Wat dacht je van de Randstadquote:Op vrijdag 30 september 2005 14:49 schreef Thirteen_Senses het volgende:
Over welke regio in Nederland hebben we het dan met name?
En zou het misschien ook iets met de mindere zendkwaliteit van de huidige toestellen te maken kunnen hebben?
quote:Op vrijdag 30 september 2005 14:51 schreef Eb het volgende:
[..]
Wat dacht je van de Randstad![]()
En zendkwaliteit?. Een vriend van mij heeft hetzelfde toestel maar andere provider. Die heeft nergens last van.
Dan begrijp je me verkeerd. Als je in de Randstad al niet kan bellen, lukt het elders in NL al helemaal niet.quote:Op vrijdag 30 september 2005 15:00 schreef Thirteen_Senses het volgende:
[..]
Weer zo'n figuur die de randstad als referentiekader voor heel Nederland ziet. Beetje jammer hoor...
quote:Op vrijdag 30 september 2005 15:38 schreef Eb het volgende:
[..]
Dan begrijp je me verkeerd. Als je in de Randstad al niet kan bellen, lukt het elders in NL al helemaal niet.
Ja omdat ze daar zitten met het hoofdkantoorquote:Op vrijdag 30 september 2005 18:21 schreef Sjeen het volgende:
[..]
In Maastricht is de dekking van Vodafone super
![]()
Hier in Eindhoven heb ik het idee dat het de laatste weken echt opeens dramatisch slecht isquote:Op vrijdag 30 september 2005 15:43 schreef DaMook het volgende:
Ik heb er hier in Valkenswaard (onder eindhoven) ook steeds meer last van. Eerst had ik altijd goede ontvangst ergens binnen en in mijn broekzak, de laatste weken eigenlijk vooral, heb ik gewoon geen ontvangst als ik binnen ben en hem in mijn broekzak heb zitten. Ik zit er nu ook serieus aan te denken om begin volgend jaar over te stappen naar een andere provider.
Ja wat ik zeg dusquote:Op vrijdag 30 september 2005 21:44 schreef Molluck het volgende:
[..]
Hier in Eindhoven heb ik het idee dat het de laatste weken echt opeens dramatisch slecht is
Ben niet de enige dus. Heb nu 5 jaar Vodafone/Libertel, dus kan wel vergelijken.quote:Op vrijdag 30 september 2005 14:41 schreef Eb het volgende:
Ik ben al jaren Vodafone abonnee. Vroeger was er niks aan de hand, had ik de indruk dat Vodafone (toen nog Libertel) het beste netwerk had van Nederland. Maar vooral de laatste twee jaar heb ik sterk de indruk dat de kwaliteit van het netwerk achteruitgaat. Als ik in de auto zit, is er gewoon niet te bellen, de verbinding valt steeds weg.
Iemand anders dit ook opgevallen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |