in het bejaardebtehuis heb je van die rolstoelen met po eronder..... morgen langs het bejaardentehuis dan!quote:Op woensdag 14 september 2005 23:40 schreef Showtime het volgende:
Ik mot pissen, tering ik moet echt een po onder mijn computertafel hebben.
Hou er rekening mee dat hij dronken is....quote:Op woensdag 14 september 2005 23:41 schreef jessie het volgende:
Sorry hoor Ralph zit een beetje te zwetsen. Zo ben ik dat kan ik niet veranderen. Maar zo is hij helemaal niet normaal is hij heel anders, jajajajajajaja
Denk het wel ja. Op zich een minpuntje voor Ralph dat hij zo met de camera's bezig is, maar weer een pluspunt dat hij het gewoon toegeeft.quote:Op woensdag 14 september 2005 23:39 schreef Day het volgende:
[..]
Dat is toch de grap van het jaar, of niet?
Altijd veel in huis doen, goed gestemd zijn en weinig zeggen, huppa niemand kan zich aan je ergeren, goeie tactiek, want je geeft je niet bloot, dus wekt geen irritaties op.quote:Op woensdag 14 september 2005 23:39 schreef Peekaboo het volgende:
Ik snap even niet waarom iedereen ineens zo weg is van Ralph...![]()
Watskeburt?!
Tanja overtreft hem wel met nog een paar leukequote:Op woensdag 14 september 2005 23:39 schreef Day het volgende:
[..]
Dat is toch de grap van het jaar, of niet?
Die laten ze tegenwoordig leeglopen 's nachtsquote:Op woensdag 14 september 2005 23:35 schreef marbe het volgende:
Waar is Tanja eigenlijk, kan haar nergens traceren op de streams
Maar op een andere manier dan Chantal.quote:Op woensdag 14 september 2005 23:42 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Denk het wel ja. Op zich een minpuntje voor Ralph dat hij zo met de camera's bezig is, maar weer een pluspunt dat hij het gewoon toegeeft.
weltrusten!quote:Op woensdag 14 september 2005 23:43 schreef Djoj het volgende:
Khou het voor gezien, ze stoppen toch ni met roken...tarustu...![]()
Menno & Linda zijn er ook nog.....quote:Op woensdag 14 september 2005 23:43 schreef Peekaboo het volgende:
Liever Ralph eruit dan Rikkert
Hij is ook saai maar weet wel te creeren dat niemand hem begrijpt, hij speelt een tactische spelletje zonder dat de anderen het door hebben.quote:Op woensdag 14 september 2005 23:41 schreef schatje het volgende:
[..]
Mijn favoriet is het nooit geweest. Ik vind hem te saai en niet echt aantrekkelijk.
Áls Menno morgen degene is die naar huis moet, dan denk ik dat je het op z'n kop kunt aflezen van "wtf, IK naar huis en zelfs Ralph mag blijven".quote:Op woensdag 14 september 2005 23:41 schreef MissX het volgende:
[..]
Hier op Fok zijn we al een hele tijd weg van Ralph hoor, is niet opeens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |