Zo ken ik het ook. De mate van trouw zijn aan jezelf en toch met anderen kunnen samenwerken.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 14:46 schreef yvettedekker het volgende:
Ik denk dat je het moet zoeken in de richting van 'authenticiteit'. B.v. in deze zin:
Authenticiteit wordt wel omschreven als: handelen dat met jezelf congruent is. De samenleving verlangt steeds nadrukkelijker van jongeren dat zij 'authentiek' zijn. Daaronder wordt dan zoiets verstaan als: echt, eerlijk, spontaan. De eis tot authenticiteit roept dus spanning op: spanning tussen jezelf en je omgeving, tussen aanpassing aan de eisen van de samenleving en trouw aan jezelf.
Dus weten waar je voor staat en daar ook naar handelen, zoiets....
Maar goed, als je dan aan een rollenspel denkt waarbij getest wordt op de competentie echtheid, wat zou ik dan voor rollenspel moeten verwachten??? Denkt iemand een voorbeeld te weten?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 15:21 schreef djenneke het volgende:
Onder de competentie 'echtheid' wordt verstaan:
werkelijkdiegene of hetgeen zijnd waarvoor iets of iemand doorgaat; karakteristiek
(heeft te maken met de kerncompetentie persoonlijke effectiviteit)
Hangt ook af van de functie. Dus vertel...?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 15:32 schreef MaxPowered het volgende:
[..]
Maar goed, als je dan aan een rollenspel denkt waarbij getest wordt op de competentie echtheid, wat zou ik dan voor rollenspel moeten verwachten??? Denkt iemand een voorbeeld te weten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |