quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:10 schreef APK het volgende:
Beste redactie: Kom maar op met die manipulatie, wij weten toch wel dat Tanja een smerige stinkende-uit-de-asbak-rokende-crackhoer is.![]()
19.34u.![]()
Waarbij opgemerkt moet worden dat Roel een crackgigolo is. Of een crackpooier. Whatever. Iets met crack iig.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:10 schreef APK het volgende:
Beste redactie: Kom maar op met die manipulatie, wij weten toch wel dat Tanja een smerige stinkende crackhoer is.![]()
2e helft vandaagquote:Op dinsdag 20 september 2005 19:31 schreef bemeall het volgende:
Krijgen we het feest van zaterdag vandaag, of was dat gisteren al uitgezonden
Jas dicht en muts op!quote:
Alleen het begin is gisteren uitgezonden. Dus de aanloop tot de dronkenschap. Hopelijk vanavond de rest.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:31 schreef bemeall het volgende:
Krijgen we het feest van zaterdag vandaag, of was dat gisteren al uitgezonden
Een crack-lul.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:31 schreef Cynix ® het volgende:
Waarbij opgemerkt moet worden dat Roel een crackgigolo is. Of een crackpooier. Whatever. Iets met crack iig.
We'll seequote:Op dinsdag 20 september 2005 19:32 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Alleen het begin is gisteren uitgezonden. Dus de aanloop tot de dronkenschap. Hopelijk vanavond de rest.
Zou me niks verbazen als ze hier niks van uit gaan zendenquote:Op dinsdag 20 september 2005 19:34 schreef strandgast het volgende:
hoop dat die strakke actie van joost dat vriendje van natte ali in de uitzending komt. even zien hoe hij door 20 bewakers in coma word geslagen.
Met z'n plantjes, of zoietsquote:Op dinsdag 20 september 2005 19:39 schreef Falco het volgende:
Ralph in de douche wordt niet uitgezonden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |