Dat ben ik toch niet helemaal met je eens. Je stapt geheel over het punt van de contractbreuk heen. Ik heb een contract met mijn werkgever, waarin deze mij een betrekking biedt voor onbepaalde duur.quote:Op donderdag 29 september 2005 19:04 schreef JanMichiel het volgende:
[..]
Alle moeite die de werkgever moet doen om zaken omtrent het ontslag te regelen, vergunningen aan te vragen bij het CWI enz zijn verspilde moeite waar de werknemer NIKS van terugziet. Het zou beter zijn als alle ontslagbescherming wordt afgeschaft en werkgevers werknemers verplicht één maandsalaris per gewerkt jaar zouden meegeven bij ontslag.
Ik persoonlijk kon het sowieso probleemloos opvangen. Jong, goed opgeleid, zeer lage vaste kosten, partner met baan. Het punt van de onredelijkheid van opvang is bedoeld tegen McCarthy's stelling dat je dat maar moet hebben gespaard of verzekerd. Wie zelfredzaam spaart en verzekert heeft niet gedurende de loopbaan zichzelf al verzekerd van financieële onafhankelijkheid. In de planning houdt een zelfredzaam mens rekening met bijvoorbeeld het hebben van een vast contract (of juist niet).quote:Als je vooraf zou hebben geweten dat je ten alle tijden ontslagen kan worden met een opzegtermijn van één maand, een vergoeding van één maand salaris per gewerkt jaar en daarnaast nog een WW uitkering, zou je dat dan redelijk hebben kunnen opvangen?
Ik denk dat je een verkeerde betekenis van 'onbepaald' hanteert. Onbepaald betekent dat er bij het opstellen van het contract geen einddatum is afgesproken. De einddatum is niet overeengekomen omdat aan de hand van de informatie die toen voorhanden was geen tijdstip kon worden aangeduid waarop het contract zou aflopen. Beide partijen kunnen veel zaken immers niet zo ver van tevoren voorzien (bijvoorbeeld economische omstandigheden van de werkgever). Omdat het einde van het contract niet is bepaald, bestaat er de mogelijkheid voor beide partijen om het contract op te zeggen. De opzegging gebeurt omdat omstandigheden opspelen waardoor het wenselijk is voor één van beide partijen de relatie te verbreken. Het opzeggen van een contract voor onbepaalde tijd is geen contractbreuk. Als een werkgever een contract voor bepaalde tijd voortijdig wil opzeggen is er wel sprake van contractbreuk, i.e. in strijd handelen met wat is afgesproken. Het is verkeerd om te denken dat een contract voor onbepaalde tijd recht geeft op werkgarantie tot je pensioen.quote:Op donderdag 29 september 2005 20:00 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat ben ik toch niet helemaal met je eens. Je stapt geheel over het punt van de contractbreuk heen. Ik heb een contract met mijn werkgever, waarin deze mij een betrekking biedt voor onbepaalde duur.
Het verbreken van dat contract kan alleen bij zwaarwegende omstandigheden. De omstandigheden zullen per gebeurtenis, werkgever, werknemer verschillen. Het is niet onredelijk die verschillen uit te onderhandelen. Werkgevers kunnen individuele onderhandelingen bij de rechter met iedere werknemer voorkomen door werknemer een goed aanbod te doen, opdat de contractbreuk niet voor de rechter gebracht hoeft te worden. Dát contractbreuk voor de rechter gebracht mag worden moet je niet willen afschaffen, imo.
[..]
Ik persoonlijk kon het sowieso probleemloos opvangen. Jong, goed opgeleid, zeer lage vaste kosten, partner met baan. Het punt van de onredelijkheid van opvang is bedoeld tegen McCarthy's stelling dat je dat maar moet hebben gespaard of verzekerd. Wie zelfredzaam spaart en verzekert heeft niet gedurende de loopbaan zichzelf al verzekerd van financieële onafhankelijkheid. In de planning houdt een zelfredzaam mens rekening met bijvoorbeeld het hebben van een vast contract (of juist niet).
Wat betreft jouw voorstel: ontslaan kan op elk gewenst moment, afkoopsom is een maandsaleris per gewerkt jaar. Als je dit combineert met stijgende lonen voor persooneel met meer dienst- of leeftijdsjaren zal het leiden tot minder lang dienstverband. Omdat een werkgever er dan altijd belang bij heeft mensen na verloop van tijd te ontslaan. Het gebrek aan ontslagbescherming komt daarmee wat mij betreft te ongelijk, en bij de verkeerde groep, terecht.
waarom is dat een interessant artikel en wat draagt het bij aan iemand als JanMichiel?quote:Op donderdag 29 september 2005 19:07 schreef JanMichiel het volgende:
De linksen mogen ook reageren op het bovenstaand voorgestelde stelsel van één maandsalaris per gewerkt jaar zonder verdere ontslagbescherming (vooral Harry Sack en Floripas).
Je hebt gelijk.quote:Op donderdag 29 september 2005 23:52 schreef JanMichiel het volgende:
[..]
Ik denk dat je een verkeerde betekenis van 'onbepaald' hanteert. Onbepaald betekent dat er bij het opstellen van het contract geen einddatum is afgesproken. De einddatum is niet overeengekomen omdat aan de hand van de informatie die toen voorhanden was geen tijdstip kon worden aangeduid waarop het contract zou aflopen. Beide partijen kunnen veel zaken immers niet zo ver van tevoren voorzien (bijvoorbeeld economische omstandigheden van de werkgever). Omdat het einde van het contract niet is bepaald, bestaat er de mogelijkheid voor beide partijen om het contract op te zeggen. De opzegging gebeurt omdat omstandigheden opspelen waardoor het wenselijk is voor één van beide partijen de relatie te verbreken. Het opzeggen van een contract voor onbepaalde tijd is geen contractbreuk. Als een werkgever een contract voor bepaalde tijd voortijdig wil opzeggen is er wel sprake van contractbreuk, i.e. in strijd handelen met wat is afgesproken. Het is verkeerd om te denken dat een contract voor onbepaalde tijd recht geeft op werkgarantie tot je pensioen.
Als jij het vele malen goedkoper kan, zou ik zeggen, meld je aan bij een politieke partij.quote:Op donderdag 29 september 2005 18:48 schreef McCarthy het volgende:
[..]
voor dit alles is het toch niet noodzakelijk dat de overheid 50% uit het nationaal inkomen hapt.
Op de manier waar jij het op voorstelt, als dat massaal zou worden toegepast? Ja, dat klopt. Als je dat grappig vind, heb je er nog steeds niets van begrepen.quote:Op donderdag 29 september 2005 18:50 schreef McCarthy het volgende:
[..]
worden de klanten van het bedrijf uitgeknepen als het bedrijf aan kostenbesparing doet
het gaat niet om je salaris, het gaat om je koopkracht.quote:Op vrijdag 30 september 2005 08:44 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Op de manier waar jij het op voorstelt, als dat massaal zou worden toegepast? Ja, dat klopt. Als je dat grappig vind, heb je er nog steeds niets van begrepen.
Laat ik je de economische kringloop dan nog maar even aan de hand van een plaatje uitleggen:
[afbeelding]
Jij wilt bezuinigen op salarissen van werknemers, dan bezuinig je dus op het inkomen (2) van gezinnen, waarmee je dus ook aan de uitgaven de gezinnen (jouw klanten) (1) knabbelt.
Hopeloos, brugklas economie en meneer snapt het nog steeds nietquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:39 schreef McCarthy het volgende:
[..]
het gaat niet om je salaris, het gaat om je koopkracht.
dit hele plaatje van jouw zegt niks over waarde toevoegen. En dat is nou net wat economie WEL is.
maar leuk geprobeerd![]()
Die Poolse werknemers waren op staande voet ontslagen vanwege bedreiging en/of intimidatie van andere werknemers.quote:Op donderdag 29 september 2005 19:52 schreef DaveM het volgende:
Dan heb ik een aardig verhaaltje voor JanMichiel en McCarthy.
Het gaat over een sla-teler die een aantal Poolse werknemers op staande voet ontsloeg omdat ze staakten.
En niet voor een hoger loon, maar vanwege 19e eeuwse arbeidsomstandigheden.
Lees en huiver:
http://www.sp.nl/nieuws/tribune/200509/uitbuiting.shtml
Ik ben benieuwd of jullie dit soort praktijken vaker willen in Nederland.
Als ik jouw een maandsalaris per dienstjaar biedt, en stap naar de kantonrechter ben jij zo ontslagen. Dat is namelijk nu al de praktijk.quote:Op donderdag 29 september 2005 19:07 schreef JanMichiel het volgende:
De linksen mogen ook reageren op het bovenstaand voorgestelde stelsel van één maandsalaris per gewerkt jaar zonder verdere ontslagbescherming (vooral Harry Sack en Floripas).
volgens mij ken jij het begrip miniteuzere arbeidsdeling niet.quote:Op vrijdag 30 september 2005 11:40 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Hopeloos, brugklas economie en meneer snapt het nog steeds niet![]()
Nou ja, leg eens uit zou ik zeggenquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:34 schreef McCarthy het volgende:
[..]
volgens mij ken jij het begrip miniteuzere arbeidsdeling niet.
Je vraagt me expliciet te reageren, dus dat doe ik bij deze.quote:Op donderdag 29 september 2005 19:04 schreef JanMichiel het volgende:
[..]
Alle moeite die de werkgever moet doen om zaken omtrent het ontslag te regelen, vergunningen aan te vragen bij het CWI enz zijn verspilde moeite waar de werknemer NIKS van terugziet. Het zou beter zijn als alle ontslagbescherming wordt afgeschaft en werkgevers werknemers verplicht één maandsalaris per gewerkt jaar zouden meegeven bij ontslag. Hierover stond laatst nog een interessant artikel in het NRC Handelsblad.
Naast het directe voordeel stelt deze toegenomen flexibiliteit het bedrijf in staat beter in te spelen op omstandigheden, waardoor de structurele werkloosheid zal zakken.
Als je vooraf zou hebben geweten dat je ten alle tijden ontslagen kan worden met een opzegtermijn van één maand, een vergooeding van één maand salaris per gewerkt jaar en daarnaast nog een WW uitkering, zou je dat dan redelijk hebben kunnen opvangen?
En jij moet je grootspraak voor je houden en gewoon argumenten aanvoeren.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:34 schreef McCarthy het volgende:
[..]
volgens mij ken jij het begrip miniteuzere arbeidsdeling niet.
duh, ik snap het namelijkquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:44 schreef Floripas het volgende:
[..]
En jij moet je grootspraak voor je houden en gewoon argumenten aanvoeren.
Jargondropping helpt je niet in deze.
geweldig he, dat first-in-first-out principe.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:43 schreef Floripas het volgende:
[..]
Je vraagt me expliciet te reageren, dus dat doe ik bij deze.
Ik vrees dat dat niet afdoende is. Bij een mislukte oosgst in de akkerbouw bijvoorbeeld zullen veel mensen eruitvliegen. Als je de pecht hebt nog maar twee jaar te hebben gewerkt, dan heb je maar twee maanden de tijd om iets anders te zoeken. En als die oogst is mislukt, heb je dus een probleem.
Een maand per jaar is voor jongeren veel te weinig.
Daar ging het niet over: het ging om Michiels verhaal. Als je er niks zinnigs over te zeggen hebt, hou er dan je mond maar over.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:51 schreef McCarthy het volgende:
[..]
geweldig he, dat first-in-first-out principe.
Bedreiging, hoe kom je daarbij?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:32 schreef AvispaCS het volgende:
[..]
Die Poolse werknemers waren op staande voet ontslagen vanwege bedreiging en/of intimidatie van andere werknemers.
Misschien dat jij kan bewijzen dat ze wel degelijk zijn ontslagen omdat ze staakten.
er zouden ook verhalen van intimidatie rondzwerven maar die zijn door de rechter niet bewezen verklaard.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 16:06 schreef DaveM het volgende:
[..]
Bedreiging, hoe kom je daarbij?
Ze werden ontslagen omdat ze weigerden om na een lange, slopende werkdag een paar extra uren erbij te pakken. Maar dat had je zelf ook kunnen lezen.
Heb je het voorstel van de AVV (alternatief voor vakbond) gezien?quote:Op donderdag 29 september 2005 19:07 schreef JanMichiel het volgende:
De linksen mogen ook reageren op het bovenstaand voorgestelde stelsel van één maandsalaris per gewerkt jaar zonder verdere ontslagbescherming (vooral Harry Sack en Floripas).
quote:3. Andere invulling ontslagbescherming: iedereen met een inkomen boven de 45.000 euro krijgt geen onstlagbescherming meer. Wel zo eerlijk, want van hoogopgeleiden mag je flexibiliteit verwachten. En eerlijker dan die rare regels die alleen kijken naar hoe lang je al ergens zit of de status van je contract. Daarmee bescherm je wel de lager betaalden en ben je ook af van die bonussen en exorbitante pensioenaanspraken voor topbestuurders.
daar komt die sla-teler goed mee weg.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 17:34 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
er zouden ook [b]verhalen van intimidatie rondzwerven maar die zijn door de rechter niet bewezen verklaard.
quote:verder kijk naar de jaren 30 toen bedrijven de mccarthy methode hanteerden en elke werknemer steeds maar ontsloeg als de winst wat terug liep dat heeft ook goed uitgepakt![]()
Misschien moet het automatisme van een hoger loon naarmate je ouder bent op de schop?quote:Op vrijdag 30 september 2005 07:33 schreef sigme het volgende:
[..]
Je hebt gelijk.
Als jouw lezing echter ook als standaard gehanteerd zou worden bij ontbinding, dan zouden werknemers per direct gaan onderhandelen ten gunste van contracten voor bepaalde duur.
Dat geldt ook bij invoering van je systeem met 1 mnd per jaar vaste afkoopsom zonder onderhandeling. Werknemers (en hun organisaties) zullen dan gaan onderhandelen over bepaling van verwachte contractsduur en opnemen van extra ontslagregelingen in COA's en arbeidsovereenkomsten.
Bij puur 'rationele' bedrijfsvoering zou je in dat systeem trouwens het beste mensen na verloop van tijd kunnen ontslaan. Als de loonkosten voor verschillende leeftijdsklassen gelijk zijn dan is de enige variabele het aantal dienstjaren. Om toekomstige ontslagrondes niet te duur te maken kan een bedrijf ervoor kiezen de gemiddelde dienstduur niet te zeer te laten oplopen.
Reken het maar na: stel dat je een bedrijf begint met 10 personen mndsalaris 1000,- . Na 15 jaar hef je het op, 10 personen worden ontslagen.
Scenario 1: ieder jaar onsla je 1 werknemer, betaalt de afkoopsom, en neemt 1 nieuwe aan. Totale afkoopsom bij massaontslag na 15 jaar (dus het massaonslag + de jaarlijks betaalde afkoopsom) = 120.000.
Scenario 2: de 10 werknemers werken 15 jaar bij de zaak, dan worden ze allemaal ontslagen. Kosten afkopen: 150.000
Voor kleine bedrijven zullen dergelijke gemiddelden geen overweging zijn, voor de grote wel.
Gezien de bestaande loongebouwen waarbij oudere werknemers ook duurder zijn dan jongere zal het zeker leiden tot onevenredig afwentelen van het ontslagrisico op oudere werknemers. Iedereen wordt ouder, dus iedereen krijgt het risico op een gegeven moment voor de kiezen, dat is wel eerlijk. Maar uit maatschappelijk oogpunt lijkt het me niet wenselijk afnemende kansen op de arbeidsmarkt te stimuleren.
Naast de vergoeding zal natuurlijk ook nog de WW bestaan. Vind je de huidige vergoeding voor ontslagen jongeren ook te weinig, die is immers gelijk aan het voorstel.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:43 schreef Floripas het volgende:
[..]
Je vraagt me expliciet te reageren, dus dat doe ik bij deze.
Ik vrees dat dat niet afdoende is. Bij een mislukte oosgst in de akkerbouw bijvoorbeeld zullen veel mensen eruitvliegen. Als je de pecht hebt nog maar twee jaar te hebben gewerkt, dan heb je maar twee maanden de tijd om iets anders te zoeken. En als die oogst is mislukt, heb je dus een probleem.
Een maand per jaar is voor jongeren veel te weinig.
juist niet de polen hebben hun gelijk gekregenquote:Op zondag 2 oktober 2005 17:20 schreef DaveM het volgende:
[..]
daar komt die sla-teler goed mee weg.
[..]
Mogelijk. Hoewel het ook dan zal blijven bestaan, misschien minder als automatisme en meer uit onderhandelingen, maar een meer ervaren kracht is meer geld waard dan een onervarene. Er zit nu ook een 'eind' aan elke schaal, toch?quote:Op zondag 2 oktober 2005 19:12 schreef JanMichiel het volgende:
[..]
Misschien moet het automatisme van een hoger loon naarmate je ouder bent op de schop?
Dat het nu wordt toegepast bij ontslag is wat anders dan wanneer er een zekerheid bestaat dat dit de regeling is bij ontslag, op welke grond dan ook. Het zal dan ook andere effecten hebben dan de huidige regelingen. Daarnaast (zie avebe bijv) zijn er nog altijd, met name wat grotere bedrijven, die met sociaal plan werken ipv ontslag via kantonrechter.quote:Overigens denk ik niet dat het voorgestelde stelsel veel zal veranderen afgezien van een efficientiebesparing omdat een maandsalaris per jaar nu al reeds wordt toegepast. Ik zie je vrees dan ook niet als gegrond.
Tenzij je als werkgever te kwader trouw hebt gehandeld en niet de redelijkheid van ontslag kan aantonen. De vuistregel van een maand per dienstjaar gaat tegenwoordig niet meer zo makkelijk op, rechters zijn niet meer zo makkelijk voor werkgevers die van zgn. dure krachten willen afkomen via de kantonrechter.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:34 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Als ik jouw een maandsalaris per dienstjaar biedt, en stap naar de kantonrechter ben jij zo ontslagen. Dat is namelijk nu al de praktijk.
Zolang simpele brugklas economie voor jou te hoog gegrepen is, ga ik het met jou niet over "miniteuzere arbeidsdeling" hebbenquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:34 schreef McCarthy het volgende:
[..]
volgens mij ken jij het begrip miniteuzere arbeidsdeling niet.
precies.quote:Op zondag 2 oktober 2005 21:19 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
juist niet de polen hebben hun gelijk gekregen
Je verdediging voeren voor de rechtbank is nu al intimidatie? Dat wordt nog leuk in het socialistische paradijs.quote:Op maandag 3 oktober 2005 10:52 schreef DaveM het volgende:
[..]
precies.
maar ik bedoelde:
de sla-teler mag blij zijn dat hij niet bestraft wordt voor intimidatie!
maar iets zegt me dat jij die werknemers bedoelde ipv de werkgever.
dreigen met ontslag op staande voet voor het weigeren van overwerk en eisen dat die persoon binnen 2 minuten oprot van de camping noem ik anders behoorlijk intimiderend.quote:Op maandag 3 oktober 2005 11:36 schreef JanMichiel het volgende:
[..]
Je verdediging voeren voor de rechtbank is nu al intimidatie? Dat wordt nog leuk in het socialistische paradijs.
Je hebt nog steeds niet bewezen waarom ze dan wel ontslagen zijn.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 16:06 schreef DaveM het volgende:
[..]
Bedreiging, hoe kom je daarbij?
Ze werden ontslagen omdat ze weigerden om na een lange, slopende werkdag een paar extra uren erbij te pakken. Maar dat had je zelf ook kunnen lezen.
ze staakten en meteen daarna werden ze ontslagen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 14:44 schreef AvispaCS het volgende:
[..]
Je hebt nog steeds niet bewezen waarom ze dan wel ontslagen zijn.
quote:107 Teletekst ma 03 okt
***************************************
Ontslag dure vakkenvuller onterecht
***************************************
UTRECHT Supermarkten moeten tijdelijke
contracten van vakkenvullers verlengen
als zij naar behoren functioneren.Puur
vanwege hun leeftijd mogen hulpkrachten
niet worden weggestuurd.De Commissie
Gelijke Behandeling heeft dat bepaald.
De commissie onderzocht een klacht van
een medewerker van een supermarkt wiens
tijdelijke contract niet werd verlengd.
Hij was vanwege zijn leeftijd te duur
geworden.Het argument van de supermarkt
was in het getuigschrift opgenomen.
De medewerker diende daarop een klacht
in bij de commissie die hem gelijk gaf.
Tijdelijke krachten mogen niet puur op
financiële gronden hun baan verliezen.
***************************************
Ik spreek je nog wel eens als jij ook eens een paar jaartjes gewerkt heb, na een paar reorganisaties en zo.quote:Op maandag 3 oktober 2005 18:25 schreef McCarthy het volgende:
Jezus man, nou get de rechter ook nog eens op de stoel van de ondernemer zitten:
[..]
een economie kapot maken deel 1
Je mag dus niet mensen ontslaan omdat ze te duur zijn, dat geloof je gewoon niet![]()
wat een anti liberaal socialistisch kut land is dit toch.
ik kan maar beter terug verlangen naar de goeie ouwe USSR nietwaarquote:Op maandag 3 oktober 2005 18:30 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Ik spreek je nog wel eens als jij ook eens een paar jaartjes gewerkt heb, na een paar reorganisaties en zo.
Wat is dat nu weer voor een lul opmerking. Je hebt je als werkgever gewoon aan de wet te houden.quote:Op maandag 3 oktober 2005 18:41 schreef McCarthy het volgende:
[..]
ik kan maar beter terug verlangen naar de goeie ouwe USSR nietwaar![]()
Ik denk dat ik een poepfabriek begin in jouw achtetuin, gewoon, omdat ik dat kan.quote:Op maandag 3 oktober 2005 18:46 schreef McCarthy het volgende:
ja duh, en die wet stel ik ter discussie
ondernemersvrijheid, een hol begrip in dit achterlijke land
dan schend je het eigendomsrecht. Dus jouw vlieger gaat niet op.quote:Op maandag 3 oktober 2005 21:13 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik denk dat ik een poepfabriek begin in jouw achtetuin, gewoon, omdat ik dat kan.
Als je dan komt klagen, dan rol ik eens uitgebreid met mijn ogen, en dan zeg ik: "Ondernemersvrijheid," zuchtte ze, "een hol begrip in dit achterlijke land."
Nee hoor, gewoon net naast jouw hek zodat je de maximale overlast er van hebt. Moet toch kunnen, of niet?quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:48 schreef McCarthy het volgende:
dan schend je het eigendomsrecht. Dus jouw vlieger gaat niet op.
![]()
Nou ja, het is maar de Commissie Gelijke Behandeling. Een clubje geitenwollensokken.quote:Op maandag 3 oktober 2005 18:25 schreef McCarthy het volgende:
Jezus man, nou get de rechter ook nog eens op de stoel van de ondernemer zitten:
[..]
een economie kapot maken deel 1
Je mag dus niet mensen ontslaan omdat ze te duur zijn, dat geloof je gewoon niet![]()
wat een anti liberaal socialistisch kut land is dit toch.
Nee, we hebben het nu niet over het huis van jouw ouders maar jouw toekomstige adres of dacht jij van school te komen en gelijk een pandje in Wassenaar te kunnen betrekken?quote:Op maandag 3 oktober 2005 23:06 schreef McCarthy het volgende:
zal toch nooit gebeuren. Fabrieken gaan daar waar de grondprijzen het laagst zijn en dat is niet mijn achtertuin. Dus ja het mag.
Och, ik verkoop mijn Vendex en koop die grond daar zó op.quote:Op maandag 3 oktober 2005 23:06 schreef McCarthy het volgende:
zal toch nooit gebeuren. Fabrieken gaan daar waar de grondprijzen het laagst zijn en dat is niet mijn achtertuin. Dus ja het mag.
Er is nog steeds niet bewezen dat ze zijn ontslagen omdat ze staakten. De rechter achtte echter ook het verhaal van de slateler niet bewezen, omdat er niemand wou getuigen. Dus is de situatie weer teruggedraaid naar de beginsituatie. Ik weet niet of het smoes was, zou goed kunnen maar ook het tegendeel acht ik niet ondenkbaar.quote:Op maandag 3 oktober 2005 16:03 schreef DaveM het volgende:
[..]
ze staakten en meteen daarna werden ze ontslagen.
lijkt me een duidelijke zaak en gelukkig vond de rechter dat ook.
jammer dat je niet inziet dat die zogenaamde 'bedreiging' gewoon een smoes achteraf is.
die boer kan natuurlijk moeilijk vertellen dat hij ze gewoon wilde straffen voor hun wilde staking.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |