Ja, tuurlijk, hij moet zeker iedereen die die opmerking maakte gaan quoten ipv jouw post als voorbeeld nemen?quote:Op maandag 3 oktober 2005 18:57 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
reageer dan ook even zo op andere met die opmerking in dit topic.
Dank u.
Die opmerking was duidelijk aan mij gericht.quote:Op maandag 3 oktober 2005 19:17 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk, hij moet zeker iedereen die die opmerking maakte gaan quoten ipv jouw post als voorbeeld nemen?![]()
Je eer is hopelijk niet al te erg ondergeschoffeld he?
Ja ik reageerde op jou omdat jij de laatste was die dat zei. Was niet persoonlijk bedoeld ofzo maar dit is nu al zovaak gezegd. Als Ajacied vind ik het alleen maar leuk voor Rafael maar als hij was gebleven zat hij denk ik nog in dezelfde dip.quote:Op maandag 3 oktober 2005 19:21 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Die opmerking was duidelijk aan mij gericht.
Mijn opmerkingen worden er altijd uitgepikt dus over algemeen kan ik dan niet spreken.
de nr's 1 en 2 in de poule van de UEFA CUP gaan door?quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 17:48 schreef DeTolk het volgende:
Hamburg en Monaco sowiezo door.
De nummers 1,2 en 3.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 19:06 schreef Son-Of-A-Gun het volgende:
[..]
de nr's 1 en 2 in de poule van de UEFA CUP gaan door?
En daarna roept Van der Vaart "Grapjequote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:29 schreef M0NTANA het volgende:
Rafael van der Vaart is nu mooi Duitsland aan het verkennen, zodat NL aan de hand van VDV de wereldtitel kan opeisen, in het hol van de leeuw.
quote:Rafael Van der Vaart beste van Bundesliga
Rafael van der Vaart is uitgeroepen tot voetballer van de maand september in de Bundesliga. Duitse voetballiefhebbers konden afgelopen week hun stem uitbrengen op drie genomineerden.
'Het is geen verrassing', reageerde coach Thomas Doll. En ploeggenoot en collega-international Khalid Boulahrouz vond het 'een verdiend eerbetoon' voor de 22-jarige Oranje-international, die bezig is aan zijn eerste seizoen in Duitsland.
Van der Vaart maakt in zijn eerste twee maanden grote indruk in de Bundesliga. In acht duels kwam hij tot een totaal van zes doelpunten. In september hielp hij HSV in vijf competitiewedstrijden aan vier zeges en één gelijkspel. De club uit Hamburg is de belangrijkste belager van koploper Bayern München en Van der vaart zelf scoorde in de laatste drie competitieduels vier keer.
In augustus was Halil Altintop, de topscorer van 1. FC Kaiserslautern en de Bundesliga, nog bekroond als beste speler.
Dan trekt Barcelona (of Madrid) aan de belquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 09:26 schreef M0NTANA het volgende:
HSV lacht zich kapot dat VDV nu óók in Oranje weer presteert, ze hebben voor slecht vier miljoen Euro een wereldster in spé aangetrokken. Ben overigens benieuwd hoe VDV volgend seizoen wordt ontvangen bij de diverse clubs, nadat hij NL wereldkampioen gemaakt heeft.
Hij is de eerste.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:58 schreef methodmich het volgende:
Volgens mij niet veel HSV-spelers gelukt de laatste seizoenen.
een echtequote:Op donderdag 13 oktober 2005 19:21 schreef manny het volgende:
Kleedkamer humor bij HSV uit de Veronica gids:
Duitse speler vraagt aan vd Vaart: Wat doet een nederlander nadat hij wereldkampioen is geworden ?
Vd Vaart: nou ?
Duitse speler: dan zet hij zijn playstation uit !
broehaaa.... helaas wel waar.
VDV 3 wedstrijden geschorstquote:Op zondag 16 oktober 2005 11:14 schreef manny het volgende:
rode kaart ! na de wedstrijd, vanwege een opstootje. en 0-1 verloren....
Ja zijn debuutquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 16:47 schreef Son-Of-A-Gun het volgende:
uit de oude doos
[afbeelding]
debuut bij Oranje??
![]()
Wat een chaos in de defensie bij HSV zeg.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 10:40 schreef M0NTANA het volgende:
Nette overwinning in DFB-Pokal, Bayer Leverkusen werd in eigen huis met 3-2 verslagen, voor HSV scoorden Van Buyten, Barbarez en Wicky.
Dat doet hij dit seizoen elke keer.quote:Op vrijdag 4 november 2005 15:03 schreef BobRooney het volgende:
Gadver...hij deed Kezman na...
Wat zal het een topper zijn.quote:Op vrijdag 4 november 2005 19:34 schreef methodmich het volgende:
Nog even en hij maakt een piratenplaat.
In Duitsland vinden ze het natuurlijk fantastisch. Let op mijn woorden...tegen het einde van het seizoen zit hij aan de salto's en flikflakken.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:20 schreef Devano het volgende:
[..]
Dat doet hij dit seizoen elke keer.
quote:Van der Vaart: 'Ik heb geen interesse in Bayern'
Rafael van der Vaart wordt gezien als kandidaat-opvolger van Michael Ballack. Maar Bayern München hoeft zich niet aan te kloppen bij de ster van Hamburger SV.
'Ik heb geen interesse. Ik wil bij Hamburger SV iets opbouwen', zegt Van der Vaart in Hamburger Abendblatt. 'Ik voel me nog niet klaar voor een transfer. Om geld gaat het bij mij nooit. Ik wil plezier en succes hebben, en dat heb ik in Hamburg.'
Bayern München kondigde eerder deze week aan de transfermarkt af te gaan struinen op zoek naar een mogelijke vervanger van Ballack. De Beierse club besloot hiertoe nadat de Duitse international niet voor de gestelde deadline inging op de aanbieding tot contractverlenging.
Ballack wordt in de Engelse pers in verband gebracht met een overgang naar Manchester United. Op Old Trafford zou de Duitse international, die transfervrij bij Bayern vertrekt, een recordsalaris van negen miljoen euro per jaar gaan verdienen. Ook Real Madrid, Barcelona en Arsenal azen naar verluidt op Ballack.
Ballack wijst alle geruchten van de hand dat hij zich al heeft gecommitteerd aan een club. Ook een langer verblijf bij zijn huidige club is niet uitgesloten. 'Ik heb tot op dit moment simpelweg nog geen besluit genomen. Ik heb Bayern nog niet afgezegd. Het is nog altijd mogelijk dat ik voor Bayern kies', zegt de international in TZ.
'Bayern gaat me na aan het hart. Dat is de reden dat ik nog lang geen besluit heb genomen', zegt Ballack, die er nooit een geheim van heeft gemaakt een buitenlands avontuur te ambiëren. Bayern-trainer Felix Magath blijft rustig onder alle commotie over zijn belangrijkste speler. 'Voor mij is er niets veranderd. Er is toch nog niets gebeurd.'
Zou wel een mooi scenario zijn, VDV maakt Oranje wereldkampioen en verhuist naar Barça. Als onderdeel van deze transfer verhuist Mark van Bommel naar HSV.quote:Op woensdag 16 november 2005 15:17 schreef Devano het volgende:
Van der Vaart gaat na het WK naar Barça, I rest my case.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |