Net ook gezien jaquote:Op vrijdag 16 september 2005 19:48 schreef Geqxon het volgende:
www.ishetgeenplaatje.nl voor meer informatie
Hij staat nu sinds een hele lange tijd (vorig jaar mei) stil.quote:
Heb ook een zip 25, echt relax dingetje. Veel been en bergruimte, en lekker licht, trekt super op met alleen een sito+ tot aan de 55 op tellerquote:Op vrijdag 16 september 2005 22:28 schreef zenith_ust het volgende:
scooter netjes gespoten in elkaar gezetgerestaureerd breekt een stukje binnenkant van me kap af ... hangt kk zooi weer los...
zucht...
zoekt zip 25 ofzo
Mja, ik heb helaas een speciaal plaatjeshouder. Vandaar dat ik denk ik voor breed ga, en dat ik hem dan aan mijn passagiersteun vastmaak.quote:Op vrijdag 16 september 2005 22:27 schreef rob-88. het volgende:
ga denk ik voor lang vind ik er iets stylischer uit zien op mn bromm
Hah, ik zag er vandaag nog eentje rijden (A'foort). Dit helpt 0,0 met jouw post, maar ik vind solexen echt coolquote:Op dinsdag 20 september 2005 14:25 schreef BLADEZZ het volgende:
***** Fietsenmaker. Maak ik de afspraak dat mijn solex als snorfiets wordt gekeurd, kom ik daar vandaag.. Weet ie van niks en moet ie als brommer. Ben dus nog geen steek verder![]()
1 omhoog rest omlaagquote:Op dinsdag 20 september 2005 16:40 schreef MaximumRush het volgende:
Ik heb 4 oktober afspraak voor certificaat.
Ik heb me oude scooter verkocht en nog even sparen en dan kan ik een RS kopen. Is het schakelen trouwens hetzelfde als op een motor? Want ik heb tot nu toe als het op schakelen komt alleen op motors gereden.
dat zou dus precies tegenovergesteld zijn aan een motor? bij mn motor moet ik toch echt 1 omlaag, rest omhoog. dus 1-n-2-3-4....quote:
yeps.quote:Op woensdag 21 september 2005 14:06 schreef Geqxon het volgende:
Dus tussen de eerste en tweede versnelling zit nog een neutraal?
Frank is mijn neef, Tijmen ken ik van het online gamen..quote:Op dinsdag 20 september 2005 23:31 schreef Geqxon het volgende:
Waaaay offtopic: Grappig, ik zie dat je roy van netvisions bent? Aangezien Frank en Tijmen op mijn school zitten, word de kans wel erg groot dat jij het was![]()
quote:Op woensdag 21 september 2005 19:50 schreef Geqxon het volgende:
Whehehe.
Ik zat net dus aan mijn Tomos Classic te sleutelen. Komen er een stuk of 5 van die kamperjochies op hun fietsjes (ik gok tussen de 12 en de 14). Zegt 1 zo'n gast dat er "70" onderzit. Zeg ik: "Nee, gewoon 50 snel hoor". Gingen ze ook nog vragen of ik wheely's konJaaa want bij de plaatselijk voetbal ploeg zat een DNA of een Aerox (dat wisten ze niet precies) die dat wel heel goed kon.
Toen gingen ze nog een beetje over me snorfiets kwijlen en zijn ze opgetyft
Toen ik ze tijdens het rijden nog tegenkwam zaten ze allemaal naar me te wijzen enzo![]()
wheelies maken met een DNAquote:Op woensdag 21 september 2005 19:50 schreef Geqxon het volgende:
Whehehe.
Ik zat net dus aan mijn Tomos Classic te sleutelen. Komen er een stuk of 5 van die kamperjochies op hun fietsjes (ik gok tussen de 12 en de 14). Zegt 1 zo'n gast dat er "70" onderzit. Zeg ik: "Nee, gewoon 50 snel hoor". Gingen ze ook nog vragen of ik wheely's konJaaa want bij de plaatselijk voetbal ploeg zat een DNA of een Aerox (dat wisten ze niet precies) die dat wel heel goed kon.
Toen gingen ze nog een beetje over me snorfiets kwijlen en zijn ze opgetyft
Toen ik ze tijdens het rijden nog tegenkwam zaten ze allemaal naar me te wijzen enzo![]()
heb je wel eens op een DNA gereden? ik wel, en het is echt onmogelijk om daarmee een wheelie te maken, wil je m stilstaand op zijn achterwiel krijgen mag je er met ze 3en aan tillenquote:Op donderdag 22 september 2005 11:03 schreef Geqxon het volgende:
Ja maar het kon ook wel een Aerox zijnDat wisten ze niet
Laatst reed ik door de "apenheul" (sorry G. dat ik je grapje even jat), en zag ik bij een groepje hangjongeren een DNA die in stilstand op zijn achterwiel stond, rechtovereind. Is dit stoer ofzo?
hey niets tegen mensen die ict doen hequote:Op dinsdag 20 september 2005 22:45 schreef rob-88. het volgende:
nee jij bent de man die ICT doet dat dat is cool![]()
computer nerd
alstu... niet ik zelf maar het kan .quote:Op donderdag 22 september 2005 10:57 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
wheelies maken met een DNAals je dat kan dan ben je de man...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |