2005 23:03 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik wel.om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Echt wel!quote:Op zondag 9 oktober 2005 23:49 schreef star_gazer het volgende:
In Afrika hebben ze geen winterjassen
Alleen geen winterquote:
Hoi, met GoLLeM,quote:Op maandag 10 oktober 2005 17:28 schreef H-blast het volgende:
die <groetjes Veldmuis> grapjes moeten echt opbokke nou.
klote hommels
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop