Nou ik vind de patch een hele vooruit gang.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:22 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Nog maar zelden positieve reacties over de patch gelezen. Ook op andere forums niks dan ellende. Ongelofelijk dat ze zoveel tijd nodig hebben voor zo'n klote patch...
quote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:41 schreef Atreidez het volgende:
De MEC heeft je pc geinfiltreerd en je processor gestolen
Je voeding wsl.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:38 schreef Sickert het volgende:
omg mn pc sloeg vast en met oPstarten roept hij nu. "system failed cpu test"
wat heeft dat te beteken?
wou dat ik mn bios in kon ik kom niet door! krijg een zwart scherm. en het is idd asusquote:Op woensdag 5 oktober 2005 23:11 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Je voeding wsl..
Asus mobo zeker he? Niets ernstigs iig, je kan het ook in je bios uitzetten.
Google maar eens op die foutmelding, vriend van me had het laatst ook.
Heb je wel een goede voeding in je pc zitten? Want dat kan het idd misschien zijn.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 07:21 schreef Sickert het volgende:
[..]
wou dat ik mn bios in kon ik kom niet door! krijg een zwart scherm. en het is idd asus
ik breng m wel weg heb er nog garantie op aangezien ik 2 weken geleden een nieuwe mobo gekocht heb
quote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:08 schreef -Dries- het volgende:
Nou gezellig hoor als Gunner 2 punten voor je neus de gouden medaille pikt
Lol, dan ga ik zo ook ff commanderen.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 08:58 schreef UnleashMitch het volgende:
Opeens heb je het, je wordt arts!
Gisteren m'n Veteran Commander Badge gehaaldMet een vrij normaal aantal punten voor een commander zijnde, iets in de 60 ofzo.
inderdaad, ik hoef volgens mij alleen nog maar een 15 killis in een ronde te halen en heb de veteran badges van een paar classes, de totale tijd heb ik alquote:Op donderdag 6 oktober 2005 08:07 schreef ViPeRII het volgende:
Pfff nou na die patch hoef je er echt niks meer voor te doen he, om je badges enzo te halen..
Ik heb gisteren een uurtje of 2 gespeeld en de volgende dingen behaald:
quote:Op donderdag 6 oktober 2005 08:58 schreef UnleashMitch het volgende:
Opeens heb je het, je wordt arts!
zag ik voorbij komen ja, was wel lachen om te zien.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 08:58 schreef UnleashMitch het volgende:
Opeens heb je het, je wordt arts!
Volgens Ubar heb je 1000 commander punten nodig (globaal) en 25 min in een ronde voor deze badge.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 08:58 schreef UnleashMitch het volgende:
Gisteren m'n Veteran Commander Badge gehaaldMet een vrij normaal aantal punten voor een commander zijnde, iets in de 60 ofzo.
Ja maar 250 uur is ook wel weer overdreven veel....!quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:02 schreef Gunner het volgende:
[..]
inderdaad, ik hoef volgens mij alleen nog maar een 15 killis in een ronde te halen en heb de veteran badges van een paar classes, de totale tijd heb ik al
Zelfde geldt voor een paar ribbons, de Valorous Unit Ribbon is veel makkelijker (25 uur squad leader, 25 uur squad member). Was eerst 250(!) uur spelen.
Altijd spelen is natuurlijk wel makkelijk gezegt als je admin bent, voor mijzelf geld dat niet altijd omdat ik niet altijd een admin kan vinden die een plekje voor me kan vrijmakenquote:Elke avond vind ik er verscheidene BoFers, elke avond is de server vol maar elke avond kan ik er wel gewoon op omdat we de controle hebben over de server. Dat betekent dus dat ik en kan spelen wanneer ik wil en altijd kan spelen met vrienden en bekenden en dat is mij de 15,- zeker waard.
Hmm, kzag hem zelf niet voorbij komen, wel droog hoor. Btw, de PKM is echt een heerlijk dingetje, ultieme killing sprees vliegen langs mijn oren.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:05 schreef Gunner het volgende:
[..]
zag ik voorbij komen ja, was wel lachen om te zien.
Was in het zelfde rondje dat ik Dries van z'n medal af hielp![]()
[..]
Volgens Ubar heb je 1000 commander punten nodig (globaal) en 25 min in een ronde voor deze badge.
Ik heb zelf nu 1500 commander punten dus als ik het 25 minuten uithoud heb ik hem blijkbaar ook
Voor zover ik nu kan zien:quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:24 schreef Gunner het volgende:
FJD, heb je nog uitgezocht hoe het zit met de "reserved slots" sinds de nieuwe patch?
Altijd spelen is natuurlijk wel makkelijk gezegt als je admin bent, voor mijzelf geld dat niet altijd omdat ik niet altijd een admin kan vinden die een plekje voor me kan vrijmaken
4 unlocks kunnen, heb alleen de PKM niet en de sniper upgrade. De Spec Ops unlock is wel okay, al lijkt het soms wel dat ik een hele clip moet leegschieten voordat ik iemand killquote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:28 schreef -Dries- het volgende:
Hmm, kzag hem zelf niet voorbij komen, wel droog hoor. Btw, de PKM is echt een heerlijk dingetje, ultieme killing sprees vliegen langs mijn oren.
Wat is je BF2 player naam ? Mensen worden gekickt als er ruimte gemaakt moet worden. In de afgelopen week hebben we echter wel een 5 of 6tal mensen gebanned. Drie vanwege revive-kill-revive binnen eigen team. Twee vanwege pointfarmen en een vanwege express een TK veroorzaken. Er zat idd ook 1 Nederlander bij waarvan ik weet dan.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:30 schreef hg het volgende:
Tuurlijk begrijp ik dat ik gekicked kan worden om plaats te maken voor members, maar ik sta dus op de BANLIST. Ik mag aannemen dat je als niet-member niet automatisch op de banlist terecht komt. Als ik me niet vergis wordt de banlist ook weer gereset bij het resetten van de server.
Wij zullen nooit iemand bannen omdat ie niet meebetaald of niet in de Clan zit. Verder wat UnleashMitch zegtquote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:30 schreef hg het volgende:
Iemand enig idee waarom ik, zonder enige speeltechnische reden of waarschuwing, al een week lang in de banlist van de BoF server sta, behalve dan dat ik geen lid ben of meebetaal?
Tuurlijk begrijp ik dat ik gekicked kan worden om plaats te maken voor members, maar ik sta dus op de BANLIST. Ik mag aannemen dat je als niet-member niet automatisch op de banlist terecht komt. Als ik me niet vergis wordt de banlist ook weer gereset bij het resetten van de server.
Het zoveelste vreemde FOK-verhaal. Ben ik soms onaardig geweest tegen iemand die dit op z'n geweten heeft ofzo? Praat ik te weinig mee over nieuwe patches? Echt een raadsel.
Dat zijn zo ongeveer de beste unlocks imoquote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:32 schreef Gunner het volgende:
4 unlocks kunnen, heb alleen de PKM niet en de sniper upgrade. De Spec Ops unlock is wel okay, al lijkt het soms wel dat ik een hele clip moet leegschieten voordat ik iemand kill
Ieder zijn meug; ik speel nimmer Sniper en bijna nooit de Support; dus is het voor mij wel logischquote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:44 schreef -Dries- het volgende:
Dat zijn zo ongeveer de beste unlocks imo
Ik ben hem, en 4 andere pointfarmers e.d. toevallig net aan het aangeven. Misschien dat ie daarom zich niet meer durft te laten zien. Dit (check links bovenin) en dit (filmpje) is nou niet echt gedrag waar je je nog mee durft te vertonen denk ikquote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:44 schreef -Dries- het volgende:
De gebande nederlander was Razorblits toch? Die postte hier ook nog vrij regelmatig, maar nu die geband is, is die opvallend stil
quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:45 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ieder zijn meug; ik speel nimmer Sniper en bijna nooit de Support; dus is het voor mij wel logisch
**kuch** Gold Medal **kuch**![]()
Dan is er iets misgegaan. Ik reset zo even de server, dan werkt de Rcon weer en check ik meteen de banlist. Mocht ik je naam niet vinden dan clear ik de banlist gewoon en kan je vanavond weer meedoen.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:50 schreef hg het volgende:
Mijn ingame naam is hadiegee. Ik maak me iig nooit schuldig aan expres TK of pointfarmen of zoiets. Daar vind ik het spel veel te leuk voor, misschien is het een vergissing, dat mijn naam lijkt op die van iemand die dat wel doet ofzo. Het is niet de eerste keer, dus dat zou een verklaring kunnen zijn.
quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:56 schreef UnleashMitch het volgende:
Dan is er iets misgegaan. Ik reset zo even de server, dan werkt de Rcon weer en check ik meteen de banlist. Mocht ik je naam niet vinden dan clear ik de banlist gewoon en kan je vanavond weer meedoen.
Mocht zoiets in het vervolg gebeuren vraag dan gewoon waarom je een ban hebt. Dan kunnen we dat uitleggen of we kunnen nagaan of er een foutje is gemaakt en in dat geval kan je dan meteen weer mee spelen.
Hmm ik zie alleen maar CD Key hashes staan (opzich logisch natuurlijk). Even kijken of ik jou daaruit kan vissen. Vanavond kan je iig spelen. Als het me niet lukt om jou er uit te vissen dan clear ik de banlist wel.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:06 schreef hg het volgende:
Bedankt. Ik denk dat ik vanavond weer even op de server kom kijken. Ik had vorige week overigens ook al melding gemaakt van dit probleem.
Nope kan niet meer. Alleen de piloot 'telt' nog mee. De anderen moeten uitstappen om de vlag te kunnen capturen.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:44 schreef Frutsel het volgende:
in die nieuwe patch...
kan je dan nog wel of niet met een helicopter de vlaggen veroveren?
dat vond ik ut meest storende aan het hele BF2 spel...
te zijn
Dat klopt niet helemaal, die ribbon hebben ze niet aangepast. Het was altijd al 25 uur SL en 25 SM en dan 55 teampunten. Ik heb de badge namelijk al gehaald voor de patch en nog lang geen 250 speel uren.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:02 schreef Gunner het volgende:
Zelfde geldt voor een paar ribbons, de Valorous Unit Ribbon is veel makkelijker (25 uur squad leader, 25 uur squad member). Was eerst 250(!) uur spelen.
Je hebt gelijk. Volgens mij ben ik in de war met de "Good Conduct Ribbon"quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:49 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Dat klopt niet helemaal, die ribbon hebben ze niet aangepast. Het was altijd al 25 uur SL en 25 SM en dan 55 teampunten. Ik heb de badge namelijk al gehaald voor de patch en nog lang geen 25 speel uren.
Het kan dus nog wel steeds. Het ging me er om dat er van die gasten bij zijn die niets anders doen als wachten op een heli en als gekken van de ene vlag naar de andere vlag vliegen om zo hoog mogelijke score te krijgen. Heeft in mijn ogen niets met gameplay, skill of teamwork te maken... en het is jammer dat die optie erin zit...quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:46 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Nope kan niet meer. Alleen de piloot 'telt' nog mee. De anderen moeten uitstappen om de vlag te kunnen capturen.
Dus installeren dat spel en vanavond lekker meedoen
Ik ben allang blij dat ze niet meer met 6 man in ee BH kunnen zitten en binnen 10 seconden een vlag kunnen capturen. Dat was zo irritant. Als de mannetjes los rond lopen kan je ze tenminste nog opblazenquote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:51 schreef Frutsel het volgende:
Heli's zijn voor ondersteunend vuur en transport, niet voor vlag verovering lijkt me... die bug had er uitgemoeten...
Ben ik het niet mee eens.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:51 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Het kan dus nog wel steeds. Het ging me er om dat er van die gasten bij zijn die niets anders doen als wachten op een heli en als gekken van de ene vlag naar de andere vlag vliegen om zo hoog mogelijke score te krijgen. Heeft in mijn ogen niets met gameplay, skill of teamwork te maken... en het is jammer dat die optie erin zit...
Heli's zijn voor ondersteunend vuur en transport, niet voor vlag verovering lijkt me... die bug had er uitgemoeten...
Ik vind het nog wel redelijk fair dat de piloot iig wel punten krijgt en de passagiers niet. Zo doet iedereen even veel moeite zeg maar om de vlag te pakken, de piloot vliegt en de passagiers clearen het gebied zodra ze zijn gedropt door de piloot.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:51 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Het kan dus nog wel steeds. Het ging me er om dat er van die gasten bij zijn die niets anders doen als wachten op een heli en als gekken van de ene vlag naar de andere vlag vliegen om zo hoog mogelijke score te krijgen. Heeft in mijn ogen niets met gameplay, skill of teamwork te maken... en het is jammer dat die optie erin zit...
Heli's zijn voor ondersteunend vuur en transport, niet voor vlag verovering lijkt me... die bug had er uitgemoeten...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |