quote:Op zondag 9 oktober 2005 19:17 schreef sitting_elfling het volgende:
1.Roger
de rest was te mediageil/slecht qua zangtalent
Jij hebt er duidelijk geen verstand van.quote:Op zondag 9 oktober 2005 19:17 schreef sitting_elfling het volgende:
de rest was te mediageil/slecht qua zangtalent, was gewoon ruk of ging niet zn eigen kant op en koos voor het geld.
Moah... hij heeft niet volkomen ongelijk. Kijk, Irma, Ron en Hind zijn superquote:Op zondag 9 oktober 2005 22:32 schreef BVO het volgende:
[..]
Jij hebt er duidelijk geen verstand van..
Roger was juist het meest mediageil, want hij wist van tevoren dat ie toch niet tot het eind doorging en liet zich toch uitgebreid in beeld brengen om zichzelf te promoten... Dat is pas mediageil (en slim ook hehe)quote:Op zondag 9 oktober 2005 19:17 schreef sitting_elfling het volgende:
1.Roger
2.Roger
3.Roger
4.Roger
5.Roger
6.Roger
7.Roger
8.Roger
9.Roger
10.Roger
de rest was te mediageil/slecht qua zangtalent, was gewoon ruk of ging niet zn eigen kant op en koos voor het geld.
Onzin .. direct die tijd daarna heb je niet het meest van Roger gehoord, pas toen die hele idols gekneuter afgelopen was hoorde je pas echt wie naar boven stak, en van al die mensen waarvan ik nog wat hoor is puur en alleen Roger. De rest is ver weg diepgezonken, misschien in musical of andere triest gekneuter. Ieder zn goed recht natuurlijk om daar WEL! van te genieten. Plus het feit dat je echt een super artiest bent als je niet je eigen richting mag kiezen door het document wat ze al moesten ondertekenen, artiesten horen hun eigen way te gaan, niet aan de gordels van de muzieklabelrecords enzeuw.quote:Op maandag 10 oktober 2005 20:54 schreef Funkytrip het volgende:
[..]
Roger was juist het meest mediageil, want hij wist van tevoren dat ie toch niet tot het eind doorging en liet zich toch uitgebreid in beeld brengen om zichzelf te promoten... Dat is pas mediageil (en slim ook hehe)
Als het goed is kun je nu wel in IDO posten.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:33 schreef happyme28 het volgende:
Groeten marky (die even onder zijn dinnetjes nick post aangezien hij nog steeds niet in dit forum onderdeel kan grrrrr).
en een geweldige performance. en bovendien voelde hij de nummers die hij zong perfekt aanquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 20:05 schreef -XX- het volgende:
7. Eric <--- kwa zang niets, maar kwa voice wel mooi
idd het lukt.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 11:51 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Als het goed is kun je nu wel in IDO posten.
Je laat geen kans onbenut he.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:33 schreef happyme28 het volgende:
Jim kan gewoon goed zingen hoor niets mis mee zeker niet in vergelijk met Kelly of Kurt. Kelly schreeuwt alleen maar erg hard en Kurt is meer een in de huid van zanger.
Dat mensen Dewi zo hoog inzetten vind ik vreemd die kan pas vals zingen. Het ergste is nog dat ze het zelf niet in de gaten heeft. Ik weet overigens niet hoe het tegenwoordig gesteld is daarmee.
Hind vind ik ook erg tegenvallen haar eerste album was beter dan haar laatste althans naar de stukjes die ik van haar tweede album gehoord heb. Ze blijft het proberen uptempo maar het lukt gewoon niet. Gaat ook niet echt goed met haar album in de top 100 ook haar single kunnen we wel spreken van een flop.
Groeten marky (die even onder zijn dinnetjes nick post aangezien hij nog steeds niet in dit forum onderdeel kan grrrrr).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |