Ik weet niet helemaal of ik dit nu hier of onder sport>duiken had moeten openen maar:
Sinds kort ben ik fanatiek begonnen met onderwater fotografie, iets dat lastiger is als het lijkt maar de qualiteit van mijn foto's begint te verbeteren.
Nu is het grootste probleem dat ik heb licht.
Ik wil geen stobe gebruiken, daar wordt je namelijk niey helemaal lekker van
En ik wil ok geen professionele onderwater video verlichting gaan kopen, want dat is me als beginner een te dduur geintje
Nu heb ik het volgende verzonnen. Daar ik och al een lamp meeneem onderwater, en het al lastig genoeg is net boven de bodem te zweven een moray aal uit zijn hol te lokken en dan met links je lamp en met rechts je camera vast te houden.
Zijn er nu geen beugels waar je een gewone lamp op kan vastschroeven. Godzijdank zijn die beugels nogal standaard.
Iemand enig idee?
PS
In duiken 3 is de laatste gedeelte met en externe lamp gemaakt (buddy belichting) en het verschil in kleur is gewoon verbluffend
http://www.de-ridder.info/photos/scuba.shtml[ Bericht 6% gewijzigd door desiredbard op 16-09-2005 17:14:36 ]
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.