quote:Op zaterdag 24 september 2005 21:19 schreef kwakveense het volgende:
[..]
daar kwamen ook rvagen over, antwoord: ik wil zo bubbelen, en ja je gata wel schoon het bad in, het water is net verschoond!
ze slikken de smoesjes weer als zoete koek..ze denkne dat ie t echt heel zwaar heeft...
Ik zei het misschien de eerste keer iets te hard en ik bedoelde het ook niet zo.. maar ze is voor een loser gevallen.. en ik vindt dat zij zichzelf een goede slachtoffer heeft gemaakt..quote:Op zaterdag 24 september 2005 21:19 schreef Pinball het volgende:
[..]
Dat is al behoorlijk anders dan wat je net zei.
[..]
quote:
Nou, fijn voor je dat jouw ouders niet zo kansarm zijn als Tanja en devadervanhetkindje dan.![]()
Hij let wel erg goed op de omgevingquote:Op zaterdag 24 september 2005 21:25 schreef riri het volgende:
Hup Roel....nog een opsteken
rob liep om een uur of half negen nog ind e tuin van "ja zwara respect voor je" "als je iets nodig hebt echt melden he!!"quote:Op zaterdag 24 september 2005 21:26 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Rob vermoedt iets
De DBK had ook vol rook gestaan en Roel was voor Rob geweest...BB zei dat Rob beter moest opletten.
Dat is ze zelf ook dus dat past dan wel weerquote:Op zaterdag 24 september 2005 21:25 schreef pinkplatinum het volgende:
.. maar ze is voor een loser gevallen..
Klopt, ze vindt zichzelf wel heel zielig (altijd overigens), en Shurendy kan zich ook lastig verdedigen daar.quote:en ik vindt dat zij zichzelf een goede slachtoffer heeft gemaakt..
Volgens mij is dit ook gewoon laster.quote:Op zaterdag 24 september 2005 21:28 schreef Pinball het volgende:
[..]
Dat is ze zelf ook dus dat past dan wel weer
[..]
Shurendy kan zich ook lastig verdedigen daar.
en 1 in de DBKquote:Op zaterdag 24 september 2005 21:29 schreef kwakveense het volgende:
hm, vanochtend was de stand 7, toen 1 ind e douche, 1 in de badkamer, 1 in de jacuzzi...das 10
en dan nog mogelijk 1 opd e wc en nog 1 in de douche...
als ie zo doorgaat is ie er maandag al doorheen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |