Keerhettij: 528 organisaties die volgens henzelf 5500 mensen op de been hebben gekregen.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:36 schreef Floripas het volgende:
[..]
Relatief gezien ben jij natuurlijk ook een stofje op de lens van de geschiedenis.
Maw: ik begrijp je redeneertrant niet.
Terwijl jezelf woorden als autist niet schroomt te gebruiken in een zeker ander topic.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:37 schreef Floripas het volgende:
[..]
Het was een voorbeeld.![]()
En van woorden als "sukkel" ben ik niet gediend,
Nope. Alleen de laatste twee pagina's.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:38 schreef Sickie het volgende:
[..]
Nou, een aardig portie van de drol staat op jouw conto als ik het zo bekijk.![]()
Vriend, even terug naar dat topicquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:41 schreef Sickie het volgende:
[..]
Terwijl jezelf woorden als autist niet schroomt te gebruiken in een zeker ander topic.Lachertje.
Dat zeg ik.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:41 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nope. Alleen de laatste twee pagina's.
De actie wordt gesteund door:quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:40 schreef Sickie het volgende:
[..]
Nieuwrechts: 1 organisatie die 120 mensen op de been heeft gekregen volgens jou.
Ik ben van wel vijftien organisaties daar lid, denk ik.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:40 schreef Sickie het volgende:
[..]
Keerhettij: 528 organisaties die volgens henzelf 5500 mensen op de been hebben gekregen.
Nieuwrechts: 1 organisatie die 120 mensen op de been heeft gekregen volgens jou.
Heb je zelf een telraampje?![]()
In jouw geval is het een complimentquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:37 schreef Floripas het volgende:
[..]
Het was een voorbeeld.![]()
En van woorden als "sukkel" ben ik niet gediend, ook niet als je het enigszins verzachtende "linkse" voor zet. Wil je me afzeiken? Prima. Maar wees wel origineel.
Dan nog doen ze het beter dan Keerhettij. Neemt natuurlijk niet weg dat beide initiatieven te sneu voor woorden zijn. Keerhettij en Nieuwrechts hebben wel zo ongeveer hetzelfde niveau. Kom op jongens, we keren onze rug naar het kabinet, dat zal ze leren.......................quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:43 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
De actie wordt gesteund door:
NieuwRechts
Jonge Fortuynisten
Stichting Saroef
Stichting Fryslan/Amearika
De Webstek Pim-Fortuyn.NL
Nederland Mobiel
http://www.nieuwrechts.nl/5april/
quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:46 schreef desiredbard het volgende:
[..]
In jouw geval is het een compliment
Je snapt het nog steeds niet? Damn en jou laten ze de tweede kamer in om te lobbyen? Doe je dat voor 1 of ander feministisch, nietszeggend clubje of zo?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:43 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik ben van wel vijftien organisaties daar lid, denk ik.
Jammer, maar geen sigaar.
Nope, ik werk in het bedrijfsleven.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:48 schreef Sickie het volgende:
[..]
Je snapt het nog steeds niet? Damn en jou laten ze de tweede kamer in om te lobbyen? Doe je dat voor 1 of ander feministisch, nietszeggend clubje of zo?
Ik ben niet rechtsquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:49 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nope, ik werk in het bedrijfsleven.
Jij bent zeker zo rechts dat een normaal iemand als ik in jouw hoofd een soort van blowende boomknuffelaar wordt?
Je laat het anders niet om mij om de post voor "links" uit te maken.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:53 schreef Sickie het volgende:
[..]
Ik ben niet rechts. Ik ben een gematigde liberaal de eigenlijk vrij centrum genoemd mag worden. Links en rechts zijn begrippen die in mijn ogen hebben afgedaan.
Correct, maar voorstanders van Keerhettij e.d. die hebben zichzelf dat label opgeplakt. Het was dan ook niet echt een compliment.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:55 schreef Floripas het volgende:
[..]
Je laat het anders niet om mij om de post voor "links" uit te maken.
Sinds wanneer denkt de "gematigd liberaal" niet meer in de trant van individuen?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:58 schreef Sickie het volgende:
[..]
Correct, maar voorstanders van Keerhettij e.d. die hebben zichzelf dat label opgeplakt. Het was dan ook niet echt een compliment.
Dat doet hij wel, maar hij heeft geen invloed op de wijze waarop een ander / anderen zich presenteert / presenteren.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:59 schreef Floripas het volgende:
[..]
Sinds wanneer denkt de "gematigd liberaal" niet meer in de trant van individuen?
Ja, ik zit ook al op dat biertje te wachten.quote:Op zondag 2 oktober 2005 00:06 schreef Floripas het volgende:
Shhh. Het is goed geweest zo. *steekt symbolische sigaret op*
Lood om oud ijzerquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:47 schreef Sickie het volgende:
[..]
Dan nog doen ze het beter dan Keerhettij. Neemt natuurlijk niet weg dat beide initiatieven te sneu voor woorden zijn. Keerhettij en Nieuwrechts hebben wel zo ongeveer hetzelfde niveau. Kom op jongens, we keren onze rug naar het kabinet, dat zal ze leren.......................![]()
Gefeliciteerd, volgens mij heb ik nog nooit zo weinig standpunten gelezen, zonder me door zo'n berg fouten heen te hoeven worstelen.quote:Op zondag 2 oktober 2005 00:12 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Lood om oud ijzer
Veel geblaat en weinig resultaat
Net zoals het kabinet zelf....
Of het nou dit kabinet is of een ander het gaat wat hak werk nodig hebben om een sociae en ecomosche gezonde staat te behouden/verkrijgen.
PVDA D66 en linkser zijn daar naar mijn mening geen oplossing voor
Maar al die nutteloze demonstraties van keer het tij en andere trieste organistaties, of populair geblaat van de jonge fortuynisten of "laten wij ook eens iets schreeuwen" Nieuw Rechts doet daar toch echt niets aan
Geen woorden maar daden
Damn, does liev!quote:Op zondag 2 oktober 2005 00:14 schreef Floripas het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, volgens mij heb ik nog nooit zo weinig standpunten gelezen, zonder me door zo'n berg fouten heen te hoeven worstelen.
Wat wil je nou zeggen?
Kelt is met 'n K, man. We zijn toch in Nederland.quote:Op zondag 2 oktober 2005 00:23 schreef desiredbard het volgende:
Celt is met een C.... en je hart sluiten is erg ongezond
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |