Lompheid kent geen tijdquote:Op zaterdag 24 september 2005 11:32 schreef whitef0x het volgende:
zow Rob gooi het maar op de grond
Wel als hij denkt dat het een geheime opdracht is die met het rantsoen te maken kan hebben.quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:30 schreef Quembel het volgende:
Hé wacht even, we hebben het over Rob, ja! Als hij er lucht van krijgt dan houdt hij echt zijn mond niet
Ja... ze hebben vannacht al een hele ui opgegeten als een soort wedstrijd. Later wilden ze hetzelfde gaan doen met een eetlepel zout, maar dat hebben ze toch maar niet gedaan.quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:33 schreef Isabeau het volgende:
Hebben ze nu echt een week lang alleen uien, pindakaas en brood? Lijkt me echt verschrikkelijk vies.
En dus had de rookpolitie maar de 'ik zie niets' houding aangenomen, maar werden ze daarvoor door BB op het matje geroepen.quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:32 schreef scanman01 het volgende:. Stiekem bestaat niet in het huis, dus moet de rookpolitie toch aanvoelen dat er meer aan de hand is (en de rest van de bewoners net zo)
en riskeert daarmee een nominatie aan zijn broek? Moeilijk te geloven.quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:33 schreef nachtzuster het volgende:
[..]
Wel als hij denkt dat het een geheime opdracht is die met het rantsoen te maken kan hebben.
Rob denkt dat ie toch niet weggestemd gaat worden... dat riep hij van de week nog....quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:35 schreef Quembel het volgende:
[..]
en riskeert daarmee een nominatie aan zijn broek? Moeilijk te geloven.
Hij moet wel bewijs hebben, anders heeft hij geen.. oh.. laat maarquote:Op zaterdag 24 september 2005 11:30 schreef Quembel het volgende:
Hé wacht even, we hebben het over Rob, ja! Als hij er lucht van krijgt dan houdt hij echt zijn mond niet
Pindakaas in de soepquote:Op zaterdag 24 september 2005 11:36 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb Roel wel een hele ui als een appel op zien eten. Yuck.
En als ze zout hebben kunnen ze in ieder geval iets als uiensoep maken. Niet dat dat heel smakelijk zal zijn zonder andere ingrediënten.
Als hij niks ziet hoeft ie ook niks te zeggenquote:Op zaterdag 24 september 2005 11:35 schreef Quembel het volgende:
[..]
en riskeert daarmee een nominatie aan zijn broek? Moeilijk te geloven.
daar heb je wel een punt, jaquote:Op zaterdag 24 september 2005 11:36 schreef teamlead het volgende:
[..]
Rob denkt dat ie toch niet weggestemd gaat worden... dat riep hij van de week nog....
Pindasoep is best lekker hoorquote:
Heb ooit een Surinaamse pindasoep gemaakt met pindakaas, dus ik zou het zeker proeberen al sik hun wasquote:
Misschien tactisch. Ik heb geen hoge verwachtingen van het inzicht van de groep, maar misschien beseffen zij ook wel dat ze beter in de finale kunnen zitten met Chantal en Rob dan met échte kanshebbers als Roel of Dido.quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:37 schreef Isabeau het volgende:
Ik begrijp echt nietd at niemand op Rob stemt. Dat zou voor mij één van de eersten zijn die ik weg zou willen hebben. Die groep gaat compleet veranderen als Rob weg is.
Ze nomineren Rob niet om dezelfde reden waarom tanja niet genomineerd wordt: De bewoners zijn veel te veel bezig met hoe ze overkomen op het publiek. Bij alles wat ze doen zijn ze zich bewust van de camera's. In eerdere edities verdween die houding volgens mij sneller dan nu (met dank aan chankwal). Als ze eindelijk gewoon zichzelf gaan zijn zonder iedere keer zich af te vragen hoe het publiek iets zal vinden, staat Rob met 1 been al op de drempelquote:Op zaterdag 24 september 2005 11:37 schreef Isabeau het volgende:
Ik begrijp echt nietd at niemand op Rob stemt. Dat zou voor mij één van de eersten zijn die ik weg zou willen hebben. Die groep gaat compleet veranderen als Rob weg is.
Regie luistertquote:Op zaterdag 24 september 2005 11:49 schreef Isabeau het volgende:
Ik krijg schoonmaakkriebels van RobErnstig hè
Waarom niet een stream op de badkamer?
Rob maakt alleen schoon omadt ie dan een beetje sociaal overkomt. IRL is het volgens mij een grote egoïst!!quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:49 schreef Isabeau het volgende:
Ik krijg schoonmaakkriebels van RobErnstig hè
Waarom niet een stream op de badkamer?
7quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:57 schreef TRiXeS het volgende:
Hoeveel sigaretten heeft Roel al gerookt?
Hehequote:Op zaterdag 24 september 2005 12:00 schreef flugeltje het volgende:
Mogge![]()
![]()
Nog steeds hetzelfde topic als toen ik ging slapen. Niet veel gebeurd dus vannacht.
Ik baal dus wél dat ik het roken van Roel gemist heb, ben ik verdorie hartstikke lang voor wakker gebleven![]()
tja, daar hebben we wel vaker last van... Talpa is dan ook altijd zo snel om dat aan te passenquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:08 schreef teamlead het volgende:
waarom is het geluid nu weer zo belachelijk zacht
quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:09 schreef Sassefras het volgende:
leuk dat voetbal gepraat tussen ralph er rob
Waarschijnljik omdat ze hun eigen dromen niet boeiend genoeg vinden om te blijven pittenquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:13 schreef Rianne84 het volgende:
booooooooooring, waarom staan de 2 saaiste nou altijd als eerste op...
Zodat het dadelijk lijkt alsof het heel leuk en spannend is als de rest opstaatquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:13 schreef Rianne84 het volgende:
booooooooooring, waarom staan de 2 saaiste nou altijd als eerste op...
Ah hij heeft weer 1 van z'n 'had ik nog maar 2 benen' momentenquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:12 schreef Lolalala het volgende:
Rob doet een verkapte oproep aan iedereen om jeugdfoto's van zichzelf te krijgen, omdat hij die niet heeft.
Yupz...quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:17 schreef qo_ob het volgende:
Ah hij heeft weer 1 van z'n 'had ik nog maar 2 benen' momenten
Maar wél lekkerquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:20 schreef TRiXeS het volgende:
Roomboter + Pindakaas + Suiker... dat moet dan een vette, zeer zoete boterham zijn...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |