Ja maar lukt dat allemaal wel vóór de bevalling?quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:58 schreef scanman01 het volgende:
Tegen de mening van zo ongeveer IEDEREEN in, geloof ik nog altijd dat het er met de exits wel eerlijk aan toe gaat. Er zijn in het verleden wel meer mensen uitgevlogen waarvan iedereen zeker wist dat het de favoriet van BB was.
Ik blijf geloven in dat het eerlijkgebeurt. sorry
Uhm stel dat het niet retorisch zou zijn... dan niet?quote:
quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:00 schreef cuall het volgende:
hou de boel in de gaten mensen, ik kruip m'n bed in
![]()
ja maar niet over Chantal, Deltaatje, ben ik bang, over Rob, en ze wordt steeds kwader...quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:58 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ja maar kijk naar die ogen als ze Chan iets vraagt.![]()
Ze is zo geirriteerd aan het worden![]()
Ik wou al zeggen, ik hoor ze elke keer als ik inschakel roddelen, vanmiddag ook toen ik inschakelde.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:00 schreef riri het volgende:
haha.....Menno die zegt dat als Ingrid en hij met elkaar praten ze het noooooit over anderen hebben.....ze doen niets anders dan het hebben over anderen
Weet je wat ongeloofwaardig is? Dat Chantal iets echt meent.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:01 schreef -Delta- het volgende:
Chantal zit er echt over in zeg, ongelofelijk![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:02 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Weet je wat ongeloofwaardig is? Dat Chantal iets echt meent.
Oh oke, ja het is ook zo'n chaos hier met al die roddels en verhalenquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:01 schreef milagro het volgende:
[..]
ja maar niet over Chantal, Deltaatje, ben ik bang, over Rob, en ze wordt steeds kwader...
Ik kan me geen BB herinneren waarin de deelnemers het UITSLUITEND over de andere deelnemers hadden.. of ben ik nou kort van memoriequote:Op maandag 3 oktober 2005 01:00 schreef riri het volgende:
haha.....Menno die zegt dat als Ingrid en hij met elkaar praten ze het noooooit over anderen hebben.....ze doen niets anders dan het hebben over anderen
nee niet hij, wij.........quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:02 schreef ruby het volgende:
Menno meldt hoe hoog hij Chantal heeft zitten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |