Ik ben ook benieuwd hoeveel er nodig was om zo'n med te schrijven.quote:Op maandag 19 september 2005 23:28 schreef Havoc het volgende:
[..]
Geen druppel op dit moment, maar na die med gelezen te hebben met de bullshit die daar in staat krijg ik spontaan de neiging een krat bier leeg te zuipen.
quote:Op maandag 19 september 2005 23:35 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nee Falco met een C is prettig
[afbeelding]
Wat staat er eigenlijk in die MED?quote:Op maandag 19 september 2005 23:36 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik ben ook benieuwd hoeveel er nodig was om zo'n med te schrijven.
Wat er in staat, gaat dus niet gebeuren. Al zet je er 20 mods neer.
quote:
quote:Hoi,
Na het een tijdje als mod geprobeert te hebben is gebleken dat ik me heb vergist, ik kan niet de aanwezigheid hebben die ONZ vereist, mijn online tijden zijn daarvoor te divers en daar kunnen mijn co-mods vrij weinig mee, die weten ook niet waar ze aan toe zijn. Een mod die tot diep in de nacht aanwezig is is leuk maar qua toegevoegde waarde zet het weinig zoden aan de dijk.
En daarbij, laten we eerlijk zijn, dat gehak van sommigen van jullie speelt ook wel mee, dat maakt het werken er niet prettiger op. Maar zelfs als dat zou stoppen, blijft alsnog over dat ik er te weinig tijd voor heb en dat is niet iets wat ONZ nodig heeft.
Dus ik stop, simple as that, verschillende factoren, tijd voor de volgende.
Die is er dan ook om de boel overdag in de gaten te houden.quote:Op maandag 19 september 2005 23:56 schreef Dirkh het volgende:
Die Renmaestrodingus houdt zich mooi op de vlakte.
Ik zie hem ook regelmatig online in den kleine uurtjes.quote:Op dinsdag 20 september 2005 00:00 schreef Havoc het volgende:
[..]
Die is er dan ook om de boel overdag in de gaten te houden.
Psst hoe gaat het met je liefde voor Oezbekistan?quote:Op dinsdag 20 september 2005 00:02 schreef Intxaurraga het volgende:
[..]
Ik zie hem ook regelmatig online in den kleine uurtjes.
Ik vind het nog altijd een erg inspirerend stukje dorre steppegrond. En ze zijn nog in de race voor het WK-voetbalquote:Op dinsdag 20 september 2005 00:05 schreef Falco het volgende:
[..]
Psst hoe gaat het met je liefde voor Oezbekistan?
Wauw.quote:Op dinsdag 20 september 2005 00:13 schreef Renmaestro het volgende:
Geen zorgen, ik ben er al.
Het was wel weer een typisch Oezbeekse soap, dat die wedstrijd overmoest vanwege die strafschopquote:Op dinsdag 20 september 2005 00:10 schreef Intxaurraga het volgende:
[..]
Ik vind het nog altijd een erg inspirerend stukje dorre steppegrond. En ze zijn nog in de race voor het WK-voetbal.
Dat komt goed uit, dan kan ik meteen in jouw postgeschiedenis kijken of je hier wel vaker bent geweest.quote:Op dinsdag 20 september 2005 00:13 schreef Renmaestro het volgende:
Geen zorgen, ik ben er al.
quote:Op maandag 19 september 2005 21:31 schreef JDude het volgende:
[..]
Je moeder belde net, je bent je triangel vergeten.
jij ook veel plezier met je kleurtjequote:Op dinsdag 20 september 2005 00:13 schreef Renmaestro het volgende:
Geen zorgen, ik ben er al.
Laat het mij dan ook even weten, ik ben te lui daarvoor.quote:Op dinsdag 20 september 2005 00:15 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Dat komt goed uit, dan kan ik meteen in jouw postgeschiedenis kijken of je hier wel vaker bent geweest.
Ze zijn genaaid zeg, ik je. Waarom laten ze die penalty niet gewoon aan het begin van de return -wedstrijd overnemen?quote:Op dinsdag 20 september 2005 00:14 schreef Falco het volgende:
[..]
Het was wel weer een typisch Oezbeekse soap, dat die wedstrijd overmoest vanwege die strafschop.
Hé collegaquote:Op dinsdag 20 september 2005 00:13 schreef Renmaestro het volgende:
Geen zorgen, ik ben er al.
Komt door die kut-FIFA, die Oezbeken zijn vast niet commercieel genoeg. Nee Bahrein dan is een lekkere voetbalploeg voor op het WKquote:Op dinsdag 20 september 2005 00:16 schreef Intxaurraga het volgende:
[..]
Ze zijn genaaid zeg, ik je. Waarom laten ze die penalty niet gewoon aan het begin van de return -wedstrijd overnemen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |