Sorry,quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 14:49 schreef CosmoNut het volgende:
Jongens zou iemand mij wat willen sponsorendan zijn jullie liev!
okquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 15:58 schreef PPL het volgende:
[..]
Sorry,
Ik bouw er liever een kruiser van
Mag ik de URL van dat forum?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 21:44 schreef PPL het volgende:
Ja.
Maandag de 17e moeten er minimaal 350 punten zijn.
Zie het FDF-forum voor verdere discussie en details.
ik blijf het echt behoorlijk eisen vinden die niet kunnen als je merged met iets als fokquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 21:44 schreef PPL het volgende:
Ja.
Maandag de 17e moeten er minimaal 350 punten zijn.
Zie het FDF-forum voor verdere discussie en details.
Enigzins.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 21:51 schreef Paxlie het volgende:
[..]
ik blijf het echt behoorlijk eisen vinden die niet kunnen als je merged met iets als fok
Er was even snel een alliantie in elkaar geflanst voor fokkers. Die had geen leiding en geen structuur. FDF zocht nieuwe leden en heeft gevraagd of wij bij hun wilde komen. Ondertussen is FDF flink doorgegroeid en ik vind het opzich wel een beetje logisch dat ze minimum eisen opstellen. Het heeft naast het feit dat er veel fokkers lid zijn niet veel meer met fok te maken. Als mensen een nieuwe fokalliantie willen oprichten dan kan dat toch gewoon?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 21:51 schreef Paxlie het volgende:
[..]
ik blijf het echt behoorlijk eisen vinden die niet kunnen als je merged met iets als fok
dat kloptquote:Op woensdag 12 oktober 2005 00:29 schreef LostFormat het volgende:
[..]
Er was even snel een alliantie in elkaar geflanst voor fokkers. Die had geen leiding en geen structuur. FDF zocht nieuwe leden en heeft gevraagd of wij bij hun wilde komen. Ondertussen is FDF flink doorgegroeid en ik vind het opzich wel een beetje logisch dat ze minimum eisen opstellen. Het heeft naast het feit dat er veel fokkers lid zijn niet veel meer met fok te maken. Als mensen een nieuwe fokalliantie willen oprichten dan kan dat toch gewoon?
Verschil in sterkte zul je altijd blijven houden als je later in een spel rolt. Daar kun je gewoon vrij weinig aan doen.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 00:32 schreef Paxlie het volgende:
[..]
dat klopt
alleen zitten de sterke spelers van fok dan al in een andere alliantie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |