Mijn dank is groot.quote:
Jaaa dat lijkt mij ook erg vett !!!!!111quote:Op dinsdag 6 december 2005 18:38 schreef dawg het volgende:
[..]
Ookal ben ik nog niet zo lang bezig, ik merk dat ik heel nieuwsgierig ben naar forensische psychologie. Misschien heeft hier iemand ervaring mee?
Waarom heb je maar 2 tentamens gehad danquote:Op donderdag 8 december 2005 20:36 schreef Semmy het volgende:
Ah iedereen is al zo ver al in de studie, ik ben nog maar eerstejaars met slechts 2 tentamens achter de rug, wel gehaald overigens :p
Nou ik heb twee vakken per periode, en daar heb ik dus tentamen over gehad. Zo onlogisch is dat toch niet? Eind december heb ik er weer eenquote:Op vrijdag 9 december 2005 02:47 schreef Xennia het volgende:
[..]
Waarom heb je maar 2 tentamens gehad dan![]()
Heb je toevallig de JoHo gekocht voor WL? Of wil je hem anders hebben? Die heb ik geschreven namelijkquote:Op vrijdag 9 december 2005 00:27 schreef search64 het volgende:
Ik heb maandag Wetenschapsleer, woensdag Groepsdynamica, en de maandag daarop P&P. Ben benieuwd.
Ik hoop dat je, in tegenstelling tot alle andere Joho-schrijvers, wel weet hebt van de basale grammatica- en spellingsregels...quote:Op vrijdag 9 december 2005 17:03 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Heb je toevallig de JoHo gekocht voor WL? Of wil je hem anders hebben? Die heb ik geschreven namelijk![]()
Jep, ben em nu aan het lezen. Best aardigquote:Op vrijdag 9 december 2005 17:03 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Heb je toevallig de JoHo gekocht voor WL? Of wil je hem anders hebben? Die heb ik geschreven namelijk![]()
Volgens mij is "pituitary gland" wel de juiste naam (en ook de juiste vertaling voor de pijnappelklier). In een Engels woordenboek wordt de term gewoon vermeld onder 'pituitary' (en ik heb het zelf ook zo geleerd).quote:Op vrijdag 9 december 2005 18:09 schreef search64 het volgende:
Edit: staan wel wat fouten in trouwens. Ben nu het stukje over Descartes aan het lezen waar staat; "Deze twee theaters van lichaam en geest bestaan naast elkaar en interacteren volgens Descartes met elkaar via de "pituitary gland" (ie. Hypofyse)."
Dat is niet waar, dat moet pineal gland of pijnappelklier zijn.
Aargh, ja ik dacht al dat dat foutje erin was geslopen. Ik haal die termen altijd door elkaarquote:Op vrijdag 9 december 2005 18:09 schreef search64 het volgende:
[..]
Jep, ben em nu aan het lezen. Best aardig![]()
Edit: staan wel wat fouten in trouwens. Ben nu het stukje over Descartes aan het lezen waar staat; "Deze twee theaters van lichaam en geest bestaan naast elkaar en interacteren volgens Descartes met elkaar via de "pituitary gland" (ie. Hypofyse)."
Dat is niet waar, dat moet pineal gland of pijnappelklier zijn.
Ik heb degene voor WL ook niet helemaal zelf geschreven, het idee was dat ik de oude versie ging "updaten". Ik heb eigenlijk driekwart ervan herschreven, omdat er geen structuur in zat. En soms zat ik echt te huilen over het taalgebruik van die mensenquote:Op vrijdag 9 december 2005 17:48 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Ik hoop dat je, in tegenstelling tot alle andere Joho-schrijvers, wel weet hebt van de basale grammatica- en spellingsregels...
Laatst gezien in een Joho-samenvatting: "werkend geheugen" i.p.v. werkgeheugen.
Je zou toch mogen verwachten dat een student een betere taalvaardigheid heeft dan, zeg, een postbode. Maarja, dat is wat veel gevraagd in deze jachtige maatschappij...quote:Op maandag 12 december 2005 09:26 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Aargh, ja ik dacht al dat dat foutje erin was geslopen. Ik haal die termen altijd door elkaar![]()
[..]
Ik heb degene voor WL ook niet helemaal zelf geschreven, het idee was dat ik de oude versie ging "updaten". Ik heb eigenlijk driekwart ervan herschreven, omdat er geen structuur in zat. En soms zat ik echt te huilen over het taalgebruik van die mensen
Maarja, het zijn gewoon samenvattingen geschreven door studenten, en die maken gewoon relatief veel fouten. Ik snap ook niet dat mensen zweren bij die dingen, ze worden niet eens op inhoud gecontroleerd, omdat de mensen van de JoHo geen inhoudelijke kennis hebbenIk zou ze nooit kopen in elk geval
Ik denk dat je de gemiddelde student toch te hoog inschat hoorquote:Op maandag 12 december 2005 09:37 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Je zou toch mogen verwachten dat een student een betere taalvaardigheid heeft dan, zeg, een postbode. Maarja, dat is wat veel gevraagd in deze jachtige maatschappij...
Overigens, waar worden die samenvattingen dan wél op gecontroleerd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |