wie zegt dat??quote:Op donderdag 22 september 2005 21:57 schreef bemeall het volgende:
Ralph heeft zich dus nooit opgegeven aldus de internet-uitzending
Dan nog slaat t nergens op, niks te maken met kleuter zijn. Lieske doet tenminste mee met de groep en is geintresseerd. Dat kan je van Tanja niet zeggen, die praat nauwelijk met anderen en als ze praat gaat t alleen over zichzelf. Alleen van ingrid kan ik me voorstellen dat ze meer heeft met Tanja als met Lieske, verder niet.quote:Op donderdag 22 september 2005 21:56 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Als Tanja niet altijd chagerijnig was, dan had iedereen nog steeds meer met haar dan met Lieske
Tanja is geen kleuter zoals Lieske.
Ik ben erg benieuwd wie er volgende week naar huis gaat, Lieske of Ralph.
Ja logisch, je hebt zelf kinderenquote:Op donderdag 22 september 2005 22:00 schreef jessie het volgende:
Ik vind dat kleine roze leren stoeltje en die commode en dat wiegje wel erg snoeperig hoor
Al is Lieske vrolijk, ze hebben niks met haar, compleet ander niveau.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:01 schreef BlaBlub het volgende:
[..]
Dan nog slaat t nergens op, niks te maken met kleuter zijn. Lieske doet tenminste mee met de groep en is geintresseerd. Dat kan je van Tanja niet zeggen, die praat nauwelijk met anderen en als ze praat gaat t alleen over zichzelf. Alleen van ingrid kan ik me voorstellen dat ze meer heeft met Tanja als met Lieske, verder niet.
Roel zal idd wel blijven, denk/hoop dat Ralph gaat. Ook al ist kiezen uit het beste
Ja dus? Dan is ook alles gelijk mijn smaakquote:Op donderdag 22 september 2005 22:02 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ja logisch, je hebt zelf kinderen![]()
Ik weet het wel zeker.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:04 schreef Sassefras het volgende:
lieske zal elke x weer genomineerd staan,
Ze was gewoon enthousiast..quote:Op donderdag 22 september 2005 22:01 schreef -Delta- het volgende:
Wat ik zo ontzettend dom vond, dat Ingrid gewoon de deur opende en eerder de babykamer in ging.
Ik walg normaal van Tanja, maar het is haar kamer, laat haar dan EERST erin trut
Dan kijk je iig of er iets naar je smaak is.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:05 schreef jessie het volgende:
[..]
Ja dus? Dan is ook alles gelijk mijn smaak
Menno gaf aan dat ze soms teveel tijd nam om iets te vertellen. Dat stoort niet alleen Menno als je ziet hoe Lieske wordt afgekapt / genegeerd. Of je het er mee eens bent of niet, ik vind het op zich een redelijk argument om iemand te nomineren. Daarnaast zijn er natuurlijk ook veel redenen om anderen te nomineren. Maar als je tegelijk een zondebok kiest is dat voor jezelf wel zo veilig.quote:Op donderdag 22 september 2005 21:56 schreef regenworm het volgende:
Hou er wel een verschrikkelijk nare smaak van over deze nominatie ronden.
Lieske wordt geofferd, zonder maar één goede reden.
De enige die duidelijk was dat was lieske.
Er wordt duidelijk een spelletje gespeeld door twee kankerhoeren dido en chantal.
Maar deze gaan echt niet winnen.
Aan wie heeft Lieske de meeste hekkel, deze zit gelijk op de bank.
enthousiaster dan tanja was........quote:Op donderdag 22 september 2005 22:05 schreef pinkplatinum het volgende:
[..]
Ze was gewoon enthousiast..
Ja dan nog, gun iemand z'n(haar) speciale moment dan gewoon ff ipv er doorheen te denderen.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:05 schreef pinkplatinum het volgende:
[..]
Ze was gewoon enthousiast..
Zonde dat Tanja de laatste dagen een goede bui hadquote:Op donderdag 22 september 2005 22:04 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Al is Lieske vrolijk, ze hebben niks met haar, compleet ander niveau.
Met Tanja niet, alleen zij is altijd chago en on-gezellig.
Maar als het dus op niveau aankomt, ligt Lieske hun nooit, Tanja als ze een goeie bui heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |