Bedenk wraakplannen, ga onderzoek doen naar hartklep kanker en weet ik veel wat voor huid vretende ziektes en begin daar over.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:38 schreef Klonk het volgende:
En helemaal als er dan nog een andere zwangere vrouw in de buurt is, zit je op een verjaardag lekker van een stukkie vlaai te genieten, gaan ze het ineens over moederkoek en nageboortes hebben
die wraakplannen ontwikkelen zich in de buik, die baby houdt ze een flinke tijd 's nachts wakker, schijt, pist en kotst alles onder, een paar jaar later word het een vervelend ettertje en weer een paar jaar later een kutpuber.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:40 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Bedenk wraakplannen, ga onderzoek doen naar hartklep kanker en weet ik veel wat voor huid vretende ziektes en begin daar over.
Als je ze allemaal in de 3e wereld landen steriliseert, dan hoor je over 40 jaar niets meer uit die landen.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:41 schreef Sturmvogel het volgende:
Gewoon al die 3 miljard wijven steriliseren!!!
![]()
En dan gaan ze op Fok posten.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:42 schreef Klonk het volgende:
[..]
en weer een paar jaar later een kutpuber.![]()
Geweldig man van die zwangere vrouwen, ik vind dat echt reuze boeiend, de ontwikkeling van zo'n dreumesquote:Op dinsdag 20 september 2005 18:38 schreef Klonk het volgende:
En helemaal als er dan nog een andere zwangere vrouw in de buurt is, zit je op een verjaardag lekker van een stukkie vlaai te genieten, gaan ze het ineens over moederkoek en nageboortes hebben
kunnen we daar 1 groot centerparcs van makenquote:Op dinsdag 20 september 2005 18:44 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Als je ze allemaal in de 3e wereld landen steriliseert, dan hoor je over 40 jaar niets meer uit die landen.
ik heb een lotgenoot opgezocht en we zijn net iets te luidruchtig over bier en sportwagens gaan praten, net zolang tot we allemaal sjagerijnige blikken kregen toegeworpen van de mamma en pappa afdelingquote:Op dinsdag 20 september 2005 18:45 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Geweldig man van die zwangere vrouwen, ik vind dat echt reuze boeiend, de ontwikkeling van zo'n dreumes![]()
Heb je die taart nog opgegeten of heb je hem aan de hond gegeven![]()
oeh,oeh, das nog zo'n ergernis, dan hebben ze eenmaal zo'n kind en dan moeten ze uitgerekend op fucking koopavond of zaterdag de stad inquote:Op dinsdag 20 september 2005 18:47 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik steek altijd alle kinderwagens in de brand die ik tegen kom.
En denk jij dat dat ophoudt na 9 maanden dan?quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:38 schreef Klonk het volgende:
Ik word daar zo moe van, van die stelletjes die bewezen hebben dat ze kunnen neuken, en dan 9 maanden over helemaal niets anders kunnen praten dan die kleine poepfabriek die zich ontwikkeld.
Klonk is ook niet zo'n moeilijke naamquote:Op dinsdag 20 september 2005 18:52 schreef Klonk het volgende:
daar open ik de volgende keer een topic over
dat ze elke week iets anders kunnen, dat ze je naam kunnen uitspreken, big deal, kan ik zelf ook
klonk mot geen kinderen, vrouw van klonk ook niet, we neuken liever omdat het lekker is.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:56 schreef _Flash_ het volgende:
Ach, zodra Klonk zelf een kleine heeft, is hij de eerste die *Oetsiepoetsie wat ben je toch een lieve knurriewurrie" zegt![]()
dik = niet mooiquote:Op dinsdag 20 september 2005 18:39 schreef Kadesh het volgende:
Zwangere vrouwen hebben wel dikke tieten!![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |