Als je nu ook eens had opgelet dat ze gewoon op haar pieperdepiperdewapperwapperauwauw-been stond. En niet alleen op haar tieten letten, dan zal je sympathie voor die aanstellerige kleuter snel vergaan. Maar ja. Sommigen zien de werkelijkheid niet meer als ze maar tieten zien.quote:Op zondag 9 oktober 2005 03:13 schreef regenworm het volgende:
Lieske tieten
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Dat zei Joost zelf ten tijde dat ik dat screenshot maakte.... "Het was een goed gesprek, jullie hebben me aan het denken gezet...."quote:Op zondag 9 oktober 2005 04:05 schreef Zeehond het volgende:
Waarschijnlijk heeft Joost ze klemgeluld in de discussie, dat kan niet anders. En dan zeggen ze dat Joost misschien gaat nadenken
Dat zegt hij uit beleefdheid, neem ik aan. Maargoed, we hebben het gesprek niet kunnen volgen.quote:Op zondag 9 oktober 2005 04:11 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Dat zei Joost zelf ten tijde dat ik dat screenshot maakte.... "Het was een goed gesprek, jullie hebben me aan het denken gezet...."
En toen ging hij slapen met de woorden... "Ik zal er zeker over nadenken, waar we het over gehad hebben"
Misschien als je BB een beetje volgt, weet je waarom.quote:Op zondag 9 oktober 2005 04:22 schreef gnuif het volgende:
ing & menno willen contact houden met tanja???
quote:Op zondag 9 oktober 2005 04:23 schreef Zeehond het volgende:
Ingrid en Menno zijn niet bevorderlijk voor de spijsvertering. Enge en walgelijke gesprekken.
kom op man daar wil toch niemand contact mee houden?quote:Op zondag 9 oktober 2005 04:24 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Misschien als je BB een beetje volgt, weet je waarom.
Ingrid en Menno Zijn Ok Olè Olèquote:Op zondag 9 oktober 2005 04:43 schreef riri het volgende:
Menno,Ingrid:r![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
de enige twee die het voortdurend op een smerige manier over anderen hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |