Volgens mij is Joost vooral idealistisch.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:17 schreef Sonique het volgende:
Nee, joost is politiek correct...
Kut hè.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:16 schreef Sanne het volgende:
Wij hadden gewoon nu in de kroeg kunnen zitten.![]()
* snel foto's uitgeprint en op haar speldenkussen geplaktquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:06 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Kunnen we niet iets met voodoo poppetjes doen ofzo
Heb ik niet gezienquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:16 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Het hoogtepunt was vanochtend de kleine ruzie tussen Rob en Buik.
En Ingrid met "ik ga er geen eens op in, echt niet" tegen d'r beste vriendin in het huis Chantal.
![]()
Halelujah!quote:
Ik leef nu ook niet met de wetenschap dat er een einde aan zit. Als het leven oneindig zou zijn, zou dat wat mij betreft ook niets veranderen. Het gaat voor mij niet op dus, hooguit dat de angst voor de dood altijd aanwezig is en dus voor mij een negatieve uitwerking heeft.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:16 schreef milagro het volgende:
[..]
Het leven verliest zijn waarde dan imo, dus ik ben het wel eens met hem
De eindigheid ervan geeft je een doel, om het zo zinvol mogelijk in te vullen.
Een oneindig leven... dan maakt niets meer uit, hoe of wat.
Heb jij ook net als ik een Chantal poppetje?quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:18 schreef cuall het volgende:
[..]
* snel foto's uitgeprint en op haar speldenkussen geplakt
Prik, Prik, ben bang dat ik er het goede gevoel niet in leg, zie totaal geen veranderingen op de streams![]()
God had hem nodig.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:19 schreef brummie34 het volgende:
Ben het wel met roel eens, waarom word iemand zo vroeg weggehaald ?wat heeft ie dan verkeerd gedaan?
Mss een 'geheime missie' in het hiernamaals (lees: het andere leven)quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:19 schreef brummie34 het volgende:
Ben het wel met roel eens, waarom word iemand zo vroeg weggehaald ?wat heeft ie dan verkeerd gedaan?
Als je alle mensen in hun waarde laat is het politiek correctquote:
Die dingen heb ik voor een gedeelte meegemaakt maar had op vuurwerk gehoopt vanavond en dat valt dus vies tegenquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:16 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Het hoogtepunt was vanochtend de kleine ruzie tussen Rob en Buik.
En Ingrid met "ik ga er geen eens op in, echt niet" tegen d'r beste vriendin in het huis Chantal.
![]()
Tja, het is zo zinloos om angst te hebben om iets wat onvermijdelijk is.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:19 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik leef nu ook niet met de wetenschap dat er een einde aan zit. Als het leven oneindig zou zijn, zou dat wat mij betreft ook niets veranderen. Het gaat voor mij niet op dus, hooguit dat de angst voor de dood altijd aanwezig is en dus voor mij een negatieve uitwerking heeft.
heb je angsten Scanman, kan ik je ergens mee helpenquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:12 schreef scanman01 het volgende:
Rob zijn angst kan ik heel erg goed begrijpen. Heb ik zelf exact hetzelfde.
Hoezo, is politiek correct fout in jou ogen?quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:21 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als je alle mensen in hun waarde laat is het politiek correct
Zo'[n opmerking kan alleen maar komen van iemand die rechts stemt
Volgende keer gaat het wel door. Met of zonder Arcee.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |