Ik zal hem de link van dit topic even sturenquote:Op donderdag 29 september 2005 11:52 schreef tonks het volgende:
[..]
Wat is het merk, en waar koop je het?
quote:Op donderdag 29 september 2005 12:11 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Ik zal hem de link van dit topic even sturen
Wat ik zo jammer vind van de nano is dat je per se de batterij op moet laden, door hem aan een computer te hangenquote:Op donderdag 29 september 2005 12:12 schreef DuchessX het volgende:
Wat ik trouwens zo fijn vind van de nano is dat hij de batterij oplaadt terwijl hij aan de pc hangt
Of een USB lichtnet adapter van 15 euro bij de Dixons kopenquote:Op donderdag 29 september 2005 12:40 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Wat ik zo jammer vind van de nano is dat je per se de batterij op moet laden, door hem aan een computer te hangen
Doh!quote:Op donderdag 29 september 2005 21:46 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Of een USB lichtnet adapter van 15 euro bij de Dixons kopen![]()
![]()
Nounou, voor hij hier is heb je maarliefst 10 euro bespaard!quote:Op donderdag 29 september 2005 21:32 schreef remondepemon het volgende:
weet iemand een site in amerika ofzo die ze overzees willen opsturen. want vindt het toch een aardig verschil. 249 Dollar tegenover 259 Euro.
Veel accesoires gaan niet werken, omdat er een stroom-ouput mist, en de koptelefoon plug op de onderkant zit.quote:Op donderdag 29 september 2005 12:54 schreef stigchel het volgende:
Zeg, hoe zit dat moet de accesoires? Kun je ipod mini accesoires gewoon op je nano aansluiten? Er is een mini 6gb in de uitvergeef bij de bijenkorf, maar als die straks niet meer wordt gemaakt zal de accesoires stroom ook wel opdrogen.
In Amerika zit de BTW er nog niet bij. En je hebt kans dat je invoerrechten moet betalen en dan zit je helemaal over de Nederlandse prijs heen.quote:Op donderdag 29 september 2005 21:32 schreef remondepemon het volgende:
weet iemand een site in amerika ofzo die ze overzees willen opsturen. want vindt het toch een aardig verschil. 249 Dollar tegenover 259 Euro.
Is dat zoveel dan, die invoerrechten?quote:Op vrijdag 30 september 2005 08:42 schreef Remzz het volgende:
[..]
In Amerika zit de BTW er nog niet bij. En je hebt kans dat je invoerrechten moet betalen en dan zit je helemaal over de Nederlandse prijs heen.
Even snel hoor:quote:Op vrijdag 30 september 2005 08:50 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Is dat zoveel dan, die invoerrechten?
Mn oom zei dat hij in 20 jaar vliegen 1x gecontroleerd was, ik hoop niet dat nu net de tweede keer is, als het écht zo duur is![]()
En het is 166 euro, dus ik heb ff dik geld bespaardquote:Invoer & Tax free shopping en BTW-teruggave Printversie
Invoer
U kunt goederen tot een waarde van EUR 175,00 belastingvrij importeren.
Waarde hoger? Dan moet u BTW te betalen over het gehele aankoopbedrag bij de Douane op Schiphol.
Heb je de fractuur al? Want volgensmij klopt jou sommetje niet helemaal.quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:02 schreef Manneke_Pils het volgende:
Ik wil de 2 GB, die hier 209¤ euro kost en daar 199$ oftewel: 166¤
43¤ is het dan al, en dat vind ik aantrekkelijk genoeg!
Het zit trouwens zo met de invoerrechten :
[..]
En het is 166 euro, dus ik heb ff dik geld bespaard
Verder heb je nog 3.5% douanerecht, maar lees dit maar even daarover:quote:Voor artikelen die u buiten de EU heeft gekocht, is vrijstelling van belasting mogelijk. Voor artikelen die u buiten de EU heeft gekocht, is vrijstelling van douanerechten en BTW mogelijk. Per zending geldt de vrijstelling van douanerechten en BTW slechts tot een waarde van ¤ 22. Is de waarde meer dan dit bedrag, dan betaalt u douanerechten en BTW over de totale waarde. De zending dient rechtstreeks, dus zonder bemiddeling van tussenhandelaren, te worden verzonden naar de door u aangegeven bestemming.
Die hoef je dus niet te betalenquote:Douanerechten zijn een EU-middel. Bij een verschuldigheid van niet meer dan ¤10 worden er geen douanerechten geheven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |