Mijnes ook!quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 09:50 schreef Itsamemario het volgende:
Als je een inkoopactie gaat doen krijg je toch altijd gezeik dat mensen alleen die witte of blauwe willen dus daar heb je weinig aan volgens mij...
Ik heb trouwens een leveringsaankondiging gehad, met een nummer dat ik wel kan traceren, hij is inmiddels in Hong Kong!
je moet het tweede deel van dat nummer kopieren en bij www.tnt.com invullen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 20:43 schreef Itsamemario het volgende:
Hmmm dan zal dat nummer bij mij ook wel niet kloppen want hij kan niks over dat nummer vinden :S. Najah, dan wordt het maar afwachten!
Ik heb een leveringsaankondiging gehad via email en daar stond weer een ander nummer in dan wanneer ik mn order online bekijkquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 10:41 schreef super-muffin het volgende:
[..]
je moet het tweede deel van dat nummer kopieren en bij www.tnt.com invullen.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:20 schreef Falcon4ever het volgende:
[..]
je mag m'n paarse en roze tubes kopenals ik ze binnen krijg .
Check die sokken inkoop actie eens. Daar zijn alle 'gek' gekleurde iSocks ook allemaal weg hoorquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 09:50 schreef Itsamemario het volgende:
Als je een inkoopactie gaat doen krijg je toch altijd gezeik dat mensen alleen die witte of blauwe willen dus daar heb je weinig aan volgens mij...
Ga je het ook melden elke keer als je computer vastloopt?quote:Op zondag 9 oktober 2005 18:02 schreef itsontoday het volgende:
Hey, mijn nano is net voor het eerst vastgelopen. Heel vreemd. Ik zette hem in het dock en gebeurde niks, toen haalde ik hem eruit en bleef hij op hold staan en reageerde niet. Dus toen gereset en nu doet het weer. Heel apart.
Wil je dat? Kan ik wel doen hoorquote:Op zondag 9 oktober 2005 18:12 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Ga je het ook melden elke keer als je computer vastloopt?![]()
![]()
Hij ligt nog steeds in Hongkong idd. Jij hebt echt geen geduld btwquote:Op zondag 9 oktober 2005 19:55 schreef Itsamemario het volgende:
EvilWasp, waar ligt jouw Nano inmiddels? Mijne nog steeds in Hong Kong volgens die TNT site! Updaten ze die status in het weekend trouwens wel?
Wat doet de TNT trouwens als je niet thuis bent als ze langskomen? Geven ze het aan de buren of komen ze nog een keer langs? Weet iemand dat toevallig?
Haha jaah ik weet het, maar ik wil m eik best graagquote:Op zondag 9 oktober 2005 20:07 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Hij ligt nog steeds in Hongkong idd. Jij hebt echt geen geduld btw![]()
Ik denk dat de TNT hem probeert de volgende dag te leveren.
Hij komt echt niet maandag hoor. Dinsdag misschien, woensdag waarschijnlijk.quote:Op zondag 9 oktober 2005 20:12 schreef Itsamemario het volgende:
[..]
Haha jaah ik weet het, maar ik wil m eik best graag!
Maar maandagochtend en dinsdagochtend is er hier niemand thuis dus vandaar...
quote:Op zondag 9 oktober 2005 17:42 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
[..]
Check die sokken inkoop actie eens. Daar zijn alle 'gek' gekleurde iSocks ook allemaal weg hoor
Tsjah mijne nu ook nog steeds, maarjahquote:Op maandag 10 oktober 2005 08:32 schreef EvilWasp het volgende:
Hij ligt nu nog steeds in Hongkong![]()
Maarja, we zien wel wat er gebeurt![]()
phoeee kreeg je ook sow grote grijze baterij met links sow elektrisiteit logo?quote:Op maandag 10 oktober 2005 12:54 schreef L3viathan het volgende:
mijn nano had vandaag ook een bijna-dood ervaring..
ik sloot hem aan op mn pc om te synchen met iTunes waarna het oplaad icoon begon te knipperen op het scherm (dus niet het normale oplaad-gebeuren)
hierna kon ik niks meer doen met mn nano.. ook niet resetten.. pas na een paar minuten kon ik m weer resetten waarna hetzelfde gebeurde.. na nog 5 minuten wachten kon ik pas echt resetten en toen herkende Win XP hem ook weer..
zal wel te weinig batterij-power gehad hebben om te synchen/resetten, maar toch was het even schrikken![]()
nee..quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:43 schreef Obnx het volgende:
[..]
phoeee kreeg je ook sow grote grijze baterij met links sow elektrisiteit logo?![]()
ik wel, schrok best wel!![]()
Doe je alleen roze en paars weg?quote:Op maandag 10 oktober 2005 12:01 schreef The-Sorcerer het volgende:
Ik heb mijn nano tubes
Als iemand de overige (paars, roze heb ik nog) wil kopen dan mail mij
Oh, iemand heeft hier wat foto's geplaatst overigens:
http://gathering.tweakers(...)ge/24333333#24333333
http://gathering.tweakers(...)ge/24334727#24334727
Jeuj mijne ookquote:Op maandag 10 oktober 2005 16:05 schreef EvilWasp het volgende:
Hongkong gaat kennelijk tering sloom![]()
edit: w00h00t!
10 okt 2005 16:39 Arnhem Hub Consignment Received At Transit Point
10 okt 2005 16:16 Arnhem Hub Consignment Passed Through Transit Point
08 okt 2005 02:02 Hong Kong Consignment Received At Transit Point
07 okt 2005 23:11 Shenzhen Shipped From Originating Depot
07 okt 2005 09:48 Shenzhen Consignment Received At Transit Point
![]()
![]()
Ik heb em dus morgen![]()
Maar ik heb em wel al morgen!quote:Op maandag 10 oktober 2005 18:17 schreef Itsamemario het volgende:
Aah ok, thnx Remzz! Dat wordt dan pas woensdag denk ik!
En volgens mij wordt mn iPod wel n snelle als ik m vergelijk met die van jou EW!
Nee, dat zijn de enigen die ik nog over hebquote:Op maandag 10 oktober 2005 15:13 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Doe je alleen roze en paars weg?
quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 01:44 schreef The-Sorcerer het volgende:
[..]
Nee, dat zijn de enigen die ik nog over heb
Bij mij @ Rotterdamquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 08:22 schreef EvilWasp het volgende:
Status: Import Received@ 00:24 @ Amsterdam.
Hij doet die andere niet weg, want die heeft die al weggedaan. Moelijk he?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 09:14 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Met deel 1 van je zin ontken je het & met deel 2 bekrachtig je het dan weer
Wat is het nou
dan kan je toch alleen maar de muziek achterstevoren luisteren? batterij gaat dan toch vol in plaats van leegquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 15:30 schreef super-muffin het volgende:
Je kunt ook laden en muziek luisteren te gelijk hoor
Doh!quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 11:31 schreef erik.jansen101 het volgende:
[..]
Hij doet die andere niet weg, want die heeft die al weggedaan. Moelijk he?![]()
Ik weet niet of hetzelfde aan de hand is maar ik kreeg mijn Nano voor de tweede maal NIET uitgeschakeld. De eerste keer dacht ik dat het vast aan mij lagquote:Op zondag 9 oktober 2005 18:02 schreef itsontoday het volgende:
Hey, mijn nano is net voor het eerst vastgelopen. Heel vreemd. Ik zette hem in het dock en gebeurde niks, toen haalde ik hem eruit en bleef hij op hold staan en reageerde niet. Dus toen gereset en nu doet het weer. Heel apart.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |