 
		 
			 
			
			
			Ik weet niet hoe dat bij jou zit, maar mijn vagina heeft een plasgaatjequote:Op donderdag 15 september 2005 15:24 schreef Fling het volgende:
[..]
Dan komt het nog steeds niet uit je vagina maar uit je blaas![]()
 
			 
			
			
			Ieuwquote:Op donderdag 15 september 2005 15:27 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe dat bij jou zit, maar mijn vagina heeft een plasgaatje![]()
 
			 
			
			
			Nee hoor, de urinebuis en 2 vagina zijn 2 volledig van elkaar gescheiden uitgangen.quote:Op donderdag 15 september 2005 15:27 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe dat bij jou zit, maar mijn vagina heeft een plasgaatje![]()
 
			 
			
			
			Ik heb wel eens gehad dat ik iets te wijdbeens van een hoge duikplank sprong. Toen kwam er wel een hele plens water in en geloof me, dat voelt niet prettigquote:Op donderdag 15 september 2005 15:23 schreef djenneke het volgende:
[..]
Een ding weet ik iig zeker. Als ik gezwommen heb, komt er niet opeens een plas water uit mijn vagina...(tenzij ik aan het plassen ben dan, maar dat is urine, dus dat telt niet
)
 
			 
			
			
			Je vraag is toch beantwoord, sofie? Laat ons nog even doorkakelen danquote:Op donderdag 15 september 2005 15:24 schreef sofie3 het volgende:
Meiden, kunnen we even ontopic blijven in plaats van heel menstruatie.net hier te quoten? Wie alles over z'n menstruatie wil weten moet maar zelf even surfen naar die site.
 
			 
			
			
			maar als je gewoon normaal zwemt lijkt me niet dat er water instroomt.. iig niet tot helemaal in je baarmoederquote:Op donderdag 15 september 2005 15:30 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik heb wel eens gehad dat ik iets te wijdbeens van een hoge duikplank sprong. Toen kwam er wel een hele plens water in en geloof me, dat voelt niet prettig
 
			 
			
			
			ik zeg toch ook niet dat het allemaal uit hetzelfde gat komt?quote:Op donderdag 15 september 2005 15:29 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Nee hoor, de urinebuis en 2 vagina zijn 2 volledig van elkaar gescheiden uitgangen.
Een vrouw heeft dus 3 gaten.
 
			 
			
			
			er zullen best wel een paar druppels een keer inkomen, maar nee, volstromen doet het niet.quote:Op donderdag 15 september 2005 15:32 schreef Imberr het volgende:
[..]
maar als je gewoon normaal zwemt lijkt me niet dat er water instroomt.. iig niet tot helemaal in je baarmoeder![]()
 
			 
			
			
			Je zei dat je vagina een plasgaatje had, en dat klopt niet want de vagina is niet een gebied , maar echt alleen de uitgang waar de kindertjes uitkomen zeg maar.quote:Op donderdag 15 september 2005 15:32 schreef djenneke het volgende:
[..]
ik zeg toch ook niet dat het allemaal uit hetzelfde gat komt?
(sterker nog, ik zeg het tegenovergestelde)
http://www.seksualiteit.n(...)n/vagina/default.asp
kijkt u maar!
 
			 
			
			
			nee precies, anders zou een tampon, als je die inhebt, ook helemaal zeiknat moeten wordenquote:Op donderdag 15 september 2005 15:33 schreef djenneke het volgende:
[..]
er zullen best wel een paar druppels een keer inkomen, maar nee, volstromen doet het niet.
 
			 
			
			
			mijn schaamlippen vind ik ook een onderdeel van mijn vagina hoor, en die zitten ook niet in het gat geproptquote:Op donderdag 15 september 2005 15:33 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Je zei dat je vagina een plasgaatje had, en dat klopt niet want de vagina is niet een gebied , maar echt alleen de uitgang waar de kindertjes uitkomen zeg maar.
Dat verwarde me een beetje![]()
 
			 
			
			
			Ten eerste zal bloed niet zo snel opvallen in zwembad water, want door het chloor verbleekt het.quote:Op donderdag 15 september 2005 14:57 schreef Molluck het volgende:
[..]
Dat is dan weer wel waar, als je een snee in je vinger hebt moet je het zo snel mogelijk drogen, als je er aan blijft zuigen dan blijft het bloed maar stromen, door water (speeksel dus) wordt het dunner, dat heb je zelf vast ook wel eens gemerkt...
En als je bloed in je baarmoeder hebt dan zal het er in het water ook sneller uitlopen, maar dat je langer ongesteld blijft is dikke onzin
Toch zink je als je water vast houd. Daarom verdrinken mensen ook als ze met (rubber)laarzen aan in het water vallen, die lopen vol water en kan je niet meer uit trekken.quote:Op donderdag 15 september 2005 15:18 schreef kodro het volgende:
[..]
das ook weer onzin, hoe kan water er nu voor zorgen dat je zinkt, water zinkt niet in water.
Je zinkt als je je longen leeg blaast (probeer her maar eens) of als je iets aan hebt of meesleept wat wel zinkt in water (kleding of een blok beton)
Dus zolang je maar blijft ademhalen en zwemmen is er niets aan de hand, je bestaat toch al voor 85 % uit water dus dat beetje water kan er ook nog wel bij.
 
			 
			
			
			Dan benj ik al zó vaak verdronkenquote:Op donderdag 15 september 2005 16:11 schreef -calimero- het volgende:
[..]
Toch zink je als je water vast houd. Daarom verdrinken mensen ook als ze met (rubber)laarzen aan in het water vallen, die lopen vol water en kan je niet meer uit trekken.
 
			 
			
			
			Als schapen toch zo goed absorberen, dan zou ik het wel weten!quote:Op donderdag 15 september 2005 16:16 schreef freecell het volgende:
[..]
Dan benj ik al zó vaak verdronken![]()
Het water in die laarzen zinkt dan niet, maar drijft ook niet. Dit in tegenstelling tot de lucht die er normaal inzit. Laarzen zwemt gewoon beroerder, omdat je meer weerstand hebt dan met blote voeten.
Trouwens.... schapen zuigen ook vol water en verzuipen dan.....![]()
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 15 september 2005 16:26 schreef 205_Lacoste het volgende:
[..]
Als schapen toch zo goed absorberen, dan zou ik het wel weten!
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 15 september 2005 16:26 schreef 205_Lacoste het volgende:
[..]
Als schapen toch zo goed absorberen, dan zou ik het wel weten!
 
			 
			
			
			nou, als ik gezwommen heb, is dat ding echt wel nat hoor!quote:Op donderdag 15 september 2005 15:33 schreef Imberr het volgende:
[..]
nee precies, anders zou een tampon, als je die inhebt, ook helemaal zeiknat moeten worden
 
			 
			
			
			wach maar tot je bevallen bent (heb ik gehoord... want ik heb een keizersnee gehad en ben dus niet uitgelubberd)quote:Op donderdag 15 september 2005 15:33 schreef djenneke het volgende:
[..]
er zullen best wel een paar druppels een keer inkomen, maar nee, volstromen doet het niet.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nooit gedacht hier nog eens een vrouw op te verbeteren.quote:Op donderdag 15 september 2005 15:27 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe dat bij jou zit, maar mijn vagina vulva heeft een plasgaatje![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 15 september 2005 15:18 schreef Molluck het volgende:
[..]
http://www.menstruatie.net/index.cfm/A101.htm
'de draadloze tampon'
 
			 
			
			
			tuurlijk douche ik wel joh cork heheheh gewoon met een tampon hequote:Op donderdag 15 september 2005 14:56 schreef djenneke het volgende:
[..]
dus jij denkt serieus, dat heel je bloed spontaan veranderd? Dat je lichaam al dat water in zich opneemt ofzo? Je weegt dan zeker ook meteen heel wat meer?
vraagje he: dus jij doucht niet als je ongesteld bent?![]()
![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die stond dus gewoon te piesenquote:Op donderdag 15 september 2005 23:05 schreef wendytje het volgende:
[..]
wach maar tot je bevallen bent (heb ik gehoord... want ik heb een keizersnee gehad en ben dus niet uitgelubberd)
een vriendin was zich (na het zwmmen) aan het omkleden en ineens... FLATCH een golf water eruit
 
			 
			
			
			OMG dus het is waar?! Lubbert de kut echt uit door een bevalling?quote:Op donderdag 15 september 2005 23:05 schreef wendytje het volgende:
[..]
wach maar tot je bevallen bent (heb ik gehoord... want ik heb een keizersnee gehad en ben dus niet uitgelubberd)
een vriendin was zich (na het zwmmen) aan het omkleden en ineens... FLATCH een golf water eruit
 
			 
			
			
			Nou joh!!!quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:22 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
OMG dus het is waar?! Lubbert de kut echt uit door een bevalling?
 
			 
			
			
			Ik liet een keer een groot rood stolsel achter in bad toen ik mezelf omhoog hees om eruit te stappenquote:Op donderdag 15 september 2005 23:32 schreef Pure-Poison het volgende:
Een tijdje terug ging ik in bad en toen was ik blijkbaar net ongesteld geworden...dus dat het stopt is echt onzin(bij mij iig).Maar ook al zou het wel zo zijn zou ik het risico nooit nemen,stel je voor je komt uit het zwembad en je krijgt lekkage...
 
			 
			
			
			Ik wil geen verdwijngatquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:23 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nou joh!!!
Een soort echoput wordt het
 
			 
			
			
			Mja, de nadelen kom je dan wel achterquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:26 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Ik wil geen verdwijngat![]()
Hm dan ga ik 'later' maar in de VS bevallen, want daar kun je een keizersnee bestellen, dan blijft het doosje lekker strak![]()
 
			 
			
			
			Pffft, ben blij dat het niet *splatsj* op de badkamervloer deed en je er intrapt!quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:25 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik liet een keer een groot rood stolsel achter in bad toen ik mezelf omhoog hees om eruit te stappen.
 
			 
			
			
			idd, alsof het niks kost... Die zure sloot.quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:37 schreef 205_Lacoste het volgende:
Het stoort me wel dat er maar gedaan wordt of dat gemenstrueer de normaalste zaak van de wereld is.
 
			 
			
			
			Neeeeeeeeeeeej, dat is het niet, het is vreselijk, een ramp, dat wij als vrouw het nog volhouden, het "kleurt"ons bestaan, ons wezen, ons leven is een helquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:37 schreef 205_Lacoste het volgende:
Het stoort me wel dat er maar gedaan wordt of dat gemenstrueer de normaalste zaak van de wereld is.
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
Die stond dus gewoon te piesenOf ze kwam al squirtend klaar ;')
 
			 
			
			
			Zeur niet. Dat je als man een keer een sliert of bonk tegenkomt tijdens het zwemmen, is niets vergeleken met wat wij een paar dagen per maand in ons slipje aantreffenquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:37 schreef 205_Lacoste het volgende:
Het stoort me wel dat er maar gedaan wordt of dat gemenstrueer de normaalste zaak van de wereld is.
 
			 
			
			
			Ja nou, sorry, maar er staan wel hele rare verhalen hierquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:44 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Jezus, je kan je wel helemaal uitleven hier he?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Goede toevoeging na 99 postsquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:48 schreef Sveertje het volgende:
Djezus, wat een vraagstuk zeg! Ik zou geen risico nemen!Stel dat het verhaal niet klopt! Je bent wel in een openbaar zwembad en je wilt het andere toch niet aandoen om in de Rode Zee te zwemmen?
Als je er hekel aan hebt om een tampon te gebruiken dan kun je beter een keer niet gaan zwemmen lijkt mij.
 
			 
			
			
			het is toch de normaalste zaak van de wereldquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:37 schreef 205_Lacoste het volgende:
Het stoort me wel dat er maar gedaan wordt of dat gemenstrueer de normaalste zaak van de wereld is.
 
			 
			
			
			Het vervelende is dat vrouwen zich er niet gewoon stil over kunnen houden. Het blijft vies, en ik hoef als man niet te horen over de bressot met tomatensap die er bij jullie elke maand uit komt.quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:50 schreef nadiiii het volgende:
[..]
het is toch de normaalste zaak van de wereld![]()
gebeurd elke maand ook al is het niet fijn![]()
en als het niet zou gebeuren zou jij er nu niet zijn slimmerd![]()
 
			 
			
			
			quote:Zeur niet. Dat je als man een keer een sliert of bonk tegenkomt tijdens het zwemmen, is niets vergeleken met wat wij een paar dagen per maand in ons slipje aantreffen![]()
quote:Neeeeeeeeeeeej, dat is het niet, het is vreselijk, een ramp, dat wij als vrouw het nog volhouden, het "kleurt"ons bestaan, ons wezen, ons leven is een hel
Heerlijk hoe mensen gelijk toehappen, en niet even naar het posticon kijken.quote:het is toch de normaalste zaak van de wereld![]()
gebeurd elke maand ook al is het niet fijn![]()
en als het niet zou gebeuren zou jij er nu niet zijn slimmerd
 
			 
			
			
			dan lees je dit topic toch niet??????quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:52 schreef Speth het volgende:
[..]
Het vervelende is dat vrouwen zich er niet gewoon stil over kunnen houden. Het blijft vies, en ik hoef als man niet te horen over de bressot met tomatensap die er bij jullie elke maand uit komt.
 
			 
			
			
			Helaas blijft de tentoonspreiding van jullie maandelijkse onreinheid niet beperkt tot dit topic...quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:55 schreef nadiiii het volgende:
[..]
dan lees je dit topic toch niet??????
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je hebt even een kloon gereactiveerd om jezelf gelijk te geven in je eigen topic?quote:Op vrijdag 16 september 2005 13:15 schreef sofietje het volgende:
Het verhaal klopt wél hoor. Ik ga ook zwemmen zonder tampons (ik háát die dingen). Gewoon even naar het toilet voor je je badpak aandoet en even flink vegen met toiletpapier. Daarna duik ik zo het zwembad in, en ik heb nog nooit problemen hiermee gehad. Nu moet ik wel zeggen dat ik altijd IN het water blijf. Van zodra ik er uitkom ga ik rustig naar het kleedhokje, en vooraleer ik m'n slipje weer aanheb komt er geen druppel bloed uit. Werkt toppie!
 
			 
			
			
			Kind het is zo makkelijk!quote:
 
			 
			
			
			dan lees je de vrouwen topics nietquote:Op vrijdag 16 september 2005 12:59 schreef Speth het volgende:
[..]
Helaas blijft de tentoonspreiding van jullie maandelijkse onreinheid niet beperkt tot dit topic...
 
			 
			
			
			dan heb je em ws niet ver genoeg ingebrachtquote:Op donderdag 15 september 2005 23:03 schreef wendytje het volgende:
[..]
nou, als ik gezwommen heb, is dat ding echt wel nat hoor!
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 16 september 2005 13:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
Kind het is zo makkelijk!
Denk aan de mogelijkheden, extra bergruimte als je zonder handtas ergens heen wilt!
Tsssk.quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:52 schreef Speth het volgende:
[..]
Het vervelende is dat vrouwen zich er niet gewoon stil over kunnen houden. Het blijft vies, en ik hoef als man niet te horen over de bressot met tomatensap die er bij jullie elke maand uit komt.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:55 schreef Moonah het volgende:
Trouwens, over water in je doos:
Mijn zus en ik gingen vroeger vaak samen in bad. dan deden we wedstrijdje wie het verst het opgezogen water kon spuiten!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je bloed blijft niet stromen omdat je de wond nat houdt, maar omdat door het zuigen het de kans niet krijgt om te helen, en het lijkt meer bloed omdat het vermengd raakt met water.quote:Op donderdag 15 september 2005 14:57 schreef Molluck het volgende:
[..]
Dat is dan weer wel waar, als je een snee in je vinger hebt moet je het zo snel mogelijk drogen, als je er aan blijft zuigen dan blijft het bloed maar stromen, door water (speeksel dus) wordt het dunner, dat heb je zelf vast ook wel eens gemerkt...
En als je bloed in je baarmoeder hebt dan zal het er in het water ook sneller uitlopen, maar dat je langer ongesteld blijft is dikke onzin
 
			 
			
			
			wordt het water niet gewoon opgezogen via het touwtje? ik zwem nooit, laat staan als ik ongesteld ben, maar dat lijkt mij dan wel logisch.quote:Op vrijdag 16 september 2005 18:49 schreef Imberr het volgende:
[..]
dan heb je em ws niet ver genoeg ingebrachteen tampon hoort echt niet nat te worden tijdens het zwemmen
![]()
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 15 september 2005 14:56 schreef YottaBrain het volgende:
Dat is de reden waarom ik nooit zwem..
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |