* eens isquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:21 schreef milagro het volgende:
Tja, het is zo zinloos om angst te hebben om iets wat onvermijdelijk is.
Maar een eeuwig leven ontneemt juist de motivatie er een zinvolle invulling aan te geven.
Dat hoor ik mensen vaker zeggen,maar daar geloof ik dus helemaal niets van. Een mens doet nou eenmaal graag leuke dingen, dus waarom zou je dat opeens niet meer doen als het leven oneindig is? Slaat wat mij betreft nergens op.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:21 schreef milagro het volgende:
[..]
Tja, het is zo zinloos om angst te hebben om iets wat onvermijdelijk is.
Maar een eeuwig leven ontneemt juist de motivatie er een zinvolle invulling aan te geven.
dank jequote:
nee maar je moet hem toch ook respecteren in zijn meningquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:19 schreef milagro het volgende:
Kom op , Roel, een houvast, hoe simpel ook, hoef je een ander toch niet te ontzeggen, door het compleet af te fakkelen
Idd.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:21 schreef milagro het volgende:
Maar een eeuwig leven ontneemt juist de motivatie er een zinvolle invulling aan te geven.
geen wonder dat ze aambeien zalf wil hebbenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 23:54 schreef Pinball het volgende:
Als ik beginnend experimenteel kunstenaar zou zijn zou ik dit werk
"Draak Tegen Oranje Achtergond"
noemen.
[afbeelding]
quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:22 schreef Sanne het volgende:
Volgende keer gaat het wel door. Met of zonder Arcee.![]()
Wordt meestal negatief uitgelegd ja. Alsof iemand uitspraken doet ómdat het politiek correct is en niet omdat hij ze echt meent.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:22 schreef Sonique het volgende:
[..]
Hoezo, is politiek correct fout in jou ogen?
Ik zit aan de Spaquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:23 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
dank jeben maar een klein beetje dlonken
![]()
heb weinig gemist en had er zoveel van voor gesteld![]()
So what.quote:
Ik heb nu de neiging om een gigantische borrel in te gaan schenken, wat een tegenvaller vanavondquote:
Nee dank je.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:22 schreef cuall het volgende:
[..]
heb je angsten Scanman, kan ik je ergens mee helpen
quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:24 schreef Bocaj het volgende:
Ik ga maar effe kijken op http://www.leonscorner.com![]()
* BONG4002 wil je graag iets inschenken maar heb geen Alc. in huisquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:25 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ik heb nu de neiging om een gigantische borrel in te gaan schenken, wat een tegenvaller vanavond![]()
Cola of een groot glas Melk gaat er ook wel inquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
* BONG4002 wil je graag iets inschenken maar heb geen Alc. in huis
* BONG4002 paast je een overheerlijk glas bananenmelk aanquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:26 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Cola of een groot glas Melk gaat er ook wel in![]()
Omdat alles went. De leuke dingen waar je je nu op verheugd worden waardeloos als je ze elke dag doet. Iedereen die werkt is blij met een dag vrij, werklozen niet.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:23 schreef scanman01 het volgende:
Dat hoor ik mensen vaker zeggen,maar daar geloof ik dus helemaal niets van. Een mens doet nou eenmaal graag leuke dingen, dus waarom zou je dat opeens niet meer doen als het leven oneindig is? Slaat wat mij betreft nergens op.
Ja, maar ook een van Lieske, die prik ik als ze haar mond open doet, ze mag blijven, maar alleen maar mooi zijn.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Heb jij ook net als ik een Chantal poppetje?
Ik was er behoorlijk in de buurt (Hoofddorp) maar omdat ik vanwege mijn dronken harses niet kon en mag rijden en mijn vrouw niet langs het huis wilde rijden, was ik behoorlijk snel thuisquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:24 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik zit aan de Spamaargoed, mss moet je eens langsgaan bij BB en aan de regie doorgeven dat er wat meer vuurwerk ingepompd moet worden en ze niet zo panisch de streams lock-uppen als het over de Islam gaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |