abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31130665
De naam weet ik ook niet meer, maar ik heb me ontzettend met hem geamuseerd omdat ik hem zo'n typische gouverneurskandidaatkop vond hebben.
  zondag 2 oktober 2005 @ 23:37:54 #32
14376 BlaatschaaP
Elephant of joy.
pi_31130723
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 23:36 schreef thaleia het volgende:
De naam weet ik ook niet meer, maar ik heb me ontzettend met hem geamuseerd omdat ik hem zo'n typische gouverneurskandidaatkop vond hebben.
Idd! Ik vond hem ook echt fascinerend door z'n doodgewone maar daardoor aparte uiterlijk en uitstraling. Maar jezus, wat kan die vent veel instrumenten bespelen . Volgens mij heb ik het hele concert op hem gelet en niet op E .
pi_31130980
Ik heb trouwens Qyroz wel even zien lopen toen ik in de rij stond, maar later niet meer. Waar zaten jullie ergens? Wij iets van zesde rij van achter ofzo, in het midden. Prima plek.

Dat 'voorprogramma' had voor mij trouwens niet gehoeven. Maar de pauze daarna wel, want toen lukte het me een biertje mee naar binnen te smokkelen.

Zingende zaag was leuk

Had bij vlagen trouwens wel momenten van kippevel hoor, maar de vlagen waren kort en gering in aantal.
  zondag 2 oktober 2005 @ 23:46:03 #34
14376 BlaatschaaP
Elephant of joy.
pi_31131045
Wij zaten op het 1e balkon aan de linkerkant. We hadden goed zicht, geen probleem .

Ik vond 't voorprogramma wel leuk, alleen duurde het iets te lang. Ook was die pauze nutteloos (voor mij dan .). Ik heb sowieso al een hekel aan pauzes bij optredens/films van niet meer dan 2 uur. Maargoed.
  zondag 2 oktober 2005 @ 23:55:46 #35
49518 HetwasietsmeteenF
semi-sweet and nuts
pi_31131462
Wat was het mooi

Ik zat op het 1e balkon aan de rechterkant vooraan... perfect zicht
Op 09-02-2008 13:35 schreef Triggershot:
Kanet Shay'an M3 Al-Fa O+
  maandag 3 oktober 2005 @ 00:01:40 #36
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_31131730
Ja, het was tof. Uitermate zelfs.
For great justice!
  maandag 3 oktober 2005 @ 00:28:22 #37
10526 broer
Nutteloze van de nacht.
pi_31132753
Het was voor mij de eerste keer dat ik Eels zag. En het is me absoluut niet tegengevallen. Ik ben het wel met thaleia eens dat het hier en daar wat routinematigs had, maar wie maalt daar om als je zulke mooie miniatuurtjes mag beluisteren.

Hadden meer mensen het gevoel dat je zijn sigaar door de hele zaal kon ruiken, trouwens? Of verbeeldde ik me dat maar?

O ja, ik zat op de achterste rij, zo goed als naast de geluidsman. Dan hoor je het beste geluid te hebben...
  maandag 3 oktober 2005 @ 00:38:51 #38
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_31133079
Hoorde naderhand pas dat er klaarblijkelijk nog een derde toegift was van alle bandleden in pyjama, maar toen waren wij dus al op weg naar Camelot voor bier en bitterballen.
Wel een mooi concert, al miste ik toch de scherpe randjes een beetje. Het tweede gedeelte begonnen vooral de nummers die ik zelf niet echt kende erg veel op elkaar te lijken, maar goed.
  maandag 3 oktober 2005 @ 07:31:36 #39
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_31136697
Ik had de laatste keer die laatste toegift al gemist, dus daar heb ik even lekker op gewacht.
For great justice!
pi_31136808
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 00:28 schreef broer het volgende:
Hadden meer mensen het gevoel dat je zijn sigaar door de hele zaal kon ruiken, trouwens? Of verbeeldde ik me dat maar?
Dat verbeeldde je je zeer zeker niet
pi_31137169
Lol, dus hij stond weer es te paffen die jongen Deed ie vorige keer in Rotterdam ook. En was het voorprogramma zo'n tekenfilmpje over een soort gemuteerde wasbeer? Dat was namelijk vorige keer ook al zo. Afijn, vanavond in Den Haag zie ik hem weer

  maandag 3 oktober 2005 @ 21:17:33 #42
121653 Fairy_with_boots
Death metal victory!
pi_31156363
Ik heb Eels een tijdje geleden 'ontdekt' en ik vind het echt prachtige muziek! *volledig enthousiast* Ik heb sinds kort het album beautiful freak en ik ben er helemaal in love mee, zo mooi!
Jammer dat het concert zo duur was, ik was er graag heen gegaan maar ik had er geen 30 euro voor over.
I think I should have no other mortal wants, if I could always have plenty of music. It seems to infuse strength into my limbs and ideas into my brain. Life seems to go on without effort, when I am filled with music.
George elliot
pi_31163464
en weer terug van een super avond

Hoogtepunten:
  • de experimentele versie van Novacain
  • "Are you ready to rock?... "
  • de derde toegift in pyjama
  • het perfecte geluid in de PWA zaal (of hoe heet het tegenwoordig? )


    En het ging slechts twee keer nauwelijks merkbaar fout... voor de rest erg knap dat ze zo lang vrijwel foutloos kunnen spelen, waarbij je soms denkt dat het een cd is


    Conclusie:
  •   dinsdag 4 oktober 2005 @ 01:06:17 #44
    10526 broer
    Nutteloze van de nacht.
    pi_31164198
    quote:
    Op dinsdag 4 oktober 2005 00:38 schreef DutchTrain het volgende:

  • de experimentele versie van Novacain
  • "Are you ready to rock?... "
  • de derde toegift in pyjama
  • Exact hetzelfde als in Nijmegen, dus. Jammer. Dat geeft aan dat thaleia gelijk heeft met haar 'routinematig'.
    pi_31166151
    Ach, sommige dingen herkende ik ook in het concert in mei in Rotterdam: toen die zijn band wegstuurde en hijzelf alleen met akoestische gitaar Railroad Man opdeed. Maar de experimentele versie van Novocaine hoefde niet van mij; het deed pijn aan mijn oren Ik klink negatief, maar dat was het allerminst. Een uiterst gelikte show en de derde toegift in pyama is natuurlijk een classic. Ben blij dat ik er bij was.
      dinsdag 4 oktober 2005 @ 09:52:49 #46
    7096 moby
    fok.muziek uberlurker
    pi_31167423
    Eels was echt fantastisch, en op zich ook niet geheel onredelijk dat als je zoveel shows achter elkaar doet dat ze op elkaar lijken. Als je dit vergelijkt met de tour na Souljacker is het wel compleet anders, misschien moet je dan maar gewoon niet te vaak heen gaan..

    Ook al was eels super, ik ben eik wel benieuwd naar de playlist van voor de show begon (in Den Haag), iemand enig idee welk nummer van Tom Waits er gedraait werd?
    Angry Killer Person Man --> http://koenen.luua.net/akpm
    pi_31167818
    Inderdaad, de playlist voor de concerten is ook op zijn minst interessant! Dat nummer van de Beatles bijvoorbeeld hoor je ook weer niet al te vaak, enz, etc.
    Zo hee
    pi_31168609
    quote:
    Op dinsdag 4 oktober 2005 09:52 schreef moby het volgende:
    Eels was echt fantastisch, en op zich ook niet geheel onredelijk dat als je zoveel shows achter elkaar doet dat ze op elkaar lijken. Als je dit vergelijkt met de tour na Souljacker is het wel compleet anders, misschien moet je dan maar gewoon niet te vaak heen gaan..

    Ook al was eels super, ik ben eik wel benieuwd naar de playlist van voor de show begon (in Den Haag), iemand enig idee welk nummer van Tom Waits er gedraait werd?
    Hmm, bedoe je na de show? Want voor de show hoorde ik geen Tom Waits, maar na de show juist weer wel.. En nee, ik weet niet welk nummer dat was
    pi_33847486
    Onlangs E zijn eerst solo plaat gekocht, en vind hem echt heel erg sterk.
    pi_33905903
    quote:
    Op zondag 8 januari 2006 22:07 schreef -Dries- het volgende:
    Onlangs E zijn eerst solo plaat gekocht, en vind hem echt heel erg sterk.
    koop alles
    Zo hee
    pi_33906952
    quote:
    Op dinsdag 10 januari 2006 15:57 schreef paella het volgende:

    [..]

    koop alles
    Ik heb al bijna alles Enige wat ik nu nog moet is Broken Toyshop
    pi_33924416
    oeh ik heb zin in het nieuwe live album, eels heeft een speciaal plekje bij mij
    'Curiouser and curiouser!' cried Alice.
    pi_33924671
    Hmmm.... Ziet er idd interessant uit, DVD en CD van een concert uit Amerika.

    http://www.eelstheband.com/eels_townhall.asp
    pi_33981602
    Op de downloads pagina is al een voorproefje te zien en horen
    Zo hee
    pi_35216584
    IK heb de DVD pre-ordered bij BOL en heb al een verzonden melding gekregen. Ik verwacht maandag 'm te krijgen (want komt op werk).
    Zo hee
      zaterdag 18 februari 2006 @ 12:09:32 #56
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_35216734
    Ze zijn een gerucht voor Pinkpop....

    tvp
    pi_35219770
    Ja, dat had ik ook gehoord.
    For great justice!
      zaterdag 18 februari 2006 @ 14:00:36 #58
    11923 I.R.Baboon
    Schaterlachend langs ravijnen.
    pi_35219837
    Zijn er nog fatsoenlijke bootlegs van de laatste tour? Ik had wel wat gevonden, maar over die kwaliteit was ik niet heel erg te spreken.
    Het gaat slecht, verder gaat het goed.
    pi_35221393
    quote:
    Op zaterdag 18 februari 2006 12:02 schreef paella het volgende:
    IK heb de DVD pre-ordered bij BOL en heb al een verzonden melding gekregen. Ik verwacht maandag 'm te krijgen (want komt op werk).
    Ik ook, bij Play. Verwacht hem woensdag-donderdag
    pi_35232564
    quote:
    Op dinsdag 10 januari 2006 16:26 schreef -Dries- het volgende:

    [..]

    Ik heb al bijna alles Enige wat ik nu nog moet is Broken Toyshop
    Als je die ergens weet te vinden houd ik me ook aanbevolen
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')