Dat zou best kunnen. Dat weet ik niet precies. En bij die Voodoo 5 6000 had je toen ook nog een aparte adaptor nodig om hem van stroom te kunnen voorzien.quote:Op zondag 2 oktober 2005 10:53 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Maar daarna kregen ze als ik het goed zeg weer te veel hitte problemen waarom ze er weer vanaf moesten stappen. En ik denk dat ze nu wel is kunnen gaan overstappen naar 2 cores op 1 gpu net zlas bij een cpu.
Aan de andere kant kan dit wel is veel meer geld opleveren voor Nvidia.
Ik heb nu ook twee molex stekkers nodig in men GF9999 (6800 GPU)quote:Op zondag 2 oktober 2005 11:08 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen. Dat weet ik niet precies. En bij die Voodoo 5 6000 had je toen ook nog een aparte adaptor nodig om hem van stroom te kunnen voorzien.
Zou mij ook wel het handigst lijken. Als je tegenwoordig ook de grote van de koelers ziet zou het raar zijn als ze de cores apart zouden doen. En ze bakken die dingen ook steeds kleiner. Ati bakt zijn nieuwste generatie al op 0.09µ.
Ik heb er één nodig voor mijn X800Pro. Maar bij PCI-Express heb je al wat minder snel een molexconnector nodig. PCI-E kan een hogere wattage doorsturen.quote:Op zondag 2 oktober 2005 11:10 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik heb nu ook twee molex stekkers nodig in men GF9999 (6800 GPU)![]()
Maar hij doet het goed![]()
Ik wil graag apart zijnquote:Op zondag 2 oktober 2005 11:52 schreef super-muffin het volgende:
Waarom videoplank in de TT, het heet toch gewoon een videokaart
Zal denk ik niet zoveel verschil maken. Soms zit er op de 256 MB varianten zelfs langzamer geheugen.quote:Op zondag 2 oktober 2005 12:24 schreef azaroth het volgende:
Uitstekende OP![]()
maar nog 1 vraagje
ik wil binnekort een nieuwe videokaart kopen (waarschijnlijk een gforce 6600 gt) maakt het nog uit of je de 128 mb of de 256 mb versie neemt?
Mist het geheugen even snel is al de 128MB versie zou ik toch voor de 256mb variant gaan.quote:Op zondag 2 oktober 2005 12:24 schreef azaroth het volgende:
Uitstekende OP![]()
maar nog 1 vraagje
ik wil binnekort een nieuwe videokaart kopen (waarschijnlijk een gforce 6600 gt) maakt het nog uit of je de 128 mb of de 256 mb versie neemt?
dan moeten ze die wel als dusdanig herkennen zie dit artikel:quote:Op zondag 2 oktober 2005 12:36 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Mist het geheugen even snel is al de 128MB versie zou ik toch voor de 256mb variant gaan.
De eerste games komen al uit die baat hebben bij 512.
met de 256mb kaart zal je dus aanzienlijk langer doen dan de 128MB kaart (het is namelijk echt een verdubbeling van het geheugen).
Ik ben recent ook express voor de 256 gaan
quote:Moet je zien hoe een 7800GTX op 1280x1024 gedetecteerd word:
http://www.amdzone.com/pics/gaming/callofduty2/1280texture.JPG
en dan nu op 1600x1200:
http://www.amdzone.com/pics/gaming/callofduty2/1600texture.JPG
tssk, ik heb "vroegâh" al 2 voodoo2's aan elkaar geknoopt!quote:Op vrijdag 23 september 2005 17:12 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dan zou je ook kunnen zeggen dat die standaard Fok-gebruiker waarschijnlijk ook nooit van zijn leven SLI zal gaan gebruiken.
Zoals in dat artikel staat geeft aan dat COD2 het niet netjes doet.quote:Op zondag 2 oktober 2005 13:11 schreef mschol het volgende:
[..]
dan moeten ze die wel als dusdanig herkennen zie dit artikel:
http://tweakers.net/nieuws/39151/
en dan wel dit:
[..]
Voor ¤250-¤300 heb je al een Radeon X800 XT of GeForce 6800GT. Die kaarten hebben standaard al 256 MB en die maken er in ieder geval wel gebruik van. Dus 256 MB is perse nutteloos te noemen.quote:Op zondag 2 oktober 2005 17:33 schreef IJsmuts het volgende:
goed topic,![]()
heb net even dat 512MB tweakers artikel doorgelezen en daar kwam dat mb-verhaal weer ter sprake. Hoe de fuck zit dat nu?? wat is sneller, 128 of 256?? of ligt het eraan in welke combi je het gebruikt, of zijn die mb's weer afhankelijk van......![]()
ik wil binnenkort een nieuwe plank kopen,maar niet voor honderden euro's, zat te denken aan 6600GT 128 mb, of deze kaart in sli. maar wat de fuck is voor 250-300 euro nou het snelst?? (op een amd 3500+ systeem). de meeste verklaren je voor gek als je voor een 256mb kaart gaat ("ja, als je graag teveel geld uitgeeft moet je dat doen") ik weet het ff niet meer met die kaarten.....
Tja, nog altijd rond de 180 euro, het is maar wat je weinig noemt.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 10:19 schreef Scorpie het volgende:
Hm, zoals in dat andere topic werd aangegeven is die Radeon dan wel de betere.
Maar kan je niet beter voor een Geforce 6600GT gaan, die dingen kosten weinig hoor ik en zijn goed in gebruik![]()
Wat voor racespelletjes? NFS Most Wanted of één of ander vaag Java internetspelletje?quote:Op donderdag 13 oktober 2005 10:02 schreef sanger het volgende:
Had het al in ander topic staan, maar ook even hier.
Is voor office en Internet. Maar vriendin wil ook spelletjes spelen (voornamleijk racen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |