In Belgie (hij vertrekt vanaf Charleroi) zijn de belastingen lager (lees: gesponsord door de Belgische belastingbetaler)quote:Op zondag 15 januari 2006 00:19 schreef p-etr-a het volgende:
Hoe kan het zo weinig zijn Roel_Jewel? Belastingen zijn bij mij elke keer dat ik zoek minstens 20 euro heen en 20 euro terug.
Vanaf Charleroi zijn de belastingen 14 euro, terug vanaf Dublin 21. Met een vluchtprijs van 2 x 0,99 euro kom je aan zo'n 36 euroquote:Op zondag 15 januari 2006 00:19 schreef p-etr-a het volgende:
Hoe kan het zo weinig zijn Roel_Jewel? Belastingen zijn bij mij elke keer dat ik zoek minstens 20 euro heen en 20 euro terug.
quote:Op zondag 15 januari 2006 00:20 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
In Belgie (hij vertrekt vanaf Charleroi) zijn de belastingen lager (lees: gesponsord door de Belgische belastingbetaler)
Denk dat ik wel ga boeken.quote:Op zondag 15 januari 2006 00:18 schreef DutchTrain het volgende:
Helaas vliegt Ryanair nog niet van Dublin naar Baden/Karlsruhe, anders had ik het nog kunnen combineren. Aerlingus vliegt dan wel weer naar Zurich, maar net niet op de juiste dag... genoeg reisplannen gemaakt voor nu. Ierland komt nog wel een keer in het najaar
De Waalse regering heeft officieel geen directe steun verleend aan Ryanair / de luchthaven van Charleroi, zo luidde de uitspraak.quote:Op zondag 15 januari 2006 00:22 schreef Roel_Jewel het volgende:.
Was dat niet ook het probleem van de Europese Commissie?
quote:Op zondag 15 januari 2006 00:25 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
De Waalse regering heeft officieel geen directe steun verleend aan Ryanair / de luchthaven van Charleroi, zo luidde de uitspraak.
Uiteindelijk bleek het naar een ander bedrijf overgemaakt te zijn ofzo en toen is het in de Waalse stoofdoofpot gestopt![]()
Dus, gewoon makkelijk naar Eindhoven. Voor die 14 euro (en 4 uur extra reisitjd) zou ik de moeie niet doen (kan je beter aan een treinkaartje besteden).quote:Op zondag 15 januari 2006 00:24 schreef p-etr-a het volgende:
Oh wat gek. Jammer dat de OV-kaart niet geldig is in België.
Veel plezierquote:Op zondag 15 januari 2006 00:23 schreef Roel_Jewel het volgende:
Denk dat ik wel ga boeken.
En dan eind maart nog een keer met collega's naar Dublin.
Veel plezier alvast!quote:Op zondag 15 januari 2006 19:53 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zoooo. geboekt.
Van 6 tot en met 11 februari zit ik weer in Ierland.
Dankjequote:Op zondag 15 januari 2006 21:39 schreef Zbie het volgende:
[..]
Veel plezier alvast!
En... ik verwacht weer mooie foto's van je reis na afloop..
Bray-Greystones en Howth is leuk inderdaad. Maar als je een autootje hebt, kun je het beste wat verder weg gaan. Ik ben zelf afgelopen lente naar de National Stud in Kildare geweest. Erg leuk om die veulentjes daar rond te zien springenquote:Op zondag 15 januari 2006 21:46 schreef Roel_Jewel het volgende:
Dankje.
Zal es kijken waar ik deze keer terecht kom.
Misschien dat ik toch een autootje huur (Irish Car rentals is niet duur). Dan kom ik wat verder. De cliffwalk van Bray naar Greystones en de hillwalk op Howth zal ik eind maart wel weer doen. Dan ga ik met collega's nog een keer die kant op
.
Dat is pas gaaf.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:00 schreef Elusive het volgende:
heb vorige week een baan aangeboden gekregen in ierland, voor 6 maanden, op een helpdesk![]()
ik zit er de hele week al over na te denken en denk toch dat ik het ga doen![]()
het bedrijf is gevestigd @ Ballycoolin Business Park dat is weer in de buurt van Blanchardstown Village in Dublin, kent iemand dit gebied? hoe'st' daar? zit het dicht bij het centrum oid ? wat betaal je daar voor een kamertje?![]()
wel spannend allemaal zeg![]()
Ik heb 15 maanden in Blanchardstown (nou ja, officieel was het nog net Castleknock) gewoond en heb ook @ Ballycoolin gewerkt. Mail me maar voor meer infoquote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:00 schreef Elusive het volgende:
heb vorige week een baan aangeboden gekregen in ierland, voor 6 maanden, op een helpdesk![]()
ik zit er de hele week al over na te denken en denk toch dat ik het ga doen![]()
het bedrijf is gevestigd @ Ballycoolin Business Park dat is weer in de buurt van Blanchardstown Village in Dublin, kent iemand dit gebied? hoe'st' daar? zit het dicht bij het centrum oid ? wat betaal je daar voor een kamertje?![]()
wel spannend allemaal zeg![]()
Eerst een paar dagen Belfast, dan naar Galway en Dublin? Da's wel erg veel in 8 daagjes.. Galway is aan de westkust, de andere 2 steden aan de oostkust. Belfast en Dublin is op zich nog wel te doen.. je ziet niet alles waarschijnlijk, maar je hebt toch best een goede indruk van beide steden. Om 2 (halve) dagen te reizen (moet je ongeveer wel rekening mee houden, Dublin-Galway is toch al snel een uur of 4 rijden (als ik me het een beetje goed herinner ben ik met wat vrienden van Dublin naar Dingle in 6 uur gereden)), daar zijn 8 dagen m.i. toch wat te kort voor. Dan kun je beter een keer terugkomen om Galway te bekijken. Trouwens, de steden zijn m.i. niet het mooiste aan Ierland..quote:Op woensdag 18 januari 2006 16:30 schreef Barnet_Bee het volgende:
Leuk topic om te lezen. Zelf zit ik van 1 t/m 9 juli in (Noord-)Ierland. Heen vlieg ik op Belfast om daar een of twee dagen te blijven en daarna vertrekken we richting Dublin. Ook willen we een paar dagen naar Galway (veel goede dingen over gehoord en hier ook weer gelezen). Dit wordt mijn eerste keer naar Ierland (ben al een stuk of 25 keer in Engeland/Wales geweest). Ik ben er wel benieuwd na, want ik heb er hoge verwachtingen van.
Ik ben laast voor 15 euro retour gevlogen Niederheim - Shanonquote:Op zondag 15 januari 2006 00:21 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Vanaf Charleroi zijn de belastingen 14 euro, terug vanaf Dublin 21. Met een vluchtprijs van 2 x 0,99 euro kom je aan zo'n 36 euro.
Heb drie B&B's buiten Dublin (Bray, Glendalough en bij Newgrange) en 1 hostel (Barnacles) in Dublin geboekt. Die hoge prijzen voor een hotel vind ik wat duur (als je alleen gaat)quote:Op zondag 5 februari 2006 23:23 schreef Barnet_Bee het volgende:
Mooi. In welk hotel verblijf je?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |