Okay, omdat jij geen mod wordt.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:42 schreef cyberstalker het volgende:
[..]
En dat bepaal jij? Ik zie nog steeds geen (Forum) Admin tagje achter je naam.
Dat heb ik nou altijd met het aanvragen van bans.quote:
quote:Op zondag 2 oktober 2005 21:47 schreef NJ het volgende:
[..]
Dat heb ik nou altijd met het aanvragen van bans.
Mja, als hij dan ook 2 keer per pagina poste ofzo, maar op het moment post hij zo'n 10 keer op 1 paginaquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 16:18 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
toch word het wel gelezen. Als ik een link naar mn eigen site in dat topic post, word er door minstens zo'n 6 mensen op geklikt, getuige mn nedstat. reageren is weer een tweede. Vaak valt er weinig zinnigs over de gecopypaste dingen te zeggen. Na 3 keer weet je ook wel dat jauarized een beroerde muzieksmaak heeft, enzovoort.
Ik zag het ja. Ik heb het (kijk uit, dooddoener alert!!) achter de schermen even geopperd.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:40 schreef Zebbie het volgende:
[..]
Mja, als hij dan ook 2 keer per pagina poste ofzo, maar op het moment post hij zo'n 10 keer op 1 pagina
Doe dat dan ook niet in het merge topicquote:Op zondag 2 oktober 2005 21:47 schreef NJ het volgende:
[..]
Dat heb ik nou altijd met het aanvragen van bans.
Ach.. ik denk ik open weer eens een topic en het wordt binnen een paar minuten op slot gegooid terwijl ik nog een hoop dingen er in wilde zetten. Het had niks met post opkrikken te maken o.i.d. Zo heb ik ook geen zin meer om de moeite te doen om het opnieuw te proberen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 17:59 schreef Pool het volgende:
Ey Mr_Z, waarom open je Beschrijf je collega's! nu niet opnieuw, maar dan goed?
Het is alweer maanden geleden dat er mensen ontslagen zijn naar aanleiding van een fok!topic.![]()
Neen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 22:18 schreef cyberstalker het volgende:
Zeg Bupa, ben je een nieuw record 'topic-sluiten' aan het vestigen?
Ik ben best bereid een serie baggertopics te openen, zodat jij eenvoudig je slotjes-quota kunt halen.quote:
quote:Op woensdag 5 oktober 2005 12:43 schreef HuHu het volgende:
Ha... ik had gelijk.
De vijfde post, door Dagonet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |