http://www.msttiming.com/bf3gt/livetiming.aspquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:34 schreef Atreidez het volgende:
Hoe kom je bij die livetiming? Ik zie t nergens op de site van A1GP
Nee pittime + outlap ofzoiets, dat zie je altijd bij een outlap.quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:36 schreef Hertog_Martin het volgende:
Jos deed net een rondje van 9:48.307
Weer aangereden door de indier?
1.40quote:
-Spanjequote:Op zaterdag 24 september 2005 12:39 schreef Hertog_Martin het volgende:
india, rusland en libie mogen van mij wel plaats maken voor andere landen, durf te wedden dat als er 3 plekken beschikbaar komen die nog wel opgevuld kunnen worden
Libie heeft al plaats gemaakt want die staat niet in het lijstjequote:Op zaterdag 24 september 2005 12:39 schreef Hertog_Martin het volgende:
india, rusland en libie mogen van mij wel plaats maken voor andere landen, durf te wedden dat als er 3 plekken beschikbaar komen die nog wel opgevuld kunnen worden
Zeker Vaticaanstad met de Pausmobielquote:Op zaterdag 24 september 2005 12:46 schreef multatuli het volgende:
[..]
Libie heeft al plaats gemaakt want die staat niet in het lijstjeJe bedoelt Libanon mogelijk. Dat wordt geserviced door het engelse Carlton en die kunnen dat erg goed. Als ze dus toevallig een goede rijder gevonden hebben kunnen ze best ver komen.
Nieuw Zeeland had ik op voorhand ook niet getipt.
Overigens gaat het gerucht dat er toch nog een 26e team komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |