welnee man.. chantal nomineert lieske of tanja... En dan nog: die ene stem van de kraai maakt echt geen zak uit... Ingrid is gewoon oprecht aardigquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:09 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Chantal had zeker op haar gestemd. Want ze voelt zich al buitengesloten door Menno en Ingrid. Dus als Ingrid nu Chantal troost is de kans een stuk kleiner dat ze haar de volgende keer nomineert.
Ingrid had namelijk gewoon gelijk in de discussie over de banaan, en Chantal flipte. Dus dit heeft niks met gerechtigheid te maken, puur met de nominaties.
Ik sluit me daar volledig bij aan!quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:08 schreef schatje het volgende:
Ik stel voor dat Hummie deze opdracht met een weekje verlengt![]()
.
Kan hem niet vinden in het screencap topic, en ik heb hem nodig voor een fakequote:
ow ik mag Ingrid helemaal nietquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:10 schreef teamlead het volgende:
welnee man.. chantal nomineert lieske of tanja... En dan nog: die ene stem van de kraai maakt echt geen zak uit... Ingrid is gewoon oprecht aardig![]()
aandoenlijk welquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:12 schreef cuall het volgende:
Rob is bezig met de Hall of Fame (foto's van de exit bewoners) is een mooi plekkie voor zichzelf aan het vrijmaken![]()
ik ben ervoor dat ze dit gewoon moeten volhouden tot BB is afgelopen. Degene die begint kan nog wel BB winnen, maar krijgt geen geld.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik sluit me daar volledig bij aan!
Zodat ze weer boos op Rob kan worden.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:12 schreef bunnyma het volgende:
Tanja zoekt weer kleertjes uit die ze kan gaan wassen!
Vertel!!!quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:11 schreef BONG4002 het volgende:
Joost heeft het tegen Rob erover dat ie een goed gesprek had in de dagboekkamer, zelf denk ik gewoon dat het een geheime missie betreft
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:11 schreef Maurisico het volgende:
rob voor de verandering op 45 houten poten....
[afbeelding]
Als ze haar links laten liggen, is de kans minder groot dat ze flipt.. .en dat is niet leukquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:12 schreef KRIBBET het volgende:
Waarom laten ze haar (Chankwal) niet lekker links liggen![]()
Ik hoop zo dat ze nog een paar dagen heel chaggie is en dat op het laatst Dido of Roel gaat roken zodat ze alles voor niets heeft doostaan![]()
![]()
Ben alleen bang dat 1 van de rokers het vanavond al op gaat geven als er teveel drank naar binnen is gegooid![]()
Helaas, dat weet ik nietquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:13 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Vertel!!!
Wat voor geheime missie?
De rokers pesten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |