Enchanting zuigt sowieso om geld mee te verdienen. End game enchants (+22 Int, +15 Agi, Crusader) zijn lastig om aan te komen wat betreft recipes, en de ingredients zijn helemaal hard om te vinden. Alleen op een nieuwe server met héél weinig hogere levels kan enchanting uitquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 11:10 schreef R_o_N het volgende:
[..]
Alleen zal Enchanting je in het begin veeeel meer kosten dan opleveren... alle enchants voor je op skill 250 zit verkopen nauwelijks, op mischien beastslaying na dan. Plus dat je ipv je green items verkopen, nu alles moet disenchanten verdien je ook niks...
Ik zou als ik jou was, Skinning + Mining nemen en dan vanaf lvl 40 ofzo eens goed gaan kijken wat je nodig hebt...
Jij hebt het verhaal van Warcraft echt helemaal niet begrepen. Horde = evil = onzin. Horde zijn helemaal niet evil, ze zijn gewoon een andere alliantie dan de Alliance. Blood Elves sluiten zich aan bij de horde doordat ze vroeger door de Humans zijn gebruikt om tegen de Undead Forsaken te vechten. Daarnaast hebben ze een gigantische hekel aan de Night Elves. Ook de Dwarves en de Gnomes vinden hun verraders omdat ze eerst bij de Human speelden (echter onder 'dwang') en daarna dus hun haat jegens de Humans geuit hebben.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:03 schreef Gremen het volgende:
Het lijkt mij nog steeds allemaal nep een grap. Het zouden wel echte screenshots kunnen zijn, maar lijkt me niet dat dit zo in het spel komt.
Zie die omgevig dan, het lijkt teletubbie land wel.
Bloodelves = horde = evil. Het moet er grimmiger uitzien, zelfs de highelves/darnassus ziet er enger uit.
Whahahaha lolquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 09:19 schreef Tain het volgende:
http://members.cox.net/mdsouz/0002k1cc.gif
LOTR meets WOW, 1.8MB animated gif
*kuch* Forsaken *kuch*quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 12:17 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Horde zijn nooit evil, dit is een misvatting.
Allemaal Horde propaganda!quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 12:17 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Jij hebt het verhaal van Warcraft echt helemaal niet begrepen. Horde = evil = onzin. Horde zijn helemaal niet evil, ze zijn gewoon een andere alliantie dan de Alliance. Blood Elves sluiten zich aan bij de horde doordat ze vroeger door de Humans zijn gebruikt om tegen de Undead Forsaken te vechten. Daarnaast hebben ze een gigantische hekel aan de Night Elves. Ook de Dwarves en de Gnomes vinden hun verraders omdat ze eerst bij de Human speelden (echter onder 'dwang') en daarna dus hun haat jegens de Humans geuit hebben.
De Blood Elves zijn niet dezelfde figuren als de High Elves. High Elves zijn vriendelijker tegen de Alliance en hebben geen hekel aan bijvoorbeeld Humans. Sterker nog, de mage-trainer van de Humans is een High Elf en die leert human mages hun skills. High Elves zien er weer anders uit dan Blood Elves en Night Elves.
Horde zijn nooit evil, dit is een misvatting. Tauren en Trolls zijn bijvoorbeeld vredelievende volkeren. Vooral Tauren zijn natuuraanbidders en willen in principe geen oorlog. De ene is niet meer evil dan de andere, het zijn alleen twee allianties die het tegen elkaar uitvechten. Ze zijn beide net zo evil dus. Daarnaast hebben de Alliance en Horde in principe dezelfde vijand: de Undead Scourge.
Tyr's Handquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 16:52 schreef Mister_T het volgende:
Gister lvl 60 geworden![]()
Ben nu bezig met mijn epic paladin mount, eerste deel heb ik completed (40x Runcloth - 6x Arcanite Bar - 10x Tears - 5x Stratholme holywater + 150g).
Nu moet ik het 2e deel gaan doen, koste opnieuw 150g. heb alleen nog maar 5g![]()
Waar kan ik goed grinden? Ik zelf zat te denken aan Azhara, die demons die felcloth droppen. Ook doe ik veel instrances, waarbij ik mijn items disenchand. Iemand anders nog andere ideeën om snel gold te verdienen?
De Forsaken zijn wel het meest evil ja. Maar ik bedoelde de horde vs. alliance als kwaad vs. goed. Dit is niet zo. De Forsaken zijn eigenlijk ook niet echt blij met de andere volkeren in de Horde, ze zijn er meer als noodzaak bij gegaan.quote:
Horde == Evil tot en met WC III. (De evil kant). In WC III wordt het allemaal wat genuanceerd met de Scourge.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 12:17 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Jij hebt het verhaal van Warcraft echt helemaal niet begrepen. Horde = evil = onzin. Horde zijn helemaal niet evil, ze zijn gewoon een andere alliantie dan de Alliance. Blood Elves sluiten zich aan bij de horde doordat ze vroeger door de Humans zijn gebruikt om tegen de Undead Forsaken te vechten. Daarnaast hebben ze een gigantische hekel aan de Night Elves. Ook de Dwarves en de Gnomes vinden hun verraders omdat ze eerst bij de Human speelden (echter onder 'dwang') en daarna dus hun haat jegens de Humans geuit hebben.
De trolls zijn nog wel de meest 'goede' van de horde. (Ze zijn iig wantrouwig t.o.v. de Forsaken, die onherroepelijk evil zijn.)quote:Horde zijn nooit evil, dit is een misvatting. Tauren en Trolls zijn bijvoorbeeld vredelievende volkeren. Vooral Tauren zijn natuuraanbidders en willen in principe geen oorlog. De ene is niet meer evil dan de andere, het zijn alleen twee allianties die het tegen elkaar uitvechten. Ze zijn beide net zo evil dus. Daarnaast hebben de Alliance en Horde in principe dezelfde vijand: de Undead Scourge.
Nah, dat zijn de Tauren. De Trolls zijn na de Forsaken waarschijnlijk nog het meest "evil".quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 20:30 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
De trolls zijn nog wel de meest 'goede' van de horde.
Volgens mij ook, die Trolls zijn niet zulke lieverdjesquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 21:49 schreef Leshy het volgende:
[..]
Nah, dat zijn de Tauren. De Trolls zijn na de Forsaken waarschijnlijk nog het meest "evil".
Tauren kan ook, maar ik vind de orcs ietsjes meer 'evil' dan de trollen, persoonlijk.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 21:49 schreef Leshy het volgende:
[..]
Nah, dat zijn de Tauren. De Trolls zijn na de Forsaken waarschijnlijk nog het meest "evil".
De Orcs en de Tauren zijn waarschijnlijk twee van de minst kwade rassen in Azeroth. Ze willen allebei gewoon rustig ergens wonen, bloemetjes kweken en vogeltjes kijken. De Darkspear Trolls willen alleen maar tijd en een kans om weer een flink bloeiende samenleving te worden zodat ze alle andere Trolls kunnen onderwerpen en weer een groot Troll Empire stichten om over Azeroth te regeren, en de Forsaken willen gewoon een plaag uitvinden om alles en iedereen uit te roeien.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 10:52 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Tauren kan ook, maar ik vind de orcs ietsjes meer 'evil' dan de trollen, persoonlijk.Just a matter of taste.
Ja, maar als je hem frozen laat ipv cancellen gaat dat een stuk sneller, doe ik altijd, vandaag voor de 2e keer weer gereactiveerd zonder problemen, al ben ik de site waar je recap download vergeten...quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 20:03 schreef Migwi het volgende:
Hmmm, je kon toch na een tijdje je account weer oppakken en verder spelen, right?
PS:
Die cancel account page is te sneu voor woorden. Allemaal gezever over een peon die aan 't huilen is.
WHO CARES?!?!?!?!
I'm a damn Night Elf, I kill peons for pleasure for crying out loud!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |