Jouw stream loopt voor op de mijne, ik hoorde het terwijl ik dit las...quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:47 schreef scanman01 het volgende:
Dido: "Natuurlijk geven zij niet iets op wat niet haalbaar is"
JA dat zou ik ook weleens willen zien ......maar ik ben een niet roker en vind al dat gerook onzinnig....als ik in het huis had gezeten zou ik wat zij uitgeven aan roken voor mezelf willen hebben......al koop ik er maar zoute haringen mee of zo.....quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:48 schreef jalla het volgende:
Arg. ze lijken zich er ook totaal niet druk over te maken dat ze het niet gaan halen.
Hoop dat bb ze flink aanpakt. 2 dagen geen sigaretten en shag of zo
rob snapt de som niet.
het komt niet bij ze op dat ze veel en veel langzamer werken dan dat wat "normaal" is
Alleen die zin al" Rob LAAT iemand naar de DBK gaan. De cholera kan-ie krijgen.quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:45 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Hij is echt sneaky, ze hebben echt wel goed gerekend er zit gewoon iets achter dus zullen weinig toegeven maar Rob laat iemand voor LUL naar de dbk gaan (en die krijgt waarschijnlijk op zijn flikker)![]()
Probeer dat maar eens met 1 arm dan. Het is gewoon niet te doen.quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:50 schreef jalla het volgende:
Die 30.000 lijkt me best haalbaar als je doorwerkt. het moet dan 3 keer zo snel als dat het ging. Van wat ik ervan gezien heb moet 3 keer zo snel best kunnen, maar dan moet er wel echt gewerkt worden.
de vakbond van luiewerkersquote:Op dinsdag 20 september 2005 13:42 schreef Lipgloss het volgende:
de vakbond voor thuiswerkers....
Ja, 12 lange minutenquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:11 schreef Day het volgende:
Jemig! Konden jullie ook een tijdje niet op Fok?
Anderhalf uur pauze, dus ze zijn morgen van 0900 tot 1830 bezigquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:13 schreef scanman01 het volgende:
De bewoners hebben nu ook te horen gekregen dat de 8 uur effectieve werktijd is. Pauzes gaan dus niet van de 8 uur tijd af.
Roel is koelquote:Op dinsdag 20 september 2005 13:46 schreef milagro het volgende:
[..]
Goh, wat is-ie toch slim, hè, onze Roel![]()
Is hij nog steeds in zijn "Doe BB Bart na, vervelend en ruzieuitlokkend , dan haal je de eindstreep bui"?
Volgens mij mogen ze de aanpak zelf bepalen. De uitdaging is om de meest effectieve methode te vinden.quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:52 schreef milagro het volgende:
kunnen ze niet eerst sorteren, per doos en dan alle setjes in mapjes doen? of mag dat niet , noet het een voor een in loopband modus?
Net op tijd veranderdquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:13 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Anderhalf uur pauze, dus ze zijn morgen van 0900 tot 1830 bezig![]()
Ik schrok ook al dacht hoe kan dat nou ...... waarschijnlijk scanman te veel plaatjes geplaatst dacht ik nogquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:11 schreef Day het volgende:
Jemig! Konden jullie ook een tijdje niet op Fok?
Roel moet wel.quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:18 schreef jalla het volgende:
rob en roel werken wel snel .
rest niet
Menno had zijn arm niet goed in de dwangbuis.quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:23 schreef stil het volgende:
Wat zei de BBstem?
naar de blote schouder van lieskequote:Op dinsdag 20 september 2005 14:22 schreef scanman01 het volgende:
Dit wordt wel enorm boeiend om te kijken trouwens
zat net te denken: ben dit alweer zat, kunnen ze niet wat anders gaan doenquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:22 schreef scanman01 het volgende:
Dit wordt wel enorm boeiend om te kijken trouwens
Heb net ook een mouw dichtgenaaid en een stapel enveloppen uit de kast getrokken.....damn, Hummie had gelijk, het wordt nog verrassender, nog spectaculairder.....quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:22 schreef scanman01 het volgende:
Dit wordt wel enorm boeiend om te kijken trouwens
dan worden hun strax automatisch genomineerd en dan gaat chantal eruitquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:23 schreef Peter6000 het volgende:
Ingrid en Chantal zijn volgens mij 2 keer zo traag als Rob en Roel
Ik vrees dat het nog heel lang duurt, voordat Chantal genomineerd wordtquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:25 schreef b0ng het volgende:
dan worden hun strax automatisch genomineerd en dan gaat chantal eruit![]()
Rob maakt ook een goede kans... of Tanja.quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:27 schreef Peter6000 het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat er iemand is, die minder bel/ sms- stemmen krijgt dan haar![]()
en niet alleen met kauwgom; met alle etenswaren. en dan het liefst met volle muil praten.quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:29 schreef scanman01 het volgende:
Wat kauwen die luitjes die kauwgom allemaal met open mond zeg
Tan werkt samen met Ralphquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:32 schreef Djoj het volgende:
Waars Tanja?
Als ik naast iemand zat die zo die kauwgom zat te kauwen, die was ik na een half uur al gillend weggelopenquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:32 schreef elskreeft het volgende:
[..]
en niet alleen met kauwgom; met alle etenswaren. en dan het liefst met volle muil praten.
Tanja zit samen met Ralph folders bij elkaar te pakken.quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:32 schreef Djoj het volgende:
Waars Tanja?
Zit met dr pens vast in zo'n enveloppie....quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:32 schreef Djoj het volgende:
Waars Tanja?
Die hebben ze per ongeluk in een zakje geplaktquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:32 schreef Djoj het volgende:
Waars Tanja?
quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:33 schreef MarlboroMan0164 het volgende:
Zit met dr pens vast in zo'n enveloppie....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hahaha...wat let jij goed op zeg...quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:36 schreef Day het volgende:
Hey, volgens mij doen Joost en Linda geen schaar in de zak.
Ik neem het streamen heel serieus hoor!quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:36 schreef Djoj het volgende:
[..]
Hahaha...wat let jij goed op zeg...![]()
![]()
![]()
Jij ziet het als je werk?quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:38 schreef Day het volgende:
[..]
Ik neem het streamen heel serieus hoor!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |