Bedoel meer haar houding in het huis.quote:Op maandag 26 september 2005 22:56 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Valt wel tegen. Lieske stond op een gegeven moment eerste op de Talpa poll... maar nu staat Roel heel dik bovenaan en zakt Lieske.
Yup, en er zijn weinig moderators actief want de mijne was net iig nog open (mss is ie nu opslot)quote:
helemaal links lijkt mij Roel te zijnquote:Op maandag 26 september 2005 23:04 schreef babette21 het volgende:
even in de herhaling: wie zijn dat, op die foto?!
en eh: heeft Roel ook wel eens wat anders aan dan z'n oranje jasje?!
Helaas ja. Ik word langzaam maar zeker gek van haarquote:Op maandag 26 september 2005 23:04 schreef regenworm het volgende:
En neemt soms geen blad voor de mond.
Hij is nu dicht. En o ja, ik ben er nog ff.quote:Op maandag 26 september 2005 23:05 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Yup, en er zijn weinig moderators actief want de mijne was net iig nog open (mss is ie nu opslot)
Ik had al even gewacht maar niet lang zat. Ik heb geen geduldquote:Op maandag 26 september 2005 23:04 schreef regenworm het volgende:
je kan beter 5 minuten wachten dan is alleen nog de juiste topic over.![]()
Dido had dat alleen maar gebaseerd op het feit dat Roel een kraker is en dat hij op alternatieve feesten komt en draait; beetje dom dus van Dido. Roel zijn vader heeft een eigen bedrijf, studeert dus niet echt een ghetto achtergrond.quote:Op maandag 26 september 2005 23:02 schreef avonne het volgende:
Zie je wel, Roel komt helemaal niet uit een ghetto.
Waar haalt Dido dat vandaan?
quote:Op maandag 26 september 2005 23:07 schreef Sanne het volgende:
Hij is nu dicht. En o ja, ik ben er nog ff.
Ik had het gezienquote:Op maandag 26 september 2005 23:07 schreef Sanne het volgende:
[..]
Hij is nu dicht. En o ja, ik ben er nog ff.
Ben het dus helemaal met je eens!quote:Op maandag 26 september 2005 23:05 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Daarom en dan vooral z'n wijze praat over drugs elke keer, ik heb me kapot gelachen of zal ik zeggen geėrgerd, wat voor dingen hij aan de groep verteld, die volgens hem voor 200% waar zijn.
Nee hoor Roel, elke dag sos en pillen, gaat prima hoor, doet niks verkeerds met jeKneus.
Als het leuk is dan heb ik ook geen geduld.quote:Op maandag 26 september 2005 23:07 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ik had al even gewacht maar niet lang zat. Ik heb geen geduld
Omdat Hummie graag wil dat Roel blijft worden deze praatjes helaas niet uitgezondenquote:Op maandag 26 september 2005 23:08 schreef scanman01 het volgende:
Ik lees in dat andere topic over Roel en zijn drugs promotie praatjes. Die zijn nooit uitgezonden. Als die wel waren uitgezonden, zou Roel nu zeker niet bovenaan staan denk ik. Dus daar heeft Roel donders mazzel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |