Ralph hoor je pas goed als hij 1 op 1 gesprekken voert (en die vond ik tot dusver bijna altijd interessant, voornamelijk omdat hij de gave heeft oprechte belangstelling in een ander te hebben en daar ontbreekt het bij de meeste andere bewoners aan...).quote:Op donderdag 29 september 2005 01:16 schreef Speedski het volgende:
[..]
Nou ook in het bubbelbad nu .. ik hoor Ralph bijna nooit !
Hummie is slim genoeg om ook door te hebben dat die opmerkingen duidelijk uit zelfbescherming was. Natuurlijk wil Lieske graag blijven.quote:Op donderdag 29 september 2005 01:18 schreef ilona-scuderia het volgende:
Dat zou voor Hummieeen reden kunnen zijn om Lieske naar huis te sturen, des te meer omdat Lieske zelf al meerdere keren heeft aangegeven het niet zo erg vinden om naar huis te moeten
Tja, that´s BB...
dat vergeet ze welquote:Op donderdag 29 september 2005 01:17 schreef milagro het volgende:
Lieske , vergeet je niet, dat Tanja je gewoon weer nomineert de volgende keer
Zo 'in peace' is ze namelijk
Je bent teveel dagen afwezig geweest hier, de Lieske fans groeien als koolquote:Op donderdag 29 september 2005 01:19 schreef milagro het volgende:
[..]
heb jij weleens PI's gelezen dan?
of doe je alleen bij mijn posts extra de bril af?
Ik ben er nog altijd niet van overtuigd dat dat over Ralph ging.quote:Op donderdag 29 september 2005 01:17 schreef -Delta- het volgende:
[..]
En je hebt het intro/voorfimpje gezien toen BB begon, wat Naat vertelde?
Die grijns van oor tot oor en "nooit meer zoiets voor een jongen gevoeld".
quote:Op donderdag 29 september 2005 01:20 schreef BONG4002 het volgende:
Ik ben nu behoorlijk moe en moet ook nodig even een bezoekje brengen aan het toilet, ik kan bijna niet stoppen maar tis al 1:19 dus de hoogste tijdHet was iig een van de meest spraakmakende momenten van BB vanavond tot nu toe
Dus......toedeledoki!
quote:Op donderdag 29 september 2005 01:20 schreef BONG4002 het volgende:
Ik ben nu behoorlijk moe en moet ook nodig even een bezoekje brengen aan het toilet, ik kan bijna niet stoppen maar tis al 1:19 dus de hoogste tijdHet was iig een van de meest spraakmakende momenten van BB vanavond tot nu toe
Dus......toedeledoki!
Tja .. maar tis nu eenmaal zo dat de meer lawaaierige mensen meer aandacht trekken (lees: de uitzendingen op TV) en hoogstwaarschijnlijk minder stemmen krijgenquote:Op donderdag 29 september 2005 01:19 schreef Kolomo het volgende:
[..]
Ralph hoor je pas goed als hij 1 op 1 gesprekken voert (en die vond ik tot dusver bijna altijd interessant, voornamelijk omdat hij de gave heeft oprechte belangstelling in een ander te hebben en daar ontbreekt het bij de meeste andere bewoners aan...).
INou ja, god, weet je , gewoon extreem slechte mensenkennis, ja, god ik weet niet of intense behoefte er maar bij te mogen horen, zo van 'hou van me in Godsnaam, nou ja, god, ik weetniet, hoorquote:Op donderdag 29 september 2005 01:18 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daar snap ik dus ook geen zak van. Bij mij had zo iemand voor altijd afgedaan.
Omdat mensen posten over irritaties, kijk naar het aantal Tanja reacties.quote:Op donderdag 29 september 2005 01:16 schreef scanman01 het volgende:
Er wordt hier ook zo veel over Lieske geluld... en ook over Roel...
Waarom zou in godsnaam Ralph er dan in moeten blijven, waar eigenlijk geen mens over praat?
Aaaahhquote:Op donderdag 29 september 2005 01:12 schreef milagro het volgende:
[..]
nee, niet echt, maar jaaaaaaaaa, je weet het niet, hè, ms is het toch die Vindicat dreutel wel![]()
het maakt me eerlijk gezegd niet echt uit
kan me ook niet voorstellen dat iemand er ook maar echt mee zit als zijn favoriet eruit gaat, behalve familie dan en vrienden enzo
Bij BB1 ging mijn jongste zoon, toen 6 jaar, huilen toen Bart genomineerd werd
Wat???quote:Op donderdag 29 september 2005 01:21 schreef golfer het volgende:
"Als de kleine vraagt wie is mijn Pappa, zal ik hem niet zwart gaan praten"
ja, op 1 dus:)quote:Op donderdag 29 september 2005 01:23 schreef SuperMOM het volgende:
Wat???Ik zit stream 3 en 4 te volgen, zei Tanja dat???
Yups.quote:Op donderdag 29 september 2005 01:23 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Wat???Ik zit stream 3 en 4 te volgen, zei Tanja dat???
Zou heel goed kunnen. Dat heb ik zelf ook wel, maar er zijn grenzen.quote:Op donderdag 29 september 2005 01:22 schreef milagro het volgende:
[..]
INou ja, god, weet je , gewoon extreem slechte mensenkennis, ja, god ik weet niet of intense behoefte er maar bij te mogen horen, zo van 'hou van me in Godsnaam, nou ja, god, ik weetniet, hoor![]()
Ach, Hummie´s wil is wetquote:Op donderdag 29 september 2005 01:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hummie is slim genoeg om ook door te hebben dat die opmerkingen duidelijk uit zelfbescherming was. Natuurlijk wil Lieske graag blijven.
Als het doorgestoken kaart is en Lieske moet eruit, dan is dat om de mannen / vrouwens enigszins in evenwicht te houden. Als Ralph eruit moet is het 4 mannen tegen 7 vrouwen. Dat kunnen ze bij BB wel eens niet zo geweldig vinnden.
quote:Omdat Ralph en Nathalie nog leuke plaatjes kan opleveren, ze heeft nog steeds een speciaal gevoel voor hem en dat kan de komende weken zomaar overslaan in een soort van verliefdheid
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |